Prace pomocnicze na produkcji, pomoc w zakresie obsługi wtryskarek i innych urządzeń Praca w godzinach: zmiana 1: 6:00-14:00; zmiana 2: 14:00 - 22:00. Proszę o przesyłanie informacji starosty pod ad
StPr/20/0367
wynagrodzenie od od 2 600 PLN

Prace montażowe przy budowie wewnętrznych instalacji sanitarnych, grzewczych i gazowych m-ce pracy: teren kraju, głównie teren Bydgoszczy
StPr/20/0379
wynagrodzenie od od 4 300 PLN

Ogólny zakres obowiązków: - samodzielna obróbka surowców (ręczna, mechaniczna, termiczna) wykonywana różnymi technikami i metodami różnych asortymentów potraw z warzyw, owoców, mleka i przetworów, jaj
StPr/20/0390

Sprzątanie sal wykładowych, pomieszczeń szkoły.
StPr/20/0368

obsługa maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych, praca na produkcji, pomoc w kontaktach biznesowych (znajomość języka) pomoc w załadunkach / rozładunkach
StPr/20/0369
wynagrodzenie od od 2 800 PLN

• bieżące monitorowanie podległych nieruchomości, • prowadzenie rejestrów zgłoszeń awarii i usterek technicznych, • współpraca z samorządami nieruchomości • prowadzenie ewidencji i kartotek zasobów o
StPr/20/0370
wynagrodzenie od od 3 800 PLN

Opieka nad dziećmi w przedszkolu zgodnie z wymaganiami Ministra Edukacji Narodowej
StPr/20/0372
wynagrodzenie od od 2 950 PLN

pomoc przy montazu listew mocujących oraz folii Staż odbywać się będzie na Osowej Górze
StPr/20/0381
wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

- przygotowanie elementów i pojazdów do lakierowania, - przygotowanie materiałów do aplikacji, - aplikacja materiałów, - polerowanie pojazdów i elementów,
StPr/20/0382
wynagrodzenie od od 4 000 PLN

zarządzanie pracą pracowników z Ukrainy
StPr/20/0388
wynagrodzenie od od 17 PLN