Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
00:01, 15.01.2022
Takiej okazji nie można przegapić! Wystarczy, że odpowiesz na 12 pytań dotyczących tego, jak chcesz mieszkać i już masz szansę na zdobycie 10 tys. zł do wydania na zakupy w IKEA! #DOMOSONDA pokaże APRO INVESTMENT, jak powinny wyglądać nowoczesne osiedla.
08:43, 13.01.2022
Sposobów inwestowania zgromadzonych pieniędzy jest mnóstwo. Jednym z najpowszechniejszych metod jest zakup nieruchomości. Niezależnie od warunków, nieustannie cieszy się dużą popularnością. Wyraźnie mogliśmy zaobserwować tą tendencję podczas pandemii, która wywróciła do góry nogami życia większości z nas. Oprocentowanie kredytów istotnie spadło. Tego samego nie możemy powiedzieć o kosztach najmu, które poszybowały w górę. Z tego powodu, zakup nieruchomości w tym celu to rewelacyjny sposób na ulokowanie posiadanych oszczędności. Wiele sporządzonych analiz rynku potwierdza, że warto zainteresować się tą formą inwestycji. Jednak należy podkreślić, że mimo wszystko nie jest to prosta do przeprowadzenia transakcja, a pułapek, które na nas czekają jest cały szereg. Wymaga to od nas dużej dawki zaangażowania i wysiłku, aby finalny efekt był taki jakiego oczekujemy. Jeśli zależy nam na wiarygodnych najemcach, którzy nie będą stwarzać zagrożenia chociażby pod względem regularnego uiszczania opłat, warto zastanowić się nad podjęciem współpracy z agencją nieruchomości. Do jej obowiązków należy między innymi zarządzanie najmem.
12:11, 12.01.2022
Elektroniczne papierosy lub e-papierosy, jak są również znane, są urządzeniami zasilanymi bateriami, które zawierają spiralę grzewczą i wkład z nikotyną i/lub innymi substancjami chemicznymi. Symulują one uczucie palenia papierosa poprzez dostarczanie nikotyny lub innych substancji użytkownikowi.
11:02, 12.01.2022
Naukowcy biją na alarm. Siedzenie to nowe palenie! Długie godziny spędzane w fotelu mają niekorzystny wpływ na nasz wygląd, samopoczucie oraz przede wszystkim zdrowie. 
17:00, 10.01.2022
Kto z nas nie chce zatrzymać oznak upływającego czasu? Z wiekiem nasza skóra traci na jędrności i sprężystości, pojawiają się pierwsze zmarszczki. Włosy zaczynają wypadać, paznokcie stają się kruche i łamliwe. Ciało nie jest już takie sprawne jak wcześniej. Doskwierają nam bóle, ograniczenia ruchomości i problemy z układem kostno-stawowym.  Wiemy, jak temu zaradzić.
15:30, 10.01.2022
Dyrektywa NEC, redukcja emisji amoniaku do atmosfery, wprowadzanie założeń Europejskiego Zielonego Ładu zmusza producentów nawozów do wprowadzania rozwiązań i produktów, które pozwolą na bardziej efektywne, a zarazem przyjazne dla środowiska stosowanie nawozów azotowych.
09:25, 31.12.2021
Transport odgrywa kluczową rolę w handlu i przemyśle, a także w naszym codziennym życiu. Zmiana położenia towarów oraz ludzi to stały element dzisiejszego świata. Na czym polega dobrze przeprowadzony transport? Postaramy się jasno odpowiedzieć na to z pozoru tylko proste pytanie.
13:55, 23.12.2021
Narkotyki to coraz powszechniejszy problem. Problem ten jest tym bardziej niepokojący, że coraz częściej młodzi ludzie sięgają po tak zwane dopalacze (pomimo walki z nimi, problem wciąż istnieje) oraz po klasyczne narkotyki. Rodziców nie powinien usypiać fakt, że na przykład podejrzewają, że ich dziecko może brać "trawkę", bo jest to miękki narkotyk. W rzeczywistości nie ma czegoś takiego jak podział narkotyków na miękkie lub twarde. Każdy narkotyk, jest zagrożeniem dla naszych dzieci, ponieważ jest to substancja psychoaktywna, która działa na mózg człowieka tym mocniej im jest on młodszy i jeszcze nie do końca ukształtowany. W skrajnych przypadkach mogą tam zajść zmiany na całe życie. Zaraz opowiemy sobie, jak sprawdzić czy dziecko bierze narkotyki. 
13:52, 23.12.2021
Współczesny nazywany również nowoczesnym styl życia powoduje, że ludzie coraz częściej chorują na niektóre choroby. Wiele z tych chorób doczekało się nawet określenia chorób cywilizacyjnych, a w przypadku niektórych ogłoszono nawet stan epidemii, tak jak zrobiono z otyłością w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej. Sprawa wygląda jednak inaczej, niż mogłaby sugerować nazwa. Cywilizacja nie sprawiła, że takie choroby jak otyłość czy cukrzyca się pojawiły. Styl życia sprawił, że choroby, które kiedyś występowały raczej sporadycznie, występują coraz częściej. Choroby, które dotykały kiedyś głównie osoby starsze, zaczynają pojawiać się u osób coraz młodszych. Do takich chorób zaliczyć możemy między innymi chorobę hashimoto.  
13:48, 23.12.2021
Wielu ludzi ma kompleksy związane z uzębieniem. Nie chodzi tutaj o fakt braku zębów, lecz bardziej o to, że niektóre zęby mogą być krzywe itp. Tak ogólnie rzecz ujmując, to możemy stwierdzić, że raczej większość ludzi nie ma idealnego uzębienia, a wśród nich, wiele osób zapewne powinno się udać do ortodonty. Leczenie ortodontyczne jest to bowiem sprawa, która może zdecydowanie podnieść jakość życia. W niektórych przypadkach jest to kwestia tylko i wyłącznie podniesienia własnej samooceny, jednak w wielu przypadkach terapia u ortodonty, pomaga na faktyczne problemy z funkcjonowaniem. Powiemy zaraz o tym, jak wygląda wizyta u ortodonty oraz jak można się do niej przygotować.
13:45, 23.12.2021
Samochód z klimatyzacją to jeszcze dwadzieścia lat temu był szczyt marzeń niejednego kierowcy. Nawet seryjnie nowe pojazdy nie zawsze ją posiadały. Przez te ostatnie dwadzieścia lat, doszło w sumie pod tym kątem wyposażenia do niemałej rewolucji. Od czasów kiedy nikogo nie dziwiło, że auta są sprzedawane bez klimatyzacji, po czasy kiedy klimatyzacja manualna została standardem. Obecnie ciężko jest szukać seryjnych aut z klimatyzacją manualną, ponieważ ta została wyparta przez klimatyzację automatyczną, ale tego jeszcze mało. Obecnie coraz częściej możemy spotkać coś takiego, jak klimatyzację dwustrefową w naszych samochodach. Jest to oczywiście produkt, który jest lepszy niż klimatyzacja automatyczna jednostrefowa, tylko jeśli nie mieliśmy automatycznej klimatyzacji dwustrefowej, to ciężko może nam być ocenić, czym jest ta lepszość, tym bardziej, że za taką klimatyzację trzeba zapłacić ekstra. Zapłacić co warto jest podkreślić nie tylko w salonie dealera, ale i w komisie, ponieważ już od dłuższego czasu taka klimatyzacja pojawiała się w autach zachodnich i te coraz częściej trafiają na nasz rynek aut używanych. 
13:43, 23.12.2021
W dzisiejszych czasach konsumenci stali się naprawdę wymagający, a zarazem i świadomi. Znają zagrania współczesnych reklamodawców i wiedzą, kiedy mają do czynienia z reklamą, a kiedy nie do końca. Wszystko to prowadzi do tego, że reklamodawcy muszą uciekać się do innych sposobów trafienia do nich. Takich, które okażą się dla nich atrakcyjne, a które nie będą w swoich założeniach natarczywe i po prostu niepożądane. Coraz częściej sięgają przy tym po manipulowanie światłem. To właśnie na tego typu reklamie zamierzamy skupić się w tym wpisie.
13:41, 23.12.2021
Pojawienie się dziecka w rodzinie, zawsze jest bardzo radosnym, ale i czasem stresującym wydarzeniem. Stresującym w tym kontekście, że wiele rzeczy musimy sprawdzić oraz wielu rzeczy się nauczyć. Okazuje się na przykład, że kupienie ubranek dla dzieci wcale taką łatwą sprawą nie jest. W przypadku dorosłych sprawa jest prosta. Idziemy do sklepu, ewentualnie sprawdzamy w sieci jakie mamy fasony, tkaniny i tym podobne i zamawiamy. Jak ubranie nam leży to jest w porządku. Jednak wszystko co sobie kupujemy, jeśli idzie o kwestie decyzyjną, jest dla nas proste. Te wszystkie rzeczy, które składają się finalnie na zakupienie lub nie, wiemy, odczuwamy lub podświadomie je czujemy. Ubranka dla dzieci to zupełnie inna bajka. Przede wszystkim kupujemy ubranka dla małego człowieka, który jeśli będzie coś nie tak nie powie nam tego wprost oraz ma inne potrzeby. Przykładem tego są na przykład ubrania "kopertowe", tak bardzo funkcjonalne szczególnie dla noworodków, a zupełnie niepraktyczne dla dorosłych. Dzisiaj skupimy się jednak na jednym ważnym aspekcie, a mianowicie na tym, jakie tkaniny wybierać na ubranka dla dzieci. 
13:40, 23.12.2021
W Polsce mamy prawo, które wbrew pozorom, nie gwarantuje nam adwokata z automatu, zawsze wtedy, kiedy musimy z takiego lub innego powodu stanąć przed sądem. Z wyjątkiem najcięższych przestępstw, za które grożą najwyższe wymiary kary, nie przysługuje adwokat z urzędu. Wielu Polaków z tego powodu występuje przed sądem samodzielnie, choć nie powinno, jeśli idzie o ich dobro. Za chwilę opowiemy sobie o tym, czy warto wynająć adwokata, a szczególnie w kontekście adwokata od spraw rodzinnych.
13:37, 23.12.2021
Wykonywanie różnego rodzaju nadruków na koszulkach oraz innych elementach odzieży, to nie jest temat zupełnie nowy. Można nawet stwierdzić, że wiele osób z automatu pomyśli o tak zwanych naprasowywankach. Naprasowywanki były to nadruki na koszulki, które można było wykonać samodzielnie w domu. Ich wygląd, jakość oraz trwałość zazwyczaj pozostawiały wiele do życzenia, jednak była to zasadniczo jedyna metoda, na to, aby mieć w miarę tanie oraz ciekawe i unikatowe koszulki.