Zamknij

Sprzątacz (nr 0642)

Miejsce pracy: FORDOŃSKA 160, 85-752 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Sprzątacz
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.03.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: preferowana II lub III grupa niepełnosprawności
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: WENA SPORT FACTORY M. KACZMAREK SPÓŁKA JAWNA
    Adres: FORDOŃSKA 160, 85-752 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 52 554 22 00
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty. CV należy dostarczyć na adres: Wena Sport Factory Spółka Jawna ul. Fordońska 160 85-752 Bydgoszcz lub kontakt tel. 52 554 22 00 w g
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8.00-14.00
    Obsługa wydarzeń
    StPr/20/0745
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    Brygadzista instalacji sanitarnych Miejsce pracy: Bydgoszcz, Poznań, Zielona Góra, Warszawa
    StPr/20/0742
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    Monter instalacji sanitarnych Pomocnik montera instalacji sanitarnych Miejsce pracy: Bydgoszcz, Poznań, Zielona Góra, Warszawa
    StPr/20/0741
    wynagrodzenie od od 4 200 PLN

    - prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z przepisami podatkowymi i rachunkowymi wraz z księgowaniem dokumentów finansowych (faktur zakupu, sprzedaży, środków trwałych), - uzgadnianiem kont rozrachunk
    StPr/20/0739
    wynagrodzenie od od 3 700 PLN

    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: - Profesjonalna obsługa administracyjna sekretariatu. - Obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej oraz jej dystrybucja wewnątrz Instytucji zgodnie
    StPr/20/0746
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    - dozorowanie obiektu na Osowej Górze - kontrola ruchu kołowego i osobowego - obchód i monitoring - zmiany 7-19; 19-7
    StPr/20/0750
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    - ochrona obiektów handlowych lub monitoringi - zmiany po 8h bez zmian nocnych
    StPr/20/0751
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    StPr/20/0752

    Magazynier
    StPr/20/0749
    wynagrodzenie od od 1 600 PLN

    obsługa, ustawianie i montaż maszyn i urządzeń na powierzonym odcinku linii produkcyjnej zgodnie z zasadami eksploatacji i z dbałością o stan techniczny oraz higieniczny sprzętu z zachowaniem odpowied
    StPr/20/0757
    wynagrodzenie od od 20 PLN