Zamknij

Pomocniczy robotnik w przemyśle przetwórczym

Miejsce pracy: INFLACKA 7, 85-776 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa maszyn, prace związane z przetwórstwem rybnym, przetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczaków
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 05.03.2020
Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Zawód:
    • Pomocniczy robotnik w przemyśle przetwórczym (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
      Uprawnienia:
      • orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
      • zdolności manualne
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: dobry kondycja fizyczna, gotowość do pracy w międzynarodowym zespole, gotowość do pracy w zmiennych warunkach temperatury i wilgoci
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: SOLTREX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: Wały Piastowskie 1 lok. 612, 80-855 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 731-603-768
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: SOLTREX Sp. z o.o, ul. Warszawska 25/002, 85-058 Bydgoszcz, lub kontakt tel. 731-603-768 w godz. 8:00-16:00
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: SOLTREX Sp. z o.o, ul. Warszawska 25/002, 85-058 Bydgoszcz, Godziny : 8:00-16:00
        Obsługa wydarzeń
        StPr/20/0745
        wynagrodzenie od od 1 300 PLN

        Brygadzista instalacji sanitarnych Miejsce pracy: Bydgoszcz, Poznań, Zielona Góra, Warszawa
        StPr/20/0742
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        Monter instalacji sanitarnych Pomocnik montera instalacji sanitarnych Miejsce pracy: Bydgoszcz, Poznań, Zielona Góra, Warszawa
        StPr/20/0741
        wynagrodzenie od od 4 200 PLN

        - prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z przepisami podatkowymi i rachunkowymi wraz z księgowaniem dokumentów finansowych (faktur zakupu, sprzedaży, środków trwałych), - uzgadnianiem kont rozrachunk
        StPr/20/0739
        wynagrodzenie od od 3 700 PLN

        Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: - Profesjonalna obsługa administracyjna sekretariatu. - Obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej oraz jej dystrybucja wewnątrz Instytucji zgodnie
        StPr/20/0746
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        - dozorowanie obiektu na Osowej Górze - kontrola ruchu kołowego i osobowego - obchód i monitoring - zmiany 7-19; 19-7
        StPr/20/0750
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        - ochrona obiektów handlowych lub monitoringi - zmiany po 8h bez zmian nocnych
        StPr/20/0751
        wynagrodzenie od od 2 700 PLN

        StPr/20/0752

        Magazynier
        StPr/20/0749
        wynagrodzenie od od 1 600 PLN

        obsługa, ustawianie i montaż maszyn i urządzeń na powierzonym odcinku linii produkcyjnej zgodnie z zasadami eksploatacji i z dbałością o stan techniczny oraz higieniczny sprzętu z zachowaniem odpowied
        StPr/20/0757
        wynagrodzenie od od 20 PLN