Zamknij

Menadżer Transportu (nr 0327)

Miejsce pracy: Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: 1. Stały nadzór nad procesami występującymi w projektach transportowych, 2. Kontrola procesu terminowości dostaw do klientów w tym przygotowywanie raportów, 3. Stały kontakt z klientem, doradztwo te
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 23.01.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Język:
    • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
    • polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wymagany stopień niepełnosprawności
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgos
      Numer telefonu: 0000000
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Dokumenty należy przesłać na adres e-mail: biuro@unigreen.pl
      Przygotowywanie posiłków dla młodzieży zamieszkującej w internacie zgodnie z jadłospisem i kalkulacją roboczą Składanie zapotrzebowań na surowe potrzebne do produkcji posiłków Płaca zasadnicza + prem
      StPr/20/0703
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Przyjmowanie i skanowanie i kompletowanie przesyłek ; komputerowa obsługa magazynu, odczyt kart przewozowych w j. ukraińskim, obsługa skanera
      StPr/20/0702
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      prowadzenie procesów rekrutacyjnych, w tym pozyskiwanie pracowników z Europy Wschodniej, budowanie profesjonalnych relacji biznesowych z klientami, obsługa kadrowa pracowników tymczasowych, weryfikacj
      StPr/20/0704

      konserwacje placów zabaw, drobne naprawy, malowanie praca w godz. 7.00-15.00
      StPr/20/0708
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      obsługa elektronarzędzi, montaż połaci sufitu napinanego
      StPr/20/0709

      proste, rutynowe prace związane z różnymi etapami budowy budynków
      StPr/20/0710

      nadzór i wykonywanie prac monterskich i ślusarskich na hali produkcyjnej, praca na podstawie rysunku technicznego, spawanie i montaż konstrukcji stalowych lub zbiorników ciśnieniowych ze stali czarnej
      StPr/20/0711
      wynagrodzenie od 2 600 - 4 600 PLN

      - 1-a umowa na okres próbny, kolejna na czas nieokreślony wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą
      StPr/20/0712

      StPr/20/0713

      Praca od poniedziałku do niedzieli zgodnie z harmonogramem czasu pracy, pełen etat, przeciętnie 40 godz. tygodniowo i 8 godz. na dobę pracowniczą. Przewóz żywności, głównie teren Bydgoszczy.
      StPr/20/0715
      wynagrodzenie od 2 600 - 3 500 PLN