Zamknij

Starszy informatyk (nr 0328)

Miejsce pracy: Gdańska 147, 85-915 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: PODSTAWOWE OBOWIĄZKI: - wsparcie w budowaniu i utrzymaniu infrastruktury teleinformatycznej poprzez administrowanie urządzeniami sieciowymi i końcowymi; - współuczestniczenie w budowaniu architektury
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.02.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 787 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, informatyczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: NIEZBĘDNE WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE: - wykształcenie: średnie; NIEZBĘDNE UMIEJĘTNOŚCI, PREDYSPOZYCJE: - znajomość protokołów oraz sieci komputerowych; - umiejętność administracji i konfiguracji urzą
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: 11 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
    Adres: Gdańska 147, 85-915 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    E-mail: 11wog.s.personalna@ron.mil.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV WRAZ Z WYPEŁNIONYMI ZAŁĄCZNIKAMI PRZESYŁAĆ NA ADRES: 11wog.s.personalna@ron.mil.pl lub 11 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY ul. Gdańska 147 85-915 BYDGO
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail, poczta
    Przygotowywanie posiłków dla młodzieży zamieszkującej w internacie zgodnie z jadłospisem i kalkulacją roboczą Składanie zapotrzebowań na surowe potrzebne do produkcji posiłków Płaca zasadnicza + prem
    StPr/20/0703
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Przyjmowanie i skanowanie i kompletowanie przesyłek ; komputerowa obsługa magazynu, odczyt kart przewozowych w j. ukraińskim, obsługa skanera
    StPr/20/0702
    wynagrodzenie od od 3 600 PLN

    prowadzenie procesów rekrutacyjnych, w tym pozyskiwanie pracowników z Europy Wschodniej, budowanie profesjonalnych relacji biznesowych z klientami, obsługa kadrowa pracowników tymczasowych, weryfikacj
    StPr/20/0704

    konserwacje placów zabaw, drobne naprawy, malowanie praca w godz. 7.00-15.00
    StPr/20/0708
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    obsługa elektronarzędzi, montaż połaci sufitu napinanego
    StPr/20/0709

    proste, rutynowe prace związane z różnymi etapami budowy budynków
    StPr/20/0710

    nadzór i wykonywanie prac monterskich i ślusarskich na hali produkcyjnej, praca na podstawie rysunku technicznego, spawanie i montaż konstrukcji stalowych lub zbiorników ciśnieniowych ze stali czarnej
    StPr/20/0711
    wynagrodzenie od 2 600 - 4 600 PLN

    - 1-a umowa na okres próbny, kolejna na czas nieokreślony wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą
    StPr/20/0712

    StPr/20/0713

    Praca od poniedziałku do niedzieli zgodnie z harmonogramem czasu pracy, pełen etat, przeciętnie 40 godz. tygodniowo i 8 godz. na dobę pracowniczą. Przewóz żywności, głównie teren Bydgoszczy.
    StPr/20/0715
    wynagrodzenie od 2 600 - 3 500 PLN