Zamknij

Pachnieć będzie choinka i... cała rodzina! Dzięki Douglasowi

08:27, 27.11.2017 | artykuł sponsorowany
Fot. Jacek Nowacki
REKLAMA

Kto nie chce pięknie pachnieć? Nie ma chyba żadnej przedstawicielki płci pięknej, która by tego nie chciała.  Dlatego konkurs, który zorganizowała Perfumeria Douglas wspólnie z naszym portalem cieszył się tak dużym powodzeniem. Można było wygrać upominek niespodziankę o wartości  300 zł. Szczęście uśmiechnęło się... do mężczyzny.

W Perfurmerii Dougas, która w Bydgoszczy mieści się w Galerii Focus Mall, pan Jarosław bywa bardzo często. To ulubione miejsce zakupów jego żony i córki, a także wielu znajomych. - Startując w konkursie, myślałem o swojej żonie - nie kryje intencji  zwycięzca. Czy to znaczy, że już ma „odfajkowany” prezent dla  niej pod choinkę? - Jeszcze nie otworzyłem paczki, ale wiem, że Perfumeria Douglas ma bardzo bogatą ofertę, od najmłodszych do 50+. Dla każdego domownika znajdzie się więc coś miłego - cieszy się pan Jarosław.

- W paczce niespodziance znalazło się dużo kosmetyków pielęgnacyjnych, ale także makijażowych, oprócz tego są w niej zapachy i próbki  - zdradza Monika Liedke, kierownik Perfumerii Douglas w Bydgoszczy.

Trzeba koniecznie zaznaczać, że w Bydgoszczy, ponieważ Douglas Polska to największa sieć  perfumerii w naszym kraju. Posiada ponad 100 sklepów w najlepszych centrach i galeriach różnych miast. Największy zajmuje 1200 m² i mieści w warszawskiej Arkadii. Asortyment obejmuje ponad 20 tys. produktów, zarówno luksusowych, jak i popularnych.

Zaczyna się przedświąteczne szaleństwo. Kosmetyki to jeden z najczęstszych upominków.  Ale co kupić? -  Mamy bardzo dużo zestawów świątecznych. Naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie  - zapewnia Monika Liedke.

(artykuł sponsorowany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%