Zamknij
REKLAMA
12:44, 22.10.2020
Jeśli stoisz przed zadaniem jakim jest zakup nowej drukarki, to z pewnością zastanawiasz się jaki wybór będzie odpowiedni – drukarka laserowa czy atramentowa. W niniejszym artykule przedstawiamy różnicę pomiędzy jednym i drugim rozwiązaniem.
11:34, 20.10.2020
Miasta, zwłaszcza te największe, są często bardzo zatłoczone. Rano lub w godzinach popołudniowych jest bardzo trudno przemieścić się z punktu A do punktu B przez samo centrum. Wpływa na to utrzymujący się bardzo duży ruch, co sprawia, że potrzeba bardzo sporo cierpliwości, by dojechać do celu z dobrym samopoczuciem. Samochód czy komunikacja miejska, jak autobusy czy taksówki, wymagają od jadącego odpowiedniego zaplanowania, ponieważ jazda na ostatnią chwilę może się nie udać w korkach ulicznych. Istnieją jednak sposoby na poradzenie sobie z codziennym ulicznym tłokiem, inwestując w rower elektryczny miejski. Jest to o wiele wygodniejszy sposób podróżowania po mieście od samochodu osobowego, który częściej będzie stał w miejscu niż przybliżał do miejsca docelowego. Warto poznać zatem zalety tego środka komunikacji, który przyczyni się nie tylko do dobrego samopoczucia związanego z uniknięciem korków ulicznych i powolnego przemieszczania się, ale również jazda na rowerze wpłynie na poprawienie zdrowia jadącego.
1
09:09, 20.10.2020
Sąd elektroniczny w Lublinie „świętuje” właśnie dziesięciolecie swojego funkcjonowania. Od momentu jego powstania sąd ten wydał już wiele milionów nakazów zapłaty przeważnie przeciwko dłużnikom pozwanym o zapłatę. Każdego roku do ok. 2 milionów mieszkańców naszego kraju trafiają nakazy zapłaty wydane w EPU. Mimo wszystko odwoływanie się od tych nakazów zapłaty nigdy jeszcze nie było tak łatwe.
16:26, 19.10.2020
Specjalizacją lekarza w zakresie alergologii jest zdiagnozowanie i znalezienie najskuteczniejszego sposobu na wyleczenie choroby, zwaną potocznie alergią. Polega ona na nieprzewidzianej reakcji organizmu na bodźce zewnętrzne w postaci kurzu, pokarmu, sierści lub pyłków.
13:57, 19.10.2020
Już 16 października w Rossmannie startuje niezwykła akcja. Ponad 1400 kosmetyków do makijażu będzie przecenionych aż o 60%.
13:39, 15.10.2020
Na twoją kondycję, szybkość i wyniki w sporcie wpływa nie tylko intensywność twoich treningów, ale także to jak się odżywiasz. Jeśli zależy ci na schudnięciu, zachowaniu zdrowia czy poprawieniu swojego czasu, bieg nie może kończyć się skręceniem do budki z kebabem lub innym niezdrowym jedzeniem. Jeden batonik owsiany też jednak nie załatwi sprawy. Zobacz kilka wskazówek, co należy jeść, kiedy biegasz regularnie.
00:01, 14.10.2020
Dzisiaj już co czwarty maluch objęty jest opieką żłobkową, a dzięki programowi „Maluch+” w kolejnych latach wskaźnik ten będzie jeszcze wyższy.
12:35, 12.10.2020
Wielu właścicieli firm i menadżerów nie docenia narzędzia, jakim jest integracja zespołu. „Fundowanie zabawy”, jak określany często jest ten aspekt funkcjonowania firm i korporacji, to po tak naprawdę niezbędny element zapewniający odpowiednią współpracę teamu. W dzisiejszych czasach wielu przedsiębiorców próbuje ciąć wydatki, co jest całkowicie zrozumiałe – a w obecnej sytuacji imprezy i wyjazdy integracyjne są pierwsze na celowniku, jeśli chodzi o ukrócanie kosztów działania firmy. Nie można jednak tej dziedziny po prostu pominąć czy wyciąć z kalendarza, gdyż wielu pracowników czeka na taki „wypad” cały rok.
00:00, 12.10.2020
Tylko do 31 października w salonach KODANO Optyk trwa WYPRZEDAŻ: aż 70% rabatu na wszystkie oprawki korekcyjne oraz 30% rabatu na okulary przeciwsłoneczne. Nie czekaj i zacznij podziwiać kolory jesieni w nowych okularach!
08:13, 06.10.2020
Longboard przebojem wdarł się do mainstreamu i w tej chwili praktycznie każdy zna kogoś, kto jeździ na longboardzie. Już nie tylko dzieciaki z liceum i hipsterzy, ale także pracownicy biur i urzędów korzystają z tych dziwnych desek, by poruszać się po mieście i codziennie przemieszczać się z domu do pracy. Wpisuje się to w ogólny trend powrotu do środków transportu osobistego - rowerów, hulajnóg, rolek i deskorolek, jednak popularność longboardów jest nieporównywalna z żadnym innym z wymienionych sprzętów. Dlaczego?
09:21, 05.10.2020
Chodzenie po górach to przyjemność, choć czasem kończą się zakwasami kolejnego dnia. Są szlaki, nawet w najwyższych polskich górach, dla osób, które nie są wprawione w boju. Idealne w okresie wiosny, jesieni i lata. Gdzie się wybrać?
11:04, 02.10.2020
Klatka schodowa to dobro wspólne wszystkich mieszkańców. Należy o nią dbać wspólnymi siłami - to właśnie wtedy będzie można cieszyć się piękną i zadbaną przestrzenią wspólną.
10:14, 02.10.2020
Obowiązki podatkowe różnią się często w zależności od tego co posiadamy oraz czy jesteśmy osobą prywatną czy prowadzimy firmę. W przypadku osób posiadających lub zarządzających gruntami rolnymi nie jest inaczej - każdy z nas musi nie tylko rozliczyć się za stosowne podatki, ale również złożyć odpowiednią deklarację do urzędu. Czym dokładnie jest podatek rolny i kto musi go zapłacić? Jaką deklarację należy złożyć przy okazji tego podatku i w jaki sposób możemy zrobić to najprościej? Czy podatek dotyczy wszystkich gruntów, czy są od niego wyjątki?
09:57, 02.10.2020
Obuwie robocze przeznaczone jest do wszelakich prac fizycznych. Dzięki niemu nie musimy obawiać się o wypadki przy pracy. Ich zadaniem jest chronienie stopy przed urazami mechanicznymi, a także substancjami toksycznymi czy żrącymi. Przydatne są przy pracach montażowo-instalacyjnych, remontowych czy budowlanych.
11:17, 01.10.2020
Koszulki z własnym logo to jeden z wielu gadżetów reklamowych, które można zaprojektować samodzielnie. Taki produkt pozwala na wypromowanie konkretnej marki wśród dużej liczby osób w stosunkowo łatwy sposób. Koszulka z własnym nadrukiem stanowi też ciekawą propozycję dla samego właściciela firmy. Jak zaprojektować taką odzież reklamową i gdzie można to zrobić?
REKLAMA