Zamknij

Nauczyciel - terapeuta zajęciowy (nr 0638)

Miejsce pracy: Jagiellońska 4, 85-067 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - prowadzenie zajęć, - branie udziału w radach pedagogicznych, - wypełnianie dokumentacji nauczycielskiej, praca w weekendy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 13.02.2020
Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Zawód:
    • Terapeuta zajęciowy*
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie wyższe kierunek terapia zajęciowa, mile widziane doświadczenie zawodowe,
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "SKK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Karmelicka 9, 00-155 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 695-390-190
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty: SKK Sp. z o.o. ul. Jagiellońska 4 85-067 Bydgoszcz lub kontakt tel. 695-390-190 - sekretariat szkoły w godz. 8:00-19:00
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8:00-19:00
      Obsługa wydarzeń
      StPr/20/0745
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      Brygadzista instalacji sanitarnych Miejsce pracy: Bydgoszcz, Poznań, Zielona Góra, Warszawa
      StPr/20/0742
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Monter instalacji sanitarnych Pomocnik montera instalacji sanitarnych Miejsce pracy: Bydgoszcz, Poznań, Zielona Góra, Warszawa
      StPr/20/0741
      wynagrodzenie od od 4 200 PLN

      - prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z przepisami podatkowymi i rachunkowymi wraz z księgowaniem dokumentów finansowych (faktur zakupu, sprzedaży, środków trwałych), - uzgadnianiem kont rozrachunk
      StPr/20/0739
      wynagrodzenie od od 3 700 PLN

      Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: - Profesjonalna obsługa administracyjna sekretariatu. - Obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej oraz jej dystrybucja wewnątrz Instytucji zgodnie
      StPr/20/0746
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      - dozorowanie obiektu na Osowej Górze - kontrola ruchu kołowego i osobowego - obchód i monitoring - zmiany 7-19; 19-7
      StPr/20/0750
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      - ochrona obiektów handlowych lub monitoringi - zmiany po 8h bez zmian nocnych
      StPr/20/0751
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      StPr/20/0752

      Magazynier
      StPr/20/0749
      wynagrodzenie od od 1 600 PLN

      obsługa, ustawianie i montaż maszyn i urządzeń na powierzonym odcinku linii produkcyjnej zgodnie z zasadami eksploatacji i z dbałością o stan techniczny oraz higieniczny sprzętu z zachowaniem odpowied
      StPr/20/0757
      wynagrodzenie od od 20 PLN