Zamknij

REKLAMA
08:47, 28.01.2020
Obecnie w większości krajów na świecie dąży się do odchodzenia od fizycznego pieniądza i przechodzenia na rozliczenia dokonywane bezgotówkowo. Oznacza to mniejsze koszty dla poszczególnych państw, a i obywatele chętnie sięgają po płatności kartą, które wiążą się z wygodą i komfortem. Z tego względu wyraźnie zauważalny jest wzrost popularności transakcji bezgotówkowych.
00:01, 20.01.2020
Podczas wydarzenia będzie można odwiedzić osiem stref wirtualnej rzeczywistości, w których każdy będzie mógł przejechać się kolejką górską, zwiedzić dno oceanu, a nawet podnieść helikopter za pomocą siły umysłu.
10:49, 09.01.2020
Plac zabaw to przestrzeń, w której dzieci powinny móc się bezpiecznie bawić, a przy okazji rozwijać. Wbrew pozorom każda zabawa, nawet najbardziej banalna, rozwija dziecko - młody człowiek jest chłonny jak gąbka i bardzo elastyczny, a do tego ma w sobie niezmierzone pokłady kreatywności - jednym słowem, nieopisany potencjał. Zadbanie o wszechstronny i zrównoważony rozwój naszych pociech jest trudne. Zwłaszcza w dzisiejszym świecie, w którym oferta różnorodnych rozwijających zajęć skierowanych do dzieci jest oszałamiająca - już z niemowlakiem można chodzić na gimnastykę czy na basen, a im dziecko starsze, tym więcej jest możliwości.
10:39, 09.01.2020
W Internecie roi się od ogłoszeń sprzedaży i najmu nieruchomości. Istnieje wiele portali poświęconych handlowi nieruchomościami, jednak również na portalach z ogłoszeniami różnymi czy na portalach społecznościowych można znaleźć sporo różnych ofert dotyczących sprzedaży i najmu mieszkań, rzadziej domów. Jak w takim bogactwie ofert odsiać ziarna od plew i wybrać ogłoszenia, które naprawdę mogą nas zainteresować?
14:05, 07.01.2020
IPad z 2018 roku to wydatek rzędu 1599zł, natomiast nowy iPad pro to koszt 3799zł. Złoty środek, który idealnie wbija się pomiędzy te dwa modele, stanowi iPad Air (2019). Apple iPad (2018) czy nowy iPad Air (2019)? Który wybrać i dlaczego?
13:50, 07.01.2020
Życiowe sytuacje, w których dochodzi do konfrontacji z komornikiem, nigdy nie należą do przyjemnych. Zdarza się jednak niestety, iż musimy stawić czoła tego typu problemom. Warto w związku z tym mieć świadomość, jakie prawa wobec naszego majątku i wynagrodzenia ma komornik, jakie dokładnie składniki naszych aktywów może zająć, i ile takie zajęcie komornicze może potrwać.
00:00, 07.01.2020
Woda, wilgoć, zachlapanie – teraz nie muszą być już groźne dla Twojej podłogi laminowanej. Swiss Krono – renomowany producent paneli podłogowych – wprowadza na rynek kolekcję Symfonia, która zapewnia rozwiązanie, jakiego dotychczas na rynku nie było. To podłogi laminowane w pełni odporne na działanie wody. Znajdziesz je w ofercie sieci Abler – sklep i hurtownię znajdziesz w Bydgoszczy.
00:01, 25.12.2019
Niektóre są praktyczne, niektóre osobiste, mogą być zabawne, symboliczne, ale mogą być także... nietrafione. Bożonarodzeniowe podarunki, choć są ważnym elementem ludzkich relacji sprawiają nie lada kłopoty. Jesteś rozczarowany tegorocznymi prezentami? Nic straconego. Jeszcze można to naprawić! Sprawdź, jak to zrobić.
00:00, 23.12.2019
W domu świętego Mikołaja trwają przygotowania do rozwożenia gwiazdkowych prezentów. Wigilia tuż, tuż. Renifery czekają na znak by ciągnąć zaprzęg świętego Mikołaja. Tylko śniegu brak. Czy Mikołajowi uda się dotrzeć nawet tam, gdzie nie ma śniegu?
00:00, 21.12.2019
Polska tradycja Bożego Narodzenia jest jedną z najpiękniejszych na świecie. Choinka, bombki, opłatek, puste miejsce przy stole, kolędy to elementy, bez których nie wyobrażamy sobie tych Świąt. To czas gdy spotykamy się z najbliższymi, aby wspólnie spędzić wyjątkowe chwile. Na każdym wigilijnym stole i w każdym domu znajdą się potrawy, których charakterystyczny smak i zapach pamiętamy i przekazujemy sobie od pokoleń. To właśnie ten jeden raz w roku potrawy przyprawione są najmocniej sercem i tradycją.
07:34, 04.12.2019
Już w czwartek, 5 grudnia, o godzinie 7:00 przy ul. Glinki 68 otwarty zostanie trzynasty sklep sieci Lidl Polska w Bydgoszczy. Z okazji otwarcia na klientów czekać będzie specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach.
14:06, 22.11.2019
Grudzień to jeden z najciemniejszych miesięcy w roku, kiedy dzień trwa niecałe 8 godzin. Dla porównania w czerwcu jest jasno jest przez ponad 16 godzin na dobę. Długo trwające ciemności są oczywiście okazją dla złodziei, którzy pod osłoną nocy łatwiej włamują się do mieszkań, a także wobec konieczności zapalania świateł - łatwiej zorientują się, czy jesteśmy w domu. Jakie są ulubione sposoby włamywaczy? Wcale nie takie oczywiste.
00:41, 22.11.2019
Wielu z nas decyduje się na zakup kominka domowego nie mając pojęcia o jego prawidłowej eksploatacji. W konsekwencji tego często doprowadzamy do jego zaniedbania co wiąże się z nieprawidłowym działaniem kominka, a nawet uszkodzeniami. Jeżeli chcesz w pełni cieszyć się takim dobrem, jakim jest kominek domowy – powinieneś zapoznać się z podstawowymi zasadami prawidłowej eksploatacji komina domowego. Zapraszamy do artykułu.
12:36, 18.11.2019
Większość osób decyduje się na wzięcie urlopu w miesiącach wakacyjnych. Teoretycznie gwarantują one najlepszą pogodę w ciągu roku. Nie zawsze jednak prognozy się sprawdzają i nawet w lipcu i czy sierpniu można trafić na ulewy i chłód. Warto pomyśleć o wczasowaniu w sezonie niskim, bo ma to wiele zalet, które przemawiają do coraz większego grona zainteresowanych.
12:28, 18.11.2019
Odpowiednie przygotowanie trawnika do zimy jest bardzo ważne, bo pozwala na szybką regenerację darni wiosną. Istnieje kilka czynności, które wykonane we wrześniu i październiku gwarantują zachowanie pięknego trawnika zimą.
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone