Zamknij

Ubezpiecznie podróżne w Colonnade receptą na udane wakacje. Czy to prawda?

10:40, 07.05.2019 | materiały partnera

Praktykowanie ubezpieczania się na czas wyjazdu wciąż pozostaje w Polsce często pomijanym elementem w trakcie przygotowań do podróży. Czy słusznie? Nie, ponieważ narażeni jesteśmy na wiele nieciekawych sytuacji, w których ubezpieczenie nabyte drogą podpisania umowy i opłacenia składki może uchronić nas przed poniesieniem kosztów przekraczających nawet kilkadziesiątkrotnie wysokość opłat wpłaconych na poczet ubezpieczalni. Na przykład Colonnade - ubezpieczenie podróżne wśród wielu licznych pozycji na liście ryzyk posiada ochronę w ramach następstw nieszczęśliwych wypadków, dzięki której uszczerbek na zdrowiu powstały w ich wyniku będzie wiązał się dla nas z rekompensata w wysokości do piętnastu tysięcy euro (około sześćdziesiąt cztery tysiące złotych). Również koszty leczenia, które za granicą potrafią być olbrzymie, nie będą nas martwić w okresie obowiązywania umowy. Może się wydawać, że to bez znaczenia, ponieważ i tak nas to nie spotka, lecz to mylny tok myślenia, przez który każdego dnia wielu ludzi na całym świecie zostaje samemu w walce ze spłatą olbrzymich rachunków wystawionych za sytuacje, które można było ubezpieczyć za śmieszną kwotę, a do tego kosztem zaledwie kilku minut w przypadku wyboru ubezpieczenia podróżnego Colonnade online. Jest ich oczywiście o wiele więcej, niż dwie wspomniane wyżej, natomiast im przyjrzymy się dokładnie w dalszej części artykułu.

Co daje ubezpieczenie turystyczne Colonnade?

O tym, że warto pomyśleć o wykupieniu ubezpieczenia, powinien świadczyć już sam fakt, że pozwoli to nam spokojnie spać ze świadomością, że zadbaliśmy o ochronę siebie i naszych najbliższych, za których jesteśmy odpowiedzialni. Nawet, jeżeli okaże się, że urlop przebiegł bez problemów, czego życzyć oczywiście należy każdemu, to poczucie, że wykazaliśmy się przezornością i rozsądkiem, będzie podnosiła nasze samopoczucie. Jednak nie na tym kończy się lista zalet wybrania ubezpieczenia wyjazdowego Colonnade. Prawdziwie dobrodziejne korzyści odczujemy dopiero w sytuacji, gdy dojdzie do zdarzenia ujętego w ryzyku. Do ich grona, prócz wyżej opi, sanych następstw nieszczęśliwych wypadków i kosztów leczenia, zaliczamy również assistance, ubezpieczenie OC, bagażu, opóźnienia lotu, innych zakresów, sportów amatorskich, ekstremalnych, pracy fizycznej, umysłowej i chorób przewlekłych. To wszystko przeważa na korzyść podjęcia dezycji o wyborze ubezpieczenia na podróż Colonnade. Zaufanie mu okazuje się bardzo rozsądnym pomysłem, co widać po szerokiej gamie ryzyk ujętych w umowie oraz po rosnącym słupku zadowolenia klientów.

Czy warto skorzystać z ubezpieczenia w podróży Colonnade?

Poddając rozważaniom kwestię tego, czy opłacalnym jest poświęcanie czasu na nabywanie zabezpieczenia, warto zastanowić się, jak przebiega cały proces. Jeśli przyjmiemy, że w celu nabycia umowy musimy przemierzyć całe miasto i odbyć długą rozmowę, by uzyskać interesujące nas informacje, można mieć chwilę wątpliwości, czy ubezpieczenie zagraniczne Colonnade jest nam niezbędne. Jednak nawet w tej sytuacji można zadać sobie jedno proste pytanie: „czym jest to wszystko wobec bezpieczeństwa mojego i moich bliskich?”. To przecież, powiedzmy, dwie godziny poświęcone na objęcie ochroną naszego wyjazdu. Sytuacja wygląda jeszcze lepiej, gdy skorzystamy z oferty ubezpieczenia turystycznego Colonnade online. W zaledwie kilka minut, bez konieczności wychodzenia z domu, możemy zapoznać się z interesującymi nas informacjami i uzyskać odpowiedzi na pytania kotłujące się w głowie. Do dyspozycji pozostają również konsultanci dostępni na infolinii oraz w korespondencji e-mail.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone