Zamknij

Pracownik ogolnobudowlany (nr 0159)

Miejsce pracy: Jana Kleina 11 lok. 1, 85-796 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac budowlanych jak i wykończeniowych-wnętrza Możliwość zatrudnienia na 1 lub 1/2 etatu Kontakt w godzinach 08:00 - 16:00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 20.01.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pracodawca: Usługi Budowlano-Remontowe MDG GRZEGORZ PORZĄDNY
    Adres: Jana Kleina 11 lok. 1, 85-796 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pom
    Osoba do kontaktu: Grzegorz Porządny
    Numer telefonu: 728345682
    E-mail: gporzadny23@o2.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Dokumenty należy przesłać na adres e-mail: gporzadny23@o2.pl lub kontakt tel. 728345682 - p. Grzegorz Porządny
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 08:00 - 16:00
    pracownik biurowy
    StPr/20/0072
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    prace biurowe
    StPr/20/0075

    StPr/20/0077

    StPr/20/0079

    Wykonywanie doraźnyxh prac konserwacyjnych, napraw, usuwanie awarii urządzeń elektrycznych
    StPr/20/0363
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Konsultacje lekarskie Pomoc w organizowaniu leczenia specjalistycznego dla członków JFTC rodzaj umowy do uzgodnienia z pracodawcą
    StPr/20/0345
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    Obsługa falcerki Terminowa realizacja zleceń Oferujemy: - zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się drukarni w oparciu o umowę o pracę na czas określony - atrakcyjne wynagrodzenie uzależnio
    StPr/20/0349
    wynagrodzenie od 3 500 - 4 300 PLN

    - obsługa krajarki - terminowa realizacja zleceń Oferujemy: - zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się drukarni w oparciu o umowę o pracę na czas określony - atrakcyjne wynagrodzenie uzal
    StPr/20/0350

    - obsługa maszyny offsetowej - terminowa realizacja zleceń zgodnie z przyjętymi standardami i wymaganiami klienta - monitorowanie procesu druku oraz dbałość o wysoką jakość wyrobów - konserwacja i
    StPr/20/0351
    wynagrodzenie od 5 600 - 7 000 PLN

    Oferujemy: - ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji - atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników - możliwość rozwoju zawodowego
    StPr/20/0352