Zamknij

REKLAMA
00:00, 04.11.2019
Można by pomyśleć, że po Finroyal czy głośnej aferze z Amber Gold temat piramid ucichnie. Jednak ostatnie miesiące pokazują, że wciąż istnieją na naszym rynku finansowym…, ba mają się nawet całkiem dobrze, jak na przykład sprawa „Grupy Ericius”, prowadzona przez prokuraturę w Warszawie.
09:45, 30.10.2019
Istnieją okoliczności, na podstawie których pracownikowi przysługuje wynagrodzenie mimo braku aktywności zawodowej z jego strony. To m.in. urlop wypoczynkowy, zwolnienie lekarskie, przestój w firmie, skrócony okres wypowiedzenia oraz przywileje związane z ciążą, pielęgnacją i opieką nad małym dzieckiem. O tym, że pracownikowi przysługuje pensja również za dzień, w którym nie stawia się on w miejscu pracy, mówią odpowiednie przepisy prawa.
07:42, 29.10.2019
Jednym z przywilejów związanych z zatrudnieniem na umowę o pracę jest urlop okolicznościowy. Okazji do jego wykorzystania jest wiele. Na każdą z nich przysługuje inny rodzaj urlopu okolicznościowego. Co ważne – za każdym razem są to płatne dni wolne od pracy.
18:38, 28.10.2019
Umowa-zlecenie pomimo tego, że jest coraz bardziej popularną formą nawiązywania współpracy, nadal budzi wiele sprzecznych emocji i obaw. Dotyczą one przede wszystkim kwestii wynagrodzenia i składek odprowadzanych do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz płatnego urlopu. Jak w rzeczywistości wygląda wynagrodzenie na umowie-zleceniu?
18:33, 27.10.2019
Zdarza się, że długa nieobecność pracownika niekorzystnie wpływa na funkcjonowanie firmy i może przynieść straty. Przy jego usprawiedliwionej absencji pracodawca może zatrudnić na zastępstwo inną osobę. Od standardowej umowy o pracę, umowa o pracę na zastępstwo różni się tym, że zawiera się w niej cel podpisania kontraktu. Nie zmieniają się natomiast przywileje i obowiązki pracownika oraz pracodawcy.
18:31, 26.10.2019
Absolwenci filologii klasycznej, angielskiej, japońskiej czy niemieckiej bardzo często zatrudniają się w charakterze tłumacza. Jest to praca nie tylko satysfakcjonująca, ale także związania z dość wysokim wynagrodzeniem, dlatego warto zastanowić się nad zdobyciem specjalizacji w tym zawodzie.
18:27, 25.10.2019
Pracownicy ochrony mogą liczyć na wiele korzystnych ofert współpracy. Warto zapoznać się z ogłoszeniami dostępnymi w sieci, aby przekonać się, z jakich rozwiązań mają szansę skorzystać osoby z wieloletnim doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku.
1
09:40, 09.10.2019
Teatr niestety bardzo często przegrywa z kinem. Bilety do niego są droższe i trudniej dostępne, a to sprawia, że ludzie coraz rzadziej się do niego wybierają. Jednak jest ogromny błąd! Wizyty w teatrze to nie tylko doskonała rozrywka, ale też sposób na wprowadzenie do swojego życia odrobiny kultury. Dlatego warto kupić bilety na spektakl, który na długo zapadnie w pamięci. Takich sztuk teatralnych jest wiele, więc wybór mamy ogromny. Przygotowaliśmy dla kilka interesujący propozycji. Natomiast bilety na spektakl można kupić na https://biletyna.pl/spektakl.
14:33, 04.10.2019
Przestańmy się oszukiwać i wszyscy przyznajmy, że niezależnie od wieku, dalej lubimy od czasu do czasu się poprzebierać. Andrzejki to wyśmienita okazja, by wybaczyć sobie coraz większą ilość świeczek na urodzinowym torcie, cofnąć się o kilka lat i na kilka godzin stać się zupełnie kimś innym. Jak uniknąć nudy na takiej imprezie? Co zrobić, by nie skończyło się na dziesięciu Batmanach, dwudziestu Spidermanach i 15 Hermionach? Otóż trzeba zaznajomić się z najnowszymi trendami odnośnie imprez tematycznych i przebieranych. Tak się składa, że my tę wiedzę posiadamy. Zapraszamy!
14:58, 27.09.2019
Ekonomista z Francji, Guillaume Musso od siedmiu lat figuruje na pierwszym miejscu listy najchętniej czytanych pisarzy francuskich.
13:35, 23.09.2019
Zdrowy i dobry wzrok to podstawa. Dlatego tak ważne jest reagowanie na pojawiające się wszelkie nieprawidłowości. Aby zbadać wzrok nie musimy koniecznie udawać się do okulisty. Równie dobrym rozwiązaniem jest bowiem wizyta w salonie optycznym.
13:53, 16.09.2019
Rozróżnienie głodu od zwykłej zachcianki czasami może być trudne. Podjadanie nie służy utrzymaniu prawidłowej wagi i zachowaniu smukłej diety. Fit catering pomoże wprowadzić regularność i zdrowe nawyki.
00:02, 16.09.2019
Planując remont mieszkania lub domu w Bydgoszczy czy jej okolicach możesz znacznie obniżyć jego koszty. Wystarczy do tego zakup wszystkich produktów w salonie Abler – wraz z usługą montażową.
07:03, 10.09.2019
Po stłuczce czy wypadku samochodowym zawsze warto pamiętać, aby ubiegać się o odszkodowania w Londynie. Przysługują one każdej osobie znajdującej się w pojeździe, czyli nie tylko pasażerom, ale także kierowcy, jeśli stłuczka nie była jego winą.
18:55, 02.09.2019
Wózki widłowe akumulatorowe, czyli pojazdy wyposażone w silniki elektryczne, stają się coraz popularniejsze, powoli wypierając wózki spalinowe. Czy zakup wózka akumulatorowego to dobre rozwiązanie dla firmy? Jakie są wady i zalety tego rodzaju pojazdów?
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone