Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
10:40, 10.08.2020
Coraz więcej osób decyduje się na różnego rodzaju aktywności fizyczne na zewnątrz. Ogromną popularnością cieszy się między innymi trekking. Jest to aktywność przeznaczona przede wszystkim dla osób, które chcą pokonywać własne granice i lubią przebywać w terenie. Możliwość podziwiana pięknych widoków, które rozciągają się z tras górskich to dodatkowy atut intensywnego „spacerowania”. Jednak, aby w pełni cieszyć się zaletami trekkingu czy innych aktywności fizycznych, które chce się uprawiać, warto zadbać o odpowiedni ekwipunek oraz wygodne, przystosowane do tego obuwie. Warto zatem postawić na sprawdzone marki, które od lat specjalizują się w tworzeniu tego typ produktów. Jedną z nich jest marka Salomon, która istnieje na rynku już od 1947 r.
2
10:49, 07.08.2020
Akumulatory stanowią bardzo ważny element wielu pojazdów. Zasilają systemy, urządzenia, maszyny, ale też pojazdy. Nieprawidłowe ich działanie może doprowadzić do wielu przykrych konsekwencji. Na rynku dostępnych jest jednak wiele różnych modeli oraz rodzajów akumulatorów. Co za tym idzie ostateczny wybór nigdy nie należy do najłatwiejszych. Dobrym wyborem dla osób, które szukają akumulatorów do systemów Start-Stop będą akumulatory Uruchom Gold EFB+. Znajdą one zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie ma rekuperatorów energii hamowania.
15:02, 05.08.2020
Meble tapicerowane kojarzą się przede wszystkim z wypoczynkiem i relaksem. Spotyka się je w każdym domu, niezależnie od metrażu. Czym się charakteryzują? Zobacz krótki poradnik o meblach tapicerowanych.
14:48, 05.08.2020
Solidne i stabilne rusztowania marki Drabex to gwarancja dobrze wykonanych prac na wysokościach. W czasie robót wysokościowych wykorzystuje się zazwyczaj jeden z dwóch rodzajów dostępnych rusztowań – wolnostojące lub jezdne. Zostały zaprojektowane i przeznaczone do robot budowlanych prowadzonych na wysokościach, prac remontowych, konserwacyjnych i wykończeniowych na zewnątrz budynku, a także w jego wnętrzu. Do pracy we wnętrzach zazwyczaj wykorzystywane są rusztowania aluminiowe, które bez problemu przeniesiemy przez otwory drzwiowe lub okienne. Na stronie https://www.dramix.pl/oferta/rusztowania-drabex  dostępne są różne rodzaje rusztowań przeznaczone do różnych rodzajów budynków.
10:33, 05.08.2020
Semper zajmuje się organizacją profesjonalnych szkoleń i konferencji przeznaczonych zarówno dla instytucji publicznych , jak również dla przedsiębiorstw i mniejszych firm. Oferta obejmuje kursy z zakresu różnych dziedzin, które pozwolą na zdobycie wiedzy oraz nowych kompetencji, a tym samym na dalszy rozwój zawodowy pracowników. Firma Semper organizuje szkolenia stacjonarne oraz zajęcia w formie webinarów.
10:10, 05.08.2020
Posiadając własną firmę jesteśmy odpowiedzialni za wiele spraw. Niektóre zadania nas przewyższają lub zabierają dużo czasu. W takich momentach warto zdecydować się na pomoc specjalistów, którzy dzięki swojej fachowej wiedzy szybciej rozwiążą dany problem.
13:30, 03.08.2020
Zgodnie z ustawą o podatku od towarów i usług, podatnik dokonujący sprzedaży towarów lub usług na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej musi posiadać kasę fiskalną. W praktyce oznacza to, że niemal każda, nawet mikro firma powinna posiadać takie urządzenie. Dlaczego na kasie fiskalnej nie warto oszczędzać? Na to i inne pytania odpowiadamy w poniższym tekście.
22:35, 02.08.2020
Są w życiu sytuacje, w których niezbędne staje się dysponowanie niezawodnym autem – podróż prywatna lub służbowa, wyjazd wakacyjny lub inne okoliczności. Czasem samochód potrzebny jest na kilka lub kilkanaście dni, a niekiedy dłużej. Warto wówczas wiedzieć o rozwiązaniu, które stanowi odpowiedź na te potrzeby, a jest nim wynajem długoterminowy bmw. W poniższym artykule przybliżymy ideę takiego rozwiązania oraz przyjrzymy się, czy warto z niego skorzystać.
11:21, 31.07.2020
Odpowiednia praca laptopa to element nadrzędny, by mógł on spełnić nasze potrzeby, oczekiwania i wymagania. Wiadomo bowiem, że jego płynność stanowi kwestię nadrzędną, na jakiej na pewno należy w pełni się skupić. Na co więc zwrócić uwagę przy wyborze laptopa? Bardzo duże znaczenie ma niewątpliwie pamięć RAM i to ona ma wpływ na płynność pracy sprzętu komputerowego. Jeśli więc wybieramy stosowne urządzenie, trzeba w pierwszej kolejności jasno określić swoje potrzeby i przeznaczenie laptopa, by do tego móc dopasować odpowiednią pamięć RAM.
10:05, 31.07.2020
Polacy kochają lody i nie jest to wyłącznie pusty slogan. 996 na 1000 mieszkańców kraju nad Wisłą sięga po mrożone przekąski, rocznie zjadając ich około 5,5 kilograma. Prawie połowa sięga po lody przynajmniej raz w tygodniu. To wyniki badania pracowni Kantar „Lody oczami Polaków i Włochów” przeprowadzonego na zlecenie LOTTE Wedel w kwietniu 2019 roku. To także dobry prognostyk dla całej branży, która, mimo że mocno ucierpiała przez COVID-19, może liczyć na szybkie rozmrożenie, bazując na przyzwyczajeniach klientów sprzed pandemii.
09:50, 31.07.2020
Sytuacja rozprzestrzeniającej się pandemii w Polsce i na świecie spowodowała przymusową zmianę trybu pracy ze standardowego na zdalny. Niestety większość z nas nie posiada specjalistycznego sprzętu do pracy w domu, w tym np. słuchawek. Jak wybrać najlepsze, i czym kierować się przy ich wyborze? Które modele będą nadawać się najlepiej do zdalnej pracy w domu?
09:51, 22.07.2020
Choć nie na co dzień ubieramy się niczym księżniczki, to każda z nas lubi raz na jakiś czas, na specjalne okazje, wyglądać niczym postać z ulubionej bajki, prawda? Rynek ma nam do zaoferowania szereg niezwykle pięknych kreacji, spośród których to można wybrać takie, jakie tylko spełnią nasze marzenia o byciu tą najpiękniejszą na balu. Ekskluzywne sukienki koktajlowe to szeroka oferta różnego rodzaju kreacji, spośród których każda z pań może wybrać dla siebie tą idealną, jedyną w swoim rodzaju, tą niezwykłą, wymarzoną, po prostu perfekcyjną pod każdym względem.
14:52, 20.07.2020
Koszulki z nadrukiem wyraźnie wróciły do łask i są chętnie wybierane przez szerokie grono odbiorców. Ciekawe jest to, że bardzo popularne stały się koszulki z nadrukiem dla par. Zazwyczaj mają one inne napisy, ale razem stanowią spójną całość. Czy taki t-shirt jest hitem czy kitem? Okazuje się, że takie stroje mają swoich amatorów i bynajmniej nie są uważane za kicz. 
16:21, 17.07.2020
Rekuperacja polega na mechanicznej wentylacji pomieszczeń i budynków w celu odzyskania ciepła. Cały proces opiera się na użyciu rekuperatora, monitorującego ilość powietrza nawiewanego i usuwanego, oraz maksymalnie ekonomicznym odzyskiwaniu ciepła pomieszczenia. W przeciwieństwie do tradycyjnego wietrzenia, nie wyziębia przestrzeni i pozwala na kontrolowanie poziomu wilgoci.
15:23, 17.07.2020
Powstaje z palonych, następnie zmielonych lub instantyzowanych ziaren kawowca, zwana przez wielu napojem bogów. Jest jedną z najpopularniejszych używek na świecie a jednocześnie jednym z najpopularniejszych napojów podawanych na spotkaniach towarzyskich.