Zamknij
REKLAMA

Depilacja woskiem bikini - rodzaje depilacji

19:27, 18.11.2020 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj
REKLAMA

Brazylian, french, bikini klasyczne? Na jaki rodzaj depilacji bikini warto się zdecydować?

Depilacja bikini to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów depilacji woskiem. Nic w tym dziwnego! Która z Pań nie chciałaby, aby jej okolice intymne zawsze były idealnie gładkie, jedwabiście miękkie i bez podrażnień przez cały rok? Wykonanie depilacji woskiem okolic bikini jest sztuką, gdyż wymaga od kosmetyczki odpowiedniego usunięcia włosków - zgodnie z kierunkiem ich wzrostu. Zanim zdecydujemy się na depilację bikini w pierwszej kolejności powinniśmy wybrać zaufane miejsce, które zapewni nam bezpieczeństwo, maksymalną higienę i profesjonalne wykonanie zabiegu usunięcia niechcianych włosów z naszych okolic intymnych. Takim miejscem jest Time for Wax, czyli sieć salonów, które specjalizują się właśnie w depilacji woskiem. Na terenie całej Polski znajduje się obecnie 28 salonów, które oferują swoim klientom depilację na najwyższym poziomie. W tym artykule zapoznasz się z rodzajami depilacji okolic bikini, abyś mogła wybrać dla siebie najbardziej korzystne rozwiązanie.

Depilacja woskiem bikini - rodzaje wykonywanych zabiegów

 

W Time for Wax najbardziej popularną i cieszącą się sporym zainteresowaniem formą depilacji bikini jest brazylian. Na podstawie wszystkich wykonanych zabiegów salon przygotował statystyki, które wykazują, że aż 78 % kobiet decyduje właśnie na ten rodzaj zabiegu. Jak wygląda brazylian? W trakcie wykonywania tego zabiegu, usuwane są włosy z całego wzgórka łonowego. Kosmetyczka najczęściej sama zadaje pytanie, czy klientka życzy sobie, aby pozostawić jej cienki pasek włosków. Oprócz wzgórka łonowego włosy usuwane są również z pachwin, ścieżki, przestrzeni międzypośladkowej oraz warg sromowych.

Innym rodzajem depilacji bikini jest tzw. "bikini french". Według przeprowadzonych statystyk wykonuje go około 14% klientek. Jest to drugi w kolejności zabieg depilacji bikini, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Bikini French to zabieg, który jest dość podobny do klasycznego brazyliana. Różnica polega jednak na tym, że nie depiluje się wszystkich włosków z okolic intymnych - tylko wybrane partie. W pierwszej kolejności owłosienie jest usuwane z pachwin oraz wzgórka łonowego. Tutaj jednak zwraca się uwagę, aby włoski usunąć tak, aby strefa środkowa pozostała nienaruszona. Jest to opcja dla tych kobiet, które chcą czuć się komfortowo w stroju kąpielowym lub bikini, a przy tym nie usuwać wszystkich włosków z tych okolic. Depiluje się również wargi sromowe, ale tylko i wyłącznie z zewnątrz, tak samo jak w przypadku wzgórka łonowego. Strefa międzypośladkowa pozostaje nietknięta. Jeżeli włoski rosną Ci na tzw. "ścieżce", to kosmetyczka również może je usunąć.

Najmniejszą popularnością cieszy się depilacja, którą nazywa się "depilacją klasyczną". Tylko 8% klientek w salonach Time for Wax decyduję się na tego typu zabieg. Jest to świetna alternatywa dla tych Pań, które po raz pierwszy korzystają z depilacji okolic intymnych i przy pierwszej wizycie wstydzą się pełnej depilacji bikini. Klasyczna depilacji bikini polega na usunięciu włosków z pachwin do linii majtek. Podczas zabiegu klientka cały czas ma na sobie bieliznę.

Salon depilacji woskiem Time for Wax

 

W salonach Time for Wax wykonasz profesjonalny zabieg depilacji bikini, który umożliwi Ci pozbycie się niechcianego owłosienia na okres nawet kilku tygodni! Jeżeli bardzo boisz się, że depilacja będzie bolesna, wypróbuj autorski produkt Time for Wax, czyli Magic Wax. Ten wosk sprawia, że depilacja jest znacznie mniej bolesna, a skóra idealnie gładka i bez podrażnień zaraz po zabiegu!

(Artykuł sponsorowany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%