Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
19:53, 15.09.2021
Współczesna dziewczyna już w całości nie wyobraża sobie życia bez spodni o najróżniejszych fasonach i rozwiązaniach kolorystycznych.
16:41, 15.09.2021
Na rachunkach za prąd i ogrzewanie widzisz coraz wyższe sumy, pomimo takiego samego zużycia? Nic dziwnego – stawki energii elektrycznej i cieplnej na rynku są coraz wyższe i można się spodziewać, że ten trend się utrzyma. Nie oznacza to jednak, że nie masz szans na to, żeby obniżyć rachunki. Jak to zrobić? Rozwiązaniem jest sięgnięcie po źródła energii odnawialnej. Zobacz, jak to zrobić i co można zyskać.
10:11, 15.09.2021
Każdy pracodawca powinien zapewnić swoim pracownikom ciągły rozwój, aby mogli oni zwiększać zakres swojej wiedzy, a przy tym efektywność na stanowisku pracy. Istnieje wiele różnych szkoleń czy warsztatów, które są w stanie to zagwarantować. Tym razem jednak zwrócimy szczególną uwagę na szkolenia z zakresu Six Sigma i przekonamy się, jakie korzyści można dzięki nim zyskać.
1
13:52, 11.09.2021
We wrześniu ruszyła budowa sieci teletechnicznych na terenach gmin Mrocza, Sadki oraz Nakło nad Notecią. Dzięki temu mieszkańcy już wkrótce będą mogli korzystać z superszybkiego Internetu o najlepszych parametrach użytkowych. Inwestycję dla Nexera wykonywać będzie firma INSTA-TEL.
13:45, 09.09.2021
Nocny odpoczynek w przestronnym i wygodnym łóżku, na materacu sprężynowym, pod puchową poduszką i kołdrą w delikatnej pościeli - te uznawane przez wielu za synonimy maksymalnego komfortu rozwiązania ulegają sporym metamorfozom z uwagi na nowoczesne technologie. Materiał Tempur oraz linia produktów na nim bazująca sprawiła, że pojęcie komfortu i ergonomii snu zostało na nowo przedefiniowane. Przeczytaj, dlaczego materace i poduszki Tempur są tak wyjątkowe i warto mieć je w swojej sypialni.
11:49, 09.09.2021
Księga wieczysta jest ogólnodostępnym dokumentem zawierającym informacje dotyczące domu lub mieszkania. W KW znajdują się dane dotyczące właściciela, hipoteki, powierzchni i przeznaczenia nieruchomości. Księgę wieczystą należy przejrzeć, przed podpisaniem umowy przedwstępnej. Dzięki informacjom z KW możemy być pewni, że transakcja jest legalna i bezpieczna. 
10:19, 08.09.2021
Marka 4F cieszy się niesłabnącą popularnością. Jej odzież i akcesoria wybieramy nie tylko na trening, ale i na co dzień. Coraz częściej korzystamy także z oferty sklepów internetowych, którym przypisujemy przede wszystkim wygodę zakupów. Co warto kupić? Jaki sklep wybrać? Podpowiadamy nie tylko osobom aktywnym, ale i wszystkim ceniącym sobie stylowy komfort - w zakupach i w tym, co ubierają na co dzień.
17:44, 07.09.2021
Znużeni domową codziennością? Nadciąga wyjątkowa okazja, by spróbować przepysznych dań z różnych zakątków świata. Festiwal Smaków Food Trucków wraca do Bydgoszczy.
16:50, 07.09.2021
Zjawiska pogodowe dotkliwie w ostatnim czasie doświadczają ludzi na całym świecie. Informacje o pożarach wielkich lasów, globalnym ociepleniu, tajfunach, orkanach i tsunami zalewają nas zewsząd. Nie trzeba jednak szukać daleko przykładów skutków gwałtownych zjawisk meteorologicznych. W tym roku opady spowodowały wiele szkód poprzez podtopienia nieruchomości i lokalnych upraw. Co należy wiedzieć o ubezpieczeniu od powodzi?
14:48, 26.08.2021
Mała architektura w ogrodzie nadaje przestrzeni wokół domu charakteru i atrakcyjnego wyglądu. Co więcej, tego rodzaju dekoracje mogą pełnić dodatkowo bardziej użytkową rolę. Doskonałym tego przykładem są np. wykonane z betonu ławy, stoły, a nawet leżaki. To ostatnie rozwiązanie, choć może wydawać się nieco niepraktyczne, zyskuje coraz większą popularność. Z czego to wynika?
16:22, 23.08.2021
Przed podjęciem decyzji o lokalizacji nowej inwestycji, deweloper Bydgoszcz zawsze bierze pod uwagę wiele czynników, które będą miały wpływ na atrakcyjność nowego mieszkania. W dzisiejszych czasach niezwykle ważnym aspektem codziennego życia jest aktywność fizyczna. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, jak wielki wpływ ma ona na nasze zdrowie, dobre samopoczucie, profilaktykę wielu chorób cywilizacyjnych. Możliwość ruchu na świeżym powietrzu bywa więc decydującym czynnikiem przy wyborze nowego mieszkania - wie o tym również każdy dobry deweloper. W jaki sposób lokalizacja domu wiąże się więc ze wzrostem aktywności fizycznej?
09:17, 23.08.2021
Markizy tarasowe to rodzaj rolety funkcjonalnej i bardzo eleganckiej, który wyposaża taras lub ogród. W lecie daje przyjemny cień i schronienie przed słońcem, ale również ochrania przed deszczem, które zdarzają się często i niespodziewanie w sezonie letnim. Wyróżnia się kilka typów markiz tarasowych, ale na pewno każdy z nich powinien spełniać takie warunki jak solidny i skrupulatny montaż, walory estetyczne według naszych upodobań i odpowiednią technologię.
13:13, 16.08.2021
Ulotki mogą być skutecznym elementem promocji i reklamy. Pomagają one w pozyskaniu uwagi oraz zainteresowania klienta. Jeżeli przedsiębiorstwo chce poszerzyć grono swoich odbiorców, powinno się ono zdecydować na stworzenie własnych ulotek. Projektowanie ulotek ma na celu przygotowanie docelowego produktu w formie i zawartości dającej potencjalnie największe szanse na sukces kampanii. Warto więc wziąć pod uwagę parę istotnych czynników przy tworzeniu ulotek. Więcej na ten temat dowiecie się poniżej!
07:58, 16.08.2021
Planując zakup nieruchomości zawsze powinniśmy wziąć pod uwagę, że wraz z rozpoczęciem jej eksploatacji mogą ujawnić się wady konstrukcyjne budynku, które narażą nas na dodatkowe, i co tu dużo mówić, często bardzo wysokie koszty. Jak ustrzec się przed taką nieprzyjemną sytuacją? Pomocna może okazać się fachowo przeprowadzona ekspertyza, która oceni stan budynku i wskaże ewentualne zagrożenia, m.in. konstrukcyjne. Przeprowadzenie ekspertyzy i dokument, jaki jest jej wynikiem mogą być również wymagane przepisami prawa w sytuacji, gdy zachcemy zmodernizować nasz dom, czy inny budynek, bądź też zmienić jego przeznaczenie. Co warto wiedzieć na ten temat? Podpowiadamy najważniejsze kwestie.
15:26, 15.08.2021
Mężczyźni coraz odważniej podchodzą do ubioru i starają się wybierać modne i eleganckie elementy garderoby. Krata jest jednym z najbardziej popularnych wzorów, które możemy znaleźć w męskiej szafie. Częstym wyborem wielu panów są spodnie w kratę slim pasujące na wiele okazji. Z modelami ze sklepu Stylovy możesz stworzyć modne stylizacje, które zwrócą uwagę Twoich znajomych czy rodziny. W artykule podpowiemy w jaki sposób wybrać odpowiedni rozmiar spodni oraz jak można je modnie nosić na różne okoliczności.
REKLAMA