Zamknij

Magazynier, operator wózka widłowego (nr 5919)

Miejsce pracy: Podmiejska 4, 85-453 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: • przyjmowanie dostaw surowców i opakowań oraz sprawdzanie ich z dokumentacją, • przyjmowanie towaru na magazyn z produkcji oraz dostarczanie surowców na produkcję zgodnie z dokumentacją, • obsługa p
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 08.11.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • w zakresie obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia I-III WJO
    • Obsługa wózków widłowych.
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wymagany stopień niepełnosprawności
      Pracodawca: PRODUKCJA ARTYKUŁÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH "APLEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ
      Adres: Podmiejska 4, 85-453 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Agnieszka Musiał
      Numer telefonu: 52 3722149
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty: PRODUKCJA ARTYKUŁÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH "APLEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ ul. Podmiejska 4 85
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      StPr/19/5848
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      - obsługa i kontrola urządzeń w obrębie maszynowni, kotłowni, przepompowni wody sieciowej, chłodni wentylatorowych, cieci przesyłowych, - bezpośredni udział w załączaniu, kontroli pracujących urządzeń
      StPr/19/6010
      wynagrodzenie od od 2 350 PLN

      Podstawowe obowiązki: 3. Podstawowe obowiązki: 1) przyjmowanie, rejestrowanie, przechowywanie oraz przekazywanie jawnej i niejawnej dokumentacji projektowej i technicznej budownictwa wojskowego; 2) ud
      StPr/19/6009
      wynagrodzenie od od 2 850 PLN

      • konserwacja i wymiana niesprawnych elementów wewnętrznych instalacji wodociągowych w nieruchomościach administrowanych przez FSM • udrażnianie instalacji kanalizacyjnych, • konserwacja i wymiana n
      StPr/19/6002
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      • ewidencja, rozliczanie i wprowadzanie faktur dot. zużycia mediów (woda, energia elektryczna, cieplna, dostawy gazu) do systemu informatycznego, • wprowadzanie odczytów indywidualnych i zbiorczych
      StPr/19/6003
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      obsługa kasy fiskalnej, kontakt z klientami, doradztwo
      StPr/19/6004
      wynagrodzenie od od 15 PLN

      • bieżące monitorowanie podległych nieruchomości, • prowadzenie rejestrów zgłoszeń awarii i usterek technicznych, • współpraca z samorządami nieruchomości • prowadzenie ewidencji i kartotek zasobów o
      StPr/19/6005
      wynagrodzenie od od 3 800 PLN

      - rozliczanie kosztów podróży służbowych żołnierzy zawodowych i pracowników na podstawie rozporządzenia MON z dn. 16.11.2014 w sprawie należności pieniężnych żołnierzy zawodowych za przeniesienia, prz
      StPr/19/6006
      wynagrodzenie od od 2 506 PLN

      1) obsługa klienta na poszczególnych stoiskach w sklepie, 2) towarowanie sklepu, 3) utrzymanie czystości w miejscu pracy.
      StPr/19/6008
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      StPr/19/6011