Zamknij

Chcesz podnieść standard swojego hotelu? Wyposaż go w skrytki depozytowe

07:59, 12.06.2020 | materiały partnera

Posiadanie przez hotel sejfów, czy skrytek depozytowych zdecydowanie poprawia komfort odpoczywania gości. Ci coraz częściej doceniają bowiem zarówno większą wygodę, jak i silniejsze poczucie bezpieczeństwa oferowane przez hotele. Dyskretne, w pełni bezpieczne przechowywanie cennych rzeczy, czy dokumentów docenią także Twoi goście. I zdecydowanie zyska na tym renoma hotelu.

Skrytki depozytowe podnoszą standard hotelu i wzbudzają zaufanie wśród gości

Możliwość przechowywania cennych rzeczy, biżuterii, czy dokumentów w hotelowych skrytkach depozytowych pozwala m.in. spełnić określone wymagania kategoryzacyjne stawiane obiektom hotelowym. Jednocześnie goście hoteli są coraz częściej żywo zainteresowani możliwością korzystania z hotelowych sejfów, czy skrytek depozytowych. Takie połączenie podniesionego standardu, wygody, dyskrecji i bezpieczeństwa to nic innego, jak przepis na stworzenie wizerunku hotelu, któremu goście po prostu mogą zaufać.

Warto przy tym pamiętać, że to hotel ponosi odpowiedzialność za rzeczy wnoszone przez gości do pokoju hotelowego i tam pozostawione (do wynajmowanego pokoju ma dostęp m.in. personel obiektu). Jedynie w wyjątkowych okolicznościach hotel może zostać zwolniony od tego typu odpowiedzialności (o ile będzie w stanie udowodnić przed sądem zaistnienie pewnych przesłanek wykluczających tę odpowiedzialność). Wyposażenie obiektu w skrytki depozytowe jest wydaje się zatem rozwiązaniem szczególnie rozsądnym, z punktu widzenia odpowiedzialności, sankcji prawnych, jak i potencjalnych finansowych strat, związanych np. z ryzykiem włamania.

Skrytki depozytowe, jak te oferowane na https://www.hartmann-tresore.pl/pl/sejfy/skrytki-depozytowe/, to zatem nie tylko sposób na dostarczenie gościom poczucia bezpieczeństwa, czy spełnienie określonych standardów, ale i na uniknięcie konsekwencji prawnych związanych z odpowiedzialnością hotelu za rzeczy gości pozostawione w pokojach hotelowych.

Skrytka depozytowa wygodna w użytkowaniu oraz estetyczna

Okazuje się, że skrytka depozytowa to rozwiązanie pozwalające nie tylko na niezawodne, bezpieczne przechowywanie cennych rzeczy. To także wygoda użytkowania i wysoka estetyka, która z pewnością idealnie wpisze się w każdą hotelową aranżację. Nowoczesne skrytki wykonane są z wysokiej jakości stali szlachetnej, np. szczotkowanej matowo, którą wyróżnia zarówno trwałość, jak i estetyka. Srebrne i czarne dodatki nadają skrytkom nieco eleganckiego, mniej surowego charakteru. Natomiast szeroka gama rozmiarów skrytek pozwala swobodnie dostosować wybór do konkretnych wymagań.

Doskonalą propozycją dla obiektów hotelowych będą z pewnością skrytki z zamkiem cyfrowym na kod, a zatem eliminujące konieczność użycia klucza. Równie wygodnym rozwiązaniem są recepcyjne skrytki depozytowe, które umożliwiają zintegrowanie ich z sejfem wrzutowym, w którym przechowywać można pieniądze należące zarówno do hotelu, jak i najemców, bez dostępu osób nieupoważnionych.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop