Zamknij

REKLAMA
13:17, 21.01.2019
Przełom roku nierozerwalnie wiąże się z zakupem nowego organizera. Współcześni producenci oferują różnorodne warianty kalendarzy. Jednym z nich jest model B5 tygodniowy.
09:29, 17.01.2019
Już od kilkudziesięciu lat praca za granicą wydaje się o wiele bardziej korzystnym rozwiązaniem niż praca w rodzimym kraju. Czy tysiące Polaków robi słusznie, decydując się na krok, jakim jest migracja za pracą? Przekonaj się sam. Oczywistym jest, że ze względu na zarobki i warunki panujące w wielu przedsiębiorstwach praca w Polsce nie dla wielu okazuje się być satysfakcjonująca. Nic dziwnego, że każdego roku liczni Polacy decydują się na wyjazd do Niemiec, Holandii i w inne zakątki świata. Szukają oni dobrze płatnej pracy, dzięki której będą mogli utrzymać siebie, rodzinę pozostawioną w rodzimym kraju i oszczędzić pieniądze na wymarzony cel. Czy robią oni słusznie? Dowiedz się, czy wyjazd do pracy za granicę to dobry pomysł.
14:19, 14.01.2019
Często mimo szczerych chęci, nie mamy pomysłu na prezent urodzinowy dla jubilata. W takich przypadkach najczęściej stawiamy na sprawdzone upominki takie jak: perfumy, biżuteria, albo książka. Warto pamiętać, że doskonałym prezentem na różne okazje jest zegarek na rękę, który nie dość, że jest funkcjonalny i użyteczny, to świetnie dopełnia outfit. Obecnie bardzo popularnymi i innowacyjnymi modelami są czasomierze Citizen, które wykorzystują zaawansowany technologicznie system Eco – Drive. Co to takiego?
10:45, 03.01.2019
Studia MBA Project Managment w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni zapewniają kompleksową wiedzę z zakresu zarządzania rozmaitymi projektami oraz portfelem projektów. Studia te powstały z myślą o kadrze zarządzającej średniego i wyższego stopnia, a szczególnie o project managerach i liderach projektów. Dodatkowym atutem tego kierunku studiów jest zdobycie umiejętności miękkich, które umożliwią sprawną komunikację ludźmi oraz pozwolą doskonalić umiejętności menedżerskie. Również ważne jest również uzyskanie ogólnych kompetencji dotyczących zarządzania organizacją oraz personelem.
14:34, 20.12.2018
Słynne obiady czwartkowe odbywały się za panowania króla Stanisława Augusta Poniatowskiego i zapisały się w historii jako spotkania znamienitych gości przy wybornej kuchni. Służyły nie tylko za towarzyskie wydarzenie czy kulinarny popis, ale miały także literacki i kulturalny aspekt. Co ciekawe, na wzór tamtych, współcześnie również organizowane są obiady czwartkowe.
12:56, 20.12.2018
Nowoczesny ogród jest stylem pasującym doskonale nawet do małych ogrodów, które znajdują się przy domach szeregowych w mieście. Ogród taki nadąża na naszym tempem życia - chcesz wiedzieć więcej? Zapraszam na bloga.
09:39, 12.12.2018
Choć wszystkim jest szczerze smutno, gdy kończą się cieplejsze dni - w kwestiach modowych naprawdę nie ma na co narzekać, gdy nie jesteśmy rozpieszczane przez temperaturę. W końcu kiedy może być bardziej przytulnie niż wtedy, gdy jesteś owinięta w swój ulubiony, ponadgabarytowy kaszmirowy sweter? No właśnie! Ale jeśli wspomniane ubranie zaczyna wyglądać nieco gorzej z powodu zużycia, istnieje kilka miejsc, w których można szukać wspaniałego zamiennika.
15:44, 10.12.2018
O tym, że nasze drogi, mimo wszystkich inwestycji w ostatnich latach, nadal nie są bezpieczne, nie trzeba nikogo przekonywać. Zagrożenia czają się jednak nie tylko na kierowców i nie tylko na bardzo uczęszczanych trasach. Jak co roku dowodzą statystyki, do najbardziej narażonych na stanięcie się ofiarą wypadku należą w Polsce także piesi – w liczbie związanych z nimi zdarzeń i zgonów jesteśmy niestety jednym z europejskich liderów. O to, by nie mieć w tych wskaźnikach własnego udziału warto starać się także z uwagi na szansę uzyskania za doznane szkody rekompensaty, jeśli jednak i my padniemy ofiarą potrącenia.
00:00, 07.12.2018
Wygodne i modne. Mowa o sukienkach dresowych, które na stałe wpisały się do świata mody. Dres nosimy nie tylko na siłownie, ale również na co dzień, a nawet i do eleganckich stylizacji. Dziś prezentujemy 3 stylizacje na jesień z dresową sukienką w roli głównej.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
13:08, 29.11.2018
Jednym z najpopularniejszych pomysłów na zwierzątko domowe, jest rybka, a raczej całe akwarium z rybkami. Zazwyczaj ludzie wybierają je dlatego, że nie wymaga tyle uwagi, co koty, czy też psy, potrzebne jest mniej miejsca i jest to tańsze rozwiązanie. Do posiadania takiego akwarium jednak również należy się przygotować.
12:27, 28.11.2018
Rynek taksówkowy w Polsce w ostatnich latach przeżywa prawdziwy rozkwit. W ciągu ostatniej dekady notuje on wzrost aż o 30 procent! Skąd takie zainteresowanie taksówkami? Kim są klienci taksówek? W jakich polskich miastach realizowanych jest najwięcej kursów? Przyjrzyjmy się danym z polskiego rynku z 2018 roku.
14:22, 26.11.2018
Podróżowanie z własnym “domem” jest niezwykle popularne na zachodzie Europy, a trend powoli dociera także do Polski. Miłośnicy tego rodzaju odpoczynku mają do wyboru kampery, czyli domy na kółkach oraz przyczepy, które doczepia się do samochodu za pomocą haka. Które z tych rozwiązań jest wygodniejsze?
00:00, 30.10.2018
Wielu kierowców woli wykupić pełen pakiet ubezpieczenia, niż tak naprawdę poszukać zaufanej firmy udzielającej pomoc drogową. Oczywiście posiadanie ubezpieczenia komunikacyjnego, samo w sobie nie jest niczym złym. Ale pod żadnym pozorem nie powinniśmy zapominać o licznych wyłączeniach, które mogą doprowadzić do wielu komplikacji lub też ograniczonego pola manewru firmy, która przyjedzie nam z pomocą.
13:22, 23.10.2018
Wielka popularność, jaką cieszą się telefony Apple'a jest od dawna obiektem wielu komentarzy i dociekań. Czy rzeczywiście jest ona po prostu bezpośrednim rezultatem praktycznych zalet tych urządzeń? Czy też może chodzi jedynie o markę? Najlepszym sposobem na to, by rozwikłać te wątpliwości, jest samodzielne tego sprawdzenie. Pewnym problemem może być jednak bariera finansowa.
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone