Zamknij

REKLAMA
11:57, 17.05.2019
Ubezpieczenie wyjazdów krajowych? Dziś mało kto decyduje się na taką formę zabezpieczenia swojego wyjazdu, nie zdając sobie w ogóle sprawy z tego, że często może ona okazać się zbawienna. Podczas podróży mających na celu odreagowanie miesięcy ciężkiej pracy, często sami pchamy się w objęcia niebezpiecznych sytuacji. Chcemy się wówczas zabawić, ubogacić zasób swoich pozytywnych wspomnień i choć na chwilę zapomnieć o zasadach, ignorujemy więc zalecenia zdrowego rozsądku. To naturalne i w pełni zrozumiałe, lecz, gdy przydarzy nam się poważny wypadek, lub zgubimy bagaże, nie będzie to stanowiło taryfy ulgowej. Oddaleni od swojego domowego azylu możemy znaleźć się w niemałych tarapatach. Lekarstwem na takie zagrożenie jest Colonnade - ubezpieczenie na wakacje. Zaufanie mu może w krytycznej sytuacji okazać się równie cenne, co ubezpieczenie na życie, kiedy cegła spada nam na głowę, lub ubezpieczenie OC samochodu, gdy wyjeżdżając nowym egzemplarzem z salonu, ktoś uderza z hukiem w tył naszego auta.
09:42, 13.05.2019
Usługa Self storage dostarcza wyjątkowego komfortu, dzięki możliwości samoobsługowego zagospodarowania powierzchni magazynowej, według własnych potrzeb. Przekonali się już o tym mieszkańcy Wrocławia i Poznania. Teraz przyszła kolej na Bydgoszcz, gdzie niedawno powstał kolejny kompleks magazynowy firmy Stokado, która posiada patent na wynajem boksów i kontenerów magazynowych o różnych powierzchniach.
15:40, 10.05.2019
Odpowiednie wyposażenie współczesnego biura obejmuje nie tylko sprzęt komputerowy i multimedia, ale także artykuły biurowe niezbędne do prawidłowego funkcjonowania każdej firmy. Praca w biurze wymaga sporządzania dokumentacji i archiwizacji istniejących dokumentów, chociaż obecnie zgodnie z ekologicznymi trendami zarówno pracodawcy, jak i pracownicy dbają o to, aby ograniczyć zużycie wydruków używając elektronicznych kopii dokumentów elektronicznych.
10:40, 07.05.2019
Praktykowanie ubezpieczania się na czas wyjazdu wciąż pozostaje w Polsce często pomijanym elementem w trakcie przygotowań do podróży. Czy słusznie? Nie, ponieważ narażeni jesteśmy na wiele nieciekawych sytuacji, w których ubezpieczenie nabyte drogą podpisania umowy i opłacenia składki może uchronić nas przed poniesieniem kosztów przekraczających nawet kilkadziesiątkrotnie wysokość opłat wpłaconych na poczet ubezpieczalni. Na przykład Colonnade - ubezpieczenie podróżne wśród wielu licznych pozycji na liście ryzyk posiada ochronę w ramach następstw nieszczęśliwych wypadków, dzięki której uszczerbek na zdrowiu powstały w ich wyniku będzie wiązał się dla nas z rekompensata w wysokości do piętnastu tysięcy euro (około sześćdziesiąt cztery tysiące złotych). Również koszty leczenia, które za granicą potrafią być olbrzymie, nie będą nas martwić w okresie obowiązywania umowy. Może się wydawać, że to bez znaczenia, ponieważ i tak nas to nie spotka, lecz to mylny tok myślenia, przez który każdego dnia wielu ludzi na całym świecie zostaje samemu w walce ze spłatą olbrzymich rachunków wystawionych za sytuacje, które można było ubezpieczyć za śmieszną kwotę, a do tego kosztem zaledwie kilku minut w przypadku wyboru ubezpieczenia podróżnego Colonnade online. Jest ich oczywiście o wiele więcej, niż dwie wspomniane wyżej, natomiast im przyjrzymy się dokładnie w dalszej części artykułu.
15:40, 30.04.2019
Podłoga to podstawa każdego pomieszczenia. Jej wybór stanowi fundament i punkt wyjścia wystroju całego wnętrza. Podłoga to wybór na lata, dlatego powinien być dobrze przemyślany. W końcu wybrana posadzka służyć nam będzie co najmniej kilka lat. Wśród rodzajów podłóg najpopularniejsze są deski, panele oraz wykładziny. Wybór uzależniony jest od wielu czynników, ale dla większości z nas najważniejszą rolę odgrywają cena, wytrzymałość oraz sposób pielęgnacji. Jaką podłogę wybrać do domu? Podpowiadamy!
12:29, 30.04.2019
Na kogoś, kto przymierza się do przygotowania pierwszego projektu do wydruku, czeka wiele trudności i niespodzianek. Na filmach i w poradnikach wszystko wygląda na proste: program graficzny, pół godziny rysowania, wysyłka projektu do drukarni i gotowe. Tak nie jest, a zanim w ogóle dojdzie do etapu projektowania, trzeba się sporo nauczyć i wiele napisać.
15:50, 26.04.2019
Dozowniki wibracyjne, znajdują swoje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. W przemyśle spożywczym, przetwórczym oraz chemicznym. Służą one do bardzo dokładnego i precyzyjnego dozowania różnego rodzaju materiałów w postaci sypkiej. Każdy taki dozownik jest wyposażony w napęd elektromagnetyczny. Dzięki niemu i odpowiedniemu sterowaniu, możliwa jest zmiana wydajności dozowników. Można ją zatem dostosować do indywidualnych potrzeb każdego zakładu. Tego typu dozowniki bardzo dobrze sprawdzają się w systemach wagowych, ponieważ dzięki nim można dozować materiał w określonych ilościach. Koryta takich dozowników są wykonywane z różnego rodzaju blach. Między innymi z blach ze stali nierdzewnej bądź też blach ze stali węglowej, dodatkowo malowanej.
09:29, 26.04.2019
Zaliczasz się do fanów motoryzacji? Z pewnością zainteresuje Cię nowy test Renault Megane GT Line TCe 160 przeprowadzony przez redaktorów serwisu francuskie.pl. Jeśli, chcesz się dowiedzieć, czy to auto dobrze poradziło sobie z wyzwaniami codziennej jazdy, to koniecznie powinieneś zapoznać się z wynikami testu motoryzacyjnego. Czego możesz się z niego dowiedzieć? Poniżej krótki opis wybranych wniosków.
12:01, 25.04.2019
Rynek pracy jest otwarty na osoby bez wykształcenia, które mogą związać swoją zawodową przyszłość na przykład ze sprzątaniem. Z roku na rok wzrasta zapotrzebowanie na pracowników odpowiedzialnych za utrzymanie porządku.
11:59, 25.04.2019
Osoby posiadające wykształcenie nauczycielskie nie mają problemów ze znalezieniem korzystnych ofert pracy. Publiczne szkoły podstawowe i licea, a także prywatne placówki edukacyjne, zapewniają nauczycielom bardzo atrakcyjne warunki współpracy.
11:57, 25.04.2019
Prawo jazdy może być kluczowym wymogiem w zdobyciu dobrze płatnej pracy – szczególnie jeśli dotyczy ono uprawnień prowadzenia pojazdów o większych gabarytach. Obecnie poszukiwani są między innymi kierowcy autobusów, którzy mogą liczyć na wysoką pensję.
11:50, 25.04.2019
Osoby, które uwielbiają kontakt ze zwierzętami, powinny zdecydować się na studia medyczne na kierunku weterynarii. Absolwenci tej specjalizacji nie mogą narzekać na brak intratnych propozycji pracy, a wielu z nich decyduje się na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.
11:48, 25.04.2019
W dzisiejszych czasach sprzedawca nie musi być związany z bezpośrednią obsługą klienta, co powiązane jest z coraz większą popularnością sklepów online. Ich właściciele poszukują pracowników, którzy pomogą im także w wirtualnej obsłudze.
11:46, 25.04.2019
Dla wielu osób biuro jest wymarzonym miejscem pracy i właśnie z nim wiążą swoją przyszłość zawodową. Praca biurowa posiada wiele zalet, a nierzadko dodatkowym atutem jest możliwość szybkiego awansu.
11:44, 25.04.2019
Doświadczeni lakiernicy nie mogą narzekać na brak atrakcyjnych ofert pracy. Aktualne ogłoszenia są bardzo zróżnicowane, dzięki czemu bez problemu można znaleźć ogłoszenie, które spełni oczekiwania zawodowe przyszłego pracownika.
REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone