Zamknij
REKLAMA

Jaworski Wojciech (Intuo): powstaje nowy biurowiec w miejsce starej stacji benzynowej

12:35, 28.05.2020 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Biznesmen Jaworski Wojciech buduje nowy biurowiec w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji – bo na miejscu starej stacji benzynowej Standard, w samym centrum Wrzeszcza. Budowa rozpoczęta w 2019 roku potrwa jeszcze dwa lata. Za projekt nowego budynku odpowiada Spółka Wojciecha Jaworskiego Intuo.

Nowy biurowiec w miejsce historycznej stacji benzynowej

Nowy biurowiec budowany przez spółkę biznesmena Wojciecha Jaworskiego powstaje przy al. Grunwaldzkiej 144, w miejscu gdzie w 1931 roku otworzona została stacja benzynowa Standard. Budynek będzie posiadał sześć kondygnacji i osiągnie wysokość około 20 metrów. Powierzchnia najmu biurowca będzie wynosić około 2 tys. m2. Za projekt nowej budowli odpowiada architekt Paweł Kleczek.

W biurowcu przewidziane jest także miejsce na podziemny parking, a dojazd do niego będzie możliwy od strony ul. Dekerta. Nowy biurowiec odznaczał się będzie nowoczesnym charakterem, który świetnie wtapia się w klimat gdańskiej dzielnicy. Spółka Intuo Jaworskiego Wojciecha realizuje projekty w oparciu o spójność z otoczeniem oraz innowacyjność, co owocuje w coraz to ciekawsze inwestycje na terenie miasta.

Kamienica w Oliwie

Jedną z nich jest na przykład nowa, utrzymana w klasycznym stylu kamienica w Oliwie, zlokalizowana naprzeciwko Parku Oliwskiego. Budynek położony jest w samym centrum dzielnicy, przy ul. Opata Jacka Rybińskiego. Kamienica posiada 9 apartamentów oraz przestrzeń do zagospodarowania pod lokal na parterze. Wszystkie apartamenty mają dostęp do antresoli, która umożliwia mieszkańcom podziwianie okolicy, w tym pięknego Parku Oliwskiego oraz scenerii miasta, a także jest świetnym miejscem do rekreacji.

Dodatkowo, świetna lokalizacja kamienicy sprawia, że jest to wymarzone miejsce do zamieszkania. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej (w tym także stacja SKM), a ulica Spacerowa, która znajduje się w bliskiej odległości od kamienicy, łączy się z obwodnicą gdańską. Dodatkowym atutem jest oczywiście bliskość z Parkiem Oliwskim, który stanowi jedną z większych atrakcji turystycznych w Trójmieście. W pobliżu znajduje się również Gdański Ogród Zoologiczny czy Trójmiejski Park Krajobrazowy oraz morze. Wszystko pod nosem, do dyspozycji mieszkańców pięknej kamienicy, zaprojektowanej przez architekt Iwonę Jaworską. Świetna okolica, piękne apartamenty i historyczny klimat Oliwy – spółka Wojciecha Jaworskiego realizuje projekty, którym warto się przyglądać.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (2)

jestokyjestoky

2 3

Jest to portal gdzie można pisać co ślina na język przyniesie. W Swarzędzu tez budują jakiś dom i ani słowa na ten temat. 13:35, 29.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Arek Arek

1 0

Piękna elewacja , fajna inwestycja 14:55, 30.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%