Zamknij

REKLAMA
08:24, 17.07.2019
Nadal wielu pracowników jest narażonych na bardzo duży hałas w miejscu pracy. Zazwyczaj dotyczy to osób zatrudnionych w zakładach produkcyjnych czy też na budowach.
14:22, 15.07.2019
Niestety ten rok przyniósł podwyżki cen przesyłek kurierskich. W tym roku zapłacimy za nie nawet 20% więcej, a wygląda na to, że będzie jeszcze drożej. Czym spowodowany jest wzrost cen oraz czy przełoży się to na popularność handlu internetowego?
14:02, 15.07.2019
Jeśli sprawdzona i dobrej jakości kostka brukowa to tylko w firmie Betor mającej swoje oddziały w Toruniu, Bydgoszczy i Grudziądzu. Wysokiej klasy fachowcy doradzą Tobie w wyborze najbardziej optymalnego wariantu. Odwiedź ich i przekonaj się!
11:48, 01.07.2019
Wysokobiałkowa odżywka jest w stanie korzystnie wpłynąć na proces odchudzania. Skuteczne odżywki białkowe zawierają mało węglowodanów, które niekorzystnie wpływają na odchudzanie. Samo białko jest polecane w procesie odchudzania.
1
11:06, 28.06.2019
Pracownicze Plany Kapitałowe to zachęta do długoterminowego oszczędzania. Wypłata środków powinna nastąpić po ukończeniu 60 lat, aby tym samym zapewnić bezpieczeństwo finansowe na emeryturze. Jednak ustawa umożliwia również wcześniejsze skorzystanie z pieniędzy zgromadzonych na PPK.
00:00, 28.06.2019
Podłogi drewniane, panele laminowane, modne i uniwersalne LVT – wybór tego, co znajdzie się pod stopami jest wyjątkowo szeroki. W Bydgoszczy szczególnie szeroki wybór zapewnia Abler i jego punkt sprzedaży przy ul. Łęczyckiej 8.
15:26, 27.06.2019
Tomografia komputerowa jest nowoczesną, zaawansowaną technologicznie metodą diagnostyczną, która umożliwia prześwietlenie rentgenowskie ciała danej osoby i stworzenie komputerowego obrazu narządów wewnętrznych. To bezbolesne i bezpieczne badanie służy do uzyskania danych na temat stanu zapalnego, guzów, ropni, urazów i wad rozwojowych.
09:08, 07.06.2019
Mając już dłuższy staż pracy w danym miejscu, każdy zaczyna myśleć, co dalej? Nie zawsze chodzi jedynie o awans, ale też o rozwój, nowe i ważniejsze obowiązki czy prestiż. Zanim jednak przystąpimy do negocjacji awansu i lepszych warunków zatrudnienia, trzeba przeanalizować wszystko i obmyślić odpowiednią strategię.
09:06, 07.06.2019
Według najnowszych danych coraz więcej Polaków decyduje się na wykonywanie obowiązków zawodowych zdalnie, przynajmniej parę razy w miesiącu. W niektórych zawodach taka forma pracy jest komfortową alternatywą dla standardowej pracy w biurze.
09:04, 07.06.2019
W każdej pracy jest ktoś, kogo darzą sympatią wszyscy pracownicy oraz zwierzchnicy. Może się jednak zdarzyć, tak, że ta osoba złoży wymówienie, bo np. znajdzie inną, lepszą dla siebie ofertę. Wtedy pojawia się całe mnóstwo problemów. Oprócz przeprowadzenia rekrutacji na jego stanowisko trzeba jakoś podnieść morale innych. Nie można od tego uciekać, lepiej wyłożyć kawę na ławę, a później jakoś temu zaradzić i pomóc reszcie.
09:02, 07.06.2019
Agencje pośrednictwa pracy oprócz wielu plusów, takich, jak to, że szybko znajdują pracę i kandydatów do niej, mają oczywiście również kilka minusów. Jak wiadomo, nie ma róży bez kolców, więc i tacy pośrednicy nie będą idealni i zawsze znajdzie się coś, co nam się nie spodoba. Wystarczy wiedzieć choć odrobinę, żeby nie czuć się później pokrzywdzonym.
08:58, 07.06.2019
Wartościowy posiłek w pracy jest bardzo ważną częścią dnia, ponieważ dostarcza nam energii niezbędnej do wykonywania nasz zawodowych obowiązków. Warto postawić na zdrowe przekąski, dzięki którym zadbamy o zrównoważony bilans energetyczny.
13:25, 31.05.2019
Każda kobieta by dbać o swoje ciało, poddaje je także regularnej depilacji. W zaciszu domowym pozbyć owłosienia można się przy pomocy depilatora, specjalnych plastrów z woskiem, kremów czy też maszynek do golenia. Dają one jednak bardzo krótkotrwały efekt, czasem nie przekraczający nawet doby. Nieco skuteczniejszy w depilacji jest depilator laserowy, który także można użytkować w domu. Niekiedy przy jego pomocy możemy pozbyć się włosów nawet na trzy tygodnie, jednak depilacja nim trwa bardzo długo. Każdego roku przeciętna kobieta poświęca zatem na depilację mnóstwo czasu, pieniędzy a także i nerwów, ponieważ depilacja potrafi być bolesna i uporczywa.
12:22, 31.05.2019
Rola energii elektrycznej we współczesnym świecie jest ogromna, a jej znaczenie rośnie. Sama energia nie znaczy jednak wiele, jeśli sieci energetyczne odpowiedzialne za jej przesył nie są stale unowocześniane oraz serwisowane. Takimi usługami i nie tylko zajmuje się hurtownia elektryczna Elektro-Spark.
13:44, 29.05.2019
Jak wiadomo w naszym kraju pracownicy socjalni nie cieszą się wielkim zaufaniem ze strony społeczeństwa. W powszechnym mniemaniu pracownik socjalny niewłaściwie wypełnia swoje obowiązki i „nic nie robi”. Jak naprawdę wygląda praca pracownika socjalnego? Czy łatwo jest wykonywać ten zawód? I jakie cechy charakteru mogą pomóc w dobrym wykonywaniu tej pracy?
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone