Zamknij

Szkolenia Semper – kursy dla nowoczesnych przedsiębiorstw

10:33, 05.08.2020 | materiały partnera

Semper zajmuje się organizacją profesjonalnych szkoleń i konferencji przeznaczonych zarówno dla instytucji publicznych , jak również dla przedsiębiorstw i mniejszych firm. Oferta obejmuje kursy z zakresu różnych dziedzin, które pozwolą na zdobycie wiedzy oraz nowych kompetencji, a tym samym na dalszy rozwój zawodowy pracowników. Firma Semper organizuje szkolenia stacjonarne oraz zajęcia w formie webinarów.

 

Certyfikowane szkolenia online oraz kursy stacjonarne

Webinary stanowią atrakcyjną i nowoczesną formę szkoleń dostępnych online. Obecnie stały się niezwykle popularnym sposobem edukacji, która pozwala zaoszczędzić sporo czasu oraz pieniędzy na dojazdy na zajęcia stacjonarne. Niektórzy kursanci preferują jednak bezpośredni kontakt z wykładowcą, dlatego firma ma w ofercie również szkolenia prowadzone w tradycyjny sposób.


Profesjonalne szkolenia dla firm z zakresu zamówień publicznych

Szkolenia dotyczące zagadnień zamówień publicznych należą do kursów cieszących się rosnącą popularnością. Wiążę się to z faktem, że instytucje państwowe również inwestują pieniądze w rozwój i chętnie przystępują do różnego rodzaju przetargów. Aby jednak pozyskać takiego klienta każde przedsiębiorstwo musi spełnić szereg konkretnych wymagań, które warto poznać wcześniej. Zagadnienia z tego zakresu są szeroko omawiane na kursach uwzględniając między innymi aktualne przepisy, do których zobowiązane są podmioty związane z sektorem finansów publicznych oraz inne instytucje o zbliżonym charakterze działania, jak również inne jednostki należące do sektora finansów państwowych. Szkolenie teoretyczne obejmuje szereg kluczowych zagadnień, a także różne przykłady z życia wzięte, dzięki którym Niezwykle istotnym elementem każdego bloku szkoleniowego są zajęcia praktyczne, podczas których kursanci będą mogli stosować zdobytą wiedzę teoretyczną w praktyce.

 

Odbiorcy szkoleń dotyczących zamówień publicznych

Pracownicy instytucji państwowych oraz innych przedsiębiorstw związanych z tematyką prawa zamówień publicznych mogą wziąć udział w kursach poświęconych tym zagadnieniom.  Podczas szkoleń prowadzący szczegółowo opowie w jaki sposób działa Prawo zamówień publicznych, jak należy je rozumieć i przestrzegać, a także jak prawidłowo powinniśmy interpretować przepisy, aby uniknąć błędów. Więcej informacji na temat konkretnych szkoleń znajdą Państwo na stronie organizatora szkoleń: https://www.szkolenia-semper.pl/szkolenia-zamowienia-publiczne. Warto podkreślić fakt, że każde szkolenie jest certyfikowane, co oznacza, że każdy kursant otrzymuje rzetelną porcję wiedzy ściśle związanej z zagadnieniami zamówień publicznych, udziałem w przetargach oraz przepisami regulującymi je, jak również stosowny certyfikat potwierdzający udział w kursie.

 

Tematyka szkoleń z zakresu zamówień publicznych

Szkolenia prowadzone przez firmę Semper obejmują tematy z zakresu zamówień publicznych, które zostały opracowane w oparciu o znowelizowaną ustawę Prawo zamówień publicznych, a także orzecznictwo arbitrów i sądów powszechnych, opinie prawne Urzędu Zamówień Publicznych, jak również różne przykłady z życia wzięte.
 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop