Zamknij

Ubezpieczenie na wakacje Colonnade to strzał w dziesiątkę?

11:57, 17.05.2019 | materiały partnera

Ubezpieczenie wyjazdów krajowych? Dziś mało kto decyduje się na taką formę zabezpieczenia swojego wyjazdu, nie zdając sobie w ogóle sprawy z tego, że często może ona okazać się zbawienna. Podczas podróży mających na celu odreagowanie miesięcy ciężkiej pracy, często sami pchamy się w objęcia niebezpiecznych sytuacji. Chcemy się wówczas zabawić, ubogacić zasób swoich pozytywnych wspomnień i choć na chwilę zapomnieć o zasadach, ignorujemy więc zalecenia zdrowego rozsądku. To naturalne i w pełni zrozumiałe, lecz, gdy przydarzy nam się poważny wypadek, lub zgubimy bagaże, nie będzie to stanowiło taryfy ulgowej. Oddaleni od swojego domowego azylu możemy znaleźć się w niemałych tarapatach. Lekarstwem na takie zagrożenie jest Colonnade - ubezpieczenie na wakacje. Zaufanie mu może w krytycznej sytuacji okazać się równie cenne, co ubezpieczenie na życie, kiedy cegła spada nam na głowę, lub ubezpieczenie OC samochodu, gdy wyjeżdżając nowym egzemplarzem z salonu, ktoś uderza z hukiem w tył naszego auta.

Zalety ubezpieczenia wyjazdów krajowych w Colonnade.

Jakie korzyści niesie ze sobą zabezpieczenie się na czas wyjazdu? Jest ich wiele, między innymi: ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (uszczerbek lub śmierć), ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym za szkody na osobie, ubezpieczenie bagażu, pomoc w powrocie do kraju, czy też pokrycie kosztów poszukiwań w górach i na morzu. Większość wymienionych właśnie pozycji można przeliczyć na złotówki i samemu ocenić, czy taka inwestycja się opłaca. Jest jednak coś, czego nie wyrazimy w żadnej walucie. To spokojny sen, który zapewni nam świadomość, że, gdy stanie się coś złego, nie zostaniemy z problemami sami z dala od domu. Wielu z nas jeździ na wakacje na tyle rzadko, że dopłata symbolicznej kwoty w zamian za znaczące podniesienie jakości wypoczynku jest bardzo rozsądnym rozwiązaniem.

Wątpliwości związane z ubezpieczeniem turystycznym Colonnade.

Negatywnie na ostateczną decyzję odnośnie ubezpieczenia się na czas wyjazdu może wpłynąć niezrozumiałość całego mechanizmu. Przeświadczenie, że nie będziemy w ogóle potrzebować usług świadczonych w ramach wykupionego ubezpieczenia często jest czynnikiem blokującym przychylność jego potencjalnego nabywcy. W moralnym obowiązku pozostaje oczywiście życzyć, by tak faktycznie było, jednak bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny należy budować na fundamentach znacznie stabilniejszych, aniżeli wmawianie sobie, że "jakoś to będzie". Przezorność to cecha szlachetna, a ubezpieczenie turystyczne Colonnade wynagradza tych, którzy obrali kierunek mający na celu pielęgnowanie jej w swojej hierarchii wartości. Ubezpieczenie OC w kwocie do nawet osiemdziesięciu tysięcy złotych to jedna z wielu cegiełek tworzących imponujące zabezpieczenie, któremu zaufało już tysiące zadowolonych klientów. Bardzo sprawny kontakt z centralą, która dąży do tego, by jak najszybciej rozwiązać każdy problem, rozwiać każdą wątpliwość i odpowiedzieć na każde pytanie wyróżnia Colonnade na tle zwykłych ubezpieczalni.

Prawdziwy smak relaksu z Colonnade.

Podsumowując, czy warto ubezpieczyć swój wyjazd krajowy? Zdania mogą być podzielone, z pewnością jednak przeważająca ilość argumentów przemawiać będzie za tą opcją. Zabezpieczenie turystyczne podniesie jakość naszych wakacji niezależnie od tego, czy będziemy zmuszeni z niego skorzystać, czy nie. Niezależnie od tego, świadomość, że możemy liczyć na pomoc, będzie kluczowym elementem podczas spędzania czasu na relaksie i przyjemnościach w gronie najbliższych, o których bezpieczeństwo zadbaliśmy.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone