Zamknij

Rodzinny obóz tenisowy w Słowenii

11.43, 17.12.2019 Artykuł sponsorowany Aktualizacja: 12.09, 17.12.2019
Skomentuj

Bieganie, rower, siłownia, pływanie, squash, tenis - zdrowy styl życia i łącząca się z nim sportowa aktywność staje się już nie tylko modą, ale powszechnym trendem. Sport integruje, pozwala zawierać nowe znajomości, dostarcza tematów do rozmów. Coraz częściej okazuje się, że wspólne treningi to za mało i sportowcy-amatorzy poszukują okazji do połączenia swojej pasji z podróżami, najlepiej w gronie, w którym dzielą zainteresowania.

Biura podróży odpowiadają na to zapotrzebowanie organizacją obozów sportowych, zgrupowań i innych imprez o sportowym profilu. To tej grupy zaliczyć można Tennis Family Camp, który odbędzie się w dniach 18-22 marca 2020 roku w resorcie San Simon w Izoli na słoweńskim wybrzeżu Adriatyku. Termin ten nie jest przypadkowy, bo w tym samym czasie w alpejskiej Planicy będą odbywały się Mistrzostwa Świata w Skokach Narciarskich. Słowenia jest jednym z tych niewielu miejsc w Europie, gdzie rano możemy grać w tenisa na nadmorskim korcie, a po południu kibicować skoczkom w przykrytej dwoma metrami śniegu alpejskiej dolinie.

Nie tylko tenis

Podstawą programu wyjazdu są codziennie przedpołudniowe treningi na korcie oraz zajęcia organizowane w oparciu o zaplecze sportowe ośrodka San Simon. Nad tą częścią będą czuwać profesjonalni trenerzy tenisa. Natomiast popołudnia organizatorzy przeznaczyli na zwiedzanie słoweńskiego wybrzeża i wyjazd na finał Mistrzostw w Planicy. Tutaj pałeczkę przejmą specjaliści od turystycznej Słowenii z biura podróży Starlight Travel i portalu visitslovenia.pl.

Izola - Nadmorska perełka

Izola jest niezwykle uroczym, kameralnym rybackim miasteczkiem. Bogata historia i świetnie rozwinięta turystyka czynią z niej fantastyczne miejsce wypoczynku. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się takie perełki jak Piran, Koper, a nieco dalej region Kras z słynnymi na całym świecie jaskiniami Szkocjańskimi, Postojną i zamkiem Predjama,  Rodzinny resort San Simon położony jest na obrzeżach Izoli w otoczeniu śródziemnomorskiego parku. Posiada on nowoczesne zaplecze sportowe, centrum fitness, siatkówka, a także duży plac zabaw i inne udogodnienia dla rodzin.

Koszt wyjazdu to 1290 zł / os. (dojazd własny). Współorganizatorami wydarzenia są: biuro podróży Starlight Travel - właściciel portalu visitslovenia.pl, bydgoska Akademia Tenisa Matchball i Toruńska Akademia Tenisowa.

Rezerwacja i dodatkowe informacje: http://starlight-travel.pl/produkt/tenis-safari/

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%