Zamknij

Hurtownia z tkaninami z najwyższej półki

08.19, 16.03.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 08.20, 16.03.2022

Mieszczący się w Niedoradzu Punkt Tapicerski to sklep internetowy i duża hurtownia tapicerska w jednym. Magazyny wypełnione są doskonałymi gatunkowo i pięknymi wizualnie materiałami tapicerskimi, które można kupić bez wychodzenia z domu za pośrednictwem internetu. Zapraszamy do kolorowego świata tkanin. 

Hurtownia tapicerska z miłości do tkanin

Punkt Tapicerski swoją działalność rozpoczynał dość skromnie od sprzedaży swoich materiałów i akcesoriów tapicerskich na Allegro. Błyskawicznie jednak klienci zakochali się w oferowanych tkaninach, a hurtownia przeszła w fazę dynamicznego rozwoju. Wprowadzano coraz więcej świetnych jakościowo tkanin skrojonych na miarę potrzeb klienta. Bo właśnie w słuchaniu swoich klientów tkwi sekret sukcesu Punktu Tapicerskiego. Pracownicy doskonale wiedzą, czego potrzebują klienci i na jakie ewentualne problemy natrafiają przy tapicerowaniu. Dlatego też mocno stawiają na rzetelne informacje o tkaninach tapicerskich – bez lania wody i zaciemniania rzeczywistości, a wyłącznie ze sprawdzonymi radami. Lata doświadczenia w pracy przy tkaninach dało im umiejętność wnikliwej oceny parametrów tkaniny i jej przeznaczenia. A tą wiedzą z uśmiechem dzielą się z klientami. 

Nic dziwnego więc, że obecnie Punkt Tapicerski to największa hurtownia z tkaninami w zachodniej części Polski. I nic nie wskazuje, by rozwój sklepu miał się zatrzymać – wręcz przeciwnie – plany na przyszłość rysują się w kolorowych barwach. Każdego miesiąca na półki hurtowni trafiają nowe tkaniny tapicerskie, które w oka mgnieniu stają się bestsellerami. W najbliższej przyszłości powstanie także profesjonalny showroom, w którym każdy będzie mógł poznać tkaniny na żywo. Znajdą się tam również realizacje z wykorzystaniem materiałów, które będą ciekawą inspiracją. Osoby wolące zakupy w domowym zaciszu wciąż będą mogły w kilku prostych krokach wybrać tkaniny dla siebie i czekać na przesyłkę prosto do domu. 

Bogata oferta materiałów tapicerskich

Wybór tkanin tapicerskich w sklepie jest naprawdę duży i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Fundament hurtowni stanowią doskonałe tkaniny obiciowe o różnych cechach i przeznaczeniach. Od delikatnych, a jednocześnie mocnych materiałów po grubsze welury i sztruksy. Zdecydowanie nie ma tu miejsca na nudę – są zatem jasne i pastelowe kolory, ale również intensywne i żywe turkusy i czerwienie. Podobnie w przypadku tkanin dekoracyjnych o pięknych barwach i wyjątkowych wzorach. Dla miłośników skóry Punkt Tapicerski ma ciekawą alternatywę – ekologiczne skóry dużo bardziej trwałe i odporne na zniszczenia. Takie ekoskóry to też opcja dla osób, którym marzą się skórzane dodatki lub meble ze skóry, ale nie chcą przykładać ręki do cierpienia zwierząt. Z kolei fani motoryzacji i samodzielnego dłubania w tapicerce znajdą tu tkaniny samochodowe i motocyklowe. 

W hurtowni tapicerskiej nie zabrakło oczywiście tkanin do zadań specjalnych. Materiały wodoodporne i przeciwsłoneczne, takie jak tkanina oxford, to podstawa przy urządzaniu ogrodu, tarasu czy balkonu. Co niezwykle istotne – tkaniny zewnętrzne wyróżniają się nie tylko fantastycznymi właściwościami technicznymi i wytrzymałością, ale występują również w cudownych kolorach i wzorach, obok których nie sposób przejść obojętnie, jak np. materiał w liście.  Z takimi tkaninami można stworzyć z ogrodu prawdziwą perełkę.

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%