Zamknij

Dowiedz się, co od niedawna budują przy ul. Nakielskiej 46

14.53, 27.10.2019 Artykuł sponsorowany Aktualizacja: 08.07, 28.10.2019
Skomentuj

To już prawdziwa moda - projektowane i budowane nad wodą są całe osiedla. „Park nad Kanałem” przy ul. Nakielskiej 46 wzbudza coraz większe zainteresowanie bydgoszczan. Takie położenie budynku zapewnia niespotykane walory widokowe i poczucie wyjątkowości. Woda przyciąga bydgoszczan jak magnes. Dlaczego tak się dzieje? Znajdujący się nieopodal kanał zapewnia mieszkańcom prywatność i stanowi skuteczną barierę między spokojem miru domowego a zgiełkiem miasta.

Planty nad Kanałem zieloną wizytówką Bydgoszczy

Planty nad Kanałem bydgoskim nie bez powodu nazywane są zieloną wizytówką Bydgoszczy. Są miejscem występowania 26 drzew, które uznane są za pomniki przyrody, co daje mu pierwsze miejsce wśród bydgoskich parków. Bezpośrednia bliskość tras spacerowych stwarza wiele możliwości dla miłośników aktywnego trybu życia. Coraz więcej osób chce mieszkać w lokalizacji pozwalającej na: spacer z dziećmi, rekreację na świeżym powietrzu, uprawianie sportu czy spotkania ze znajomymi nad wodą.

2 w 1 mieszkając nad Kanałem Bydgoskim

Bydgoszczanie, chętnie wybierają inwestycje nad Starym Kanałem przede wszystkim ze względu na lokalizację. Na wyciągnięcie ręki mamy wszystkie miejskie udogodnienia. Szkoły, przedszkola, a także liczne restauracje dostępne są zaledwie w zasięgu kilku minut, co zdecydowanie poprawia komfort życia.  W ofercie grupy deweloperskiej PRES znajdują się mieszkania w standardzie deweloperskim od 35m2 do 105 m2. Zróżnicowane metraże pozwalają na dobór lokalu w zależności od indywidualnych planów finansowych. Na każdą kondygnację dotrzemy bez wysiłku cichobieżną windą. Mieszkania będą wyposażone w przestronne balkony lub ogródki. Lokatorzy ostatniej kondygnacji będą mogli spróbować sięgnąć nieba z prywatnych tarasów. Dodatkowo mieszkańcy skorzystają z wygodnych miejsc postojowych w halach garażowych i części wspólnych: rowerowni oraz wózkowni. W standardzie mieszkań  znajdują się także m.in. rolety zewnętrzne oraz wideodomofony. O bezpieczeństwo budynku i mieszkańców zadba system monitoringu zewnętrznego. Wszystko to w otoczeniu zieleni.

Trwałość i ponadczasowy styl

Nowoczesna, starannie zaprojektowana bryła inwestycji doskonale koresponduje z panoramą bydgoskiego parku. Wysokiej jakości materiały wykończeniowe gwarantują trwałość i ponadczasowy styl. Unikatowy charakter podkreśla pionowa fasada, po której piąć się będzie zieleń. Jasna elewacja inwestycji tworzy estetyczną całość z odcieniami, brązu i czerwieni, nawiązując do barw ziemi. Duże okna sprawiają, że przestrzenie mieszkalne są jasne i ciepłe. Przeszklone balustrady balkonów i tarasów nadają mu nowoczesny wygląd. Ponadczasowa architektura spaja ten projekt.

W perspektywie ostatnich lat o wyborze mieszkania decyduje wysoki standard budynku i jego walory estetyczne. Warto wspomnieć, że inwestycję przy ul. Nakielskiej 46 w Bydgoszczy prowadzi znana Grupa Deweloperska PRES, specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Ważne są dla nich jakość wykonania, funkcjonalne projektowanie oraz dostępność zieleni wokół terenu inwestycji. Te cechy przekładają się na wygodne i dobrze zaaranżowane mieszkania, a „Park nad Kanałem” czynią miejscem, w którym chce się zamieszkać.

Odwiedź stronę inwestycji: www.nakielska46.com.pl

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%