Zamknij

Co nieco dla mężczyzny, czyli gdzie kupić tanie, personalizowane prezenty

14:23, 10.10.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Kobiety zapytane, ile średnio są w stanie przeznaczyć na prezent dla swojego męża, zazwyczaj podają kwotę 50 zł. Nie jest to ani dużo ani mało, lecz czy aby na pewno za tę cenę da się kupić mężczyźnie coś innego, niż kolejną parę bokserek? Owszem. Zapraszamy do sprawdzenia, jakie prezenty można podarować ukochanemu za kwotę nie większą, niż (żeby nie było za łatwo!) 40 zł. Poznaj nasze pomysły i wybierz najlepszą opcję.

Kufel dla piwosza, skrzynka na wino dla degustatora

Mężczyzna lubi sobie posiedzieć i napić się czegoś dobrego. Nie powinno to dziwić kobiet, w końcu panowie ciężko pracują na utrzymanie rodziny, a taki trud należy wynagradzać. W związku z tym, kiedy tylko nadarzy się okazja, jak urodziny, rocznica lub imieniny, podarujmy mężowi pokaźnych rozmiarów kufel na piwo lub szykowną, drewnianą skrzynkę na wino. Z odpowiednią wkładką, ma się rozumieć. Solidnie wykonany kufel ze sklepu internetowego Murrano, doskonale leży w męskiej dłoni. Prezenty, jak grawerowana skrzynka z drewna lub szklany kufel z uchem to funkcjonalne podarunki, z których prawdziwy mężczyzna będzie regularnie korzystał. Na takim produkcie można umieścić imię obdarowywanego, ważną datę lub też dedykację z podpisem. A to wszystko w cenie 39 zł, co daje złotówkę zapasu na... własne przyjemności.

Jeszcze taniej, jeszcze efektowniej. Praktyczne prezenty

Podczas, gdy mężczyzna siedzi na kanapie i spożywa swój ulubiony trunek z kufla otrzymanego od żony, nikt nie ma czasu zadbać o porządek w szafie. Z pomocą przychodzi wtedy funkcjonalny gadżet, jakim jest personalizowany wieszak na krawaty. To niesamowicie użyteczne akcesorium, które chroni męskie krawaty przed pognieceniem i stabilnie utrzymuje je w jednej pozycji. Przy tym nie zabiera wiele miejsca: ergonomiczny kształt umożliwia jednoczesne zawieszenie na jednym wieszaku aż 20 krawatów! Sklep internetowy Murrano dodatkowo oferuje opcję wygrawerowania na drewnianej części wieszaka indywidualnego napisu. Cena za gadżet to niecałe 30 zł, a więc zostaną nam jeszcze środki na dokupienie czekoladek albo czegoś małego tylko dla siebie. Warto zauważyć, że prezenty praktyczne są chętnie wybieranymi upominkami, wręczanymi mężczyznom przez kobiety. Pomijając skarpetki i bokserki, kolejne koszulki oraz dezodoranty i sprawdzone perfumy, można więc kupić coś taniego i przydatnego. Wieszak na krawaty będzie należał wyłącznie do mężczyzny, jak niewiele rzeczy we wspólnym mieszkaniu. Jakie to szczęście, że kobiety z reguły nie noszą krawatów... Na internetowe zakupy tanich prezentów dla mężczyzn i nie tylko, zapraszamy na stronę sklepu Murrano.

(materiał partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone