Zamknij

Uruchom Gold EFB Plus - nowość na rynku akumulatorów do start stop

10:49, 07.08.2020 | Materiał partnera
Skomentuj

Akumulatory stanowią bardzo ważny element wielu pojazdów. Zasilają systemy, urządzenia, maszyny, ale też pojazdy. Nieprawidłowe ich działanie może doprowadzić do wielu przykrych konsekwencji. Na rynku dostępnych jest jednak wiele różnych modeli oraz rodzajów akumulatorów. Co za tym idzie ostateczny wybór nigdy nie należy do najłatwiejszych. Dobrym wyborem dla osób, które szukają akumulatorów do systemów Start-Stop będą akumulatory Uruchom Gold EFB+. Znajdą one zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie ma rekuperatorów energii hamowania.

Uruchom Gold EFB+ - największe zalety oraz podstawowe informacje

Akumulatory samochodowe EFB z serii Gold+ znajdują zastosowanie przede wszystkim w tych pojazdach, w których wyróżnia się dużą ilość odbiorników prądu. Niekoniecznie muszą być one wyposażone w system Start-Stop. EFB charakteryzuje się długą żywotnością, ale też zdecydowanie wydajniejszą i dłuższą pracą, niż w przypadku innych akumulatorów, które można napotkać na współczesnym rynku. Jeśli ktoś chce zakupić odpowiednie akumulatory do Start Stop powinien pomyśleć właśnie o tej linii.

Technologia EFB wykorzystuje szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych, w tym:

  • węglowy suplement elektrod,
  • obudowę o najwyższej klasie szczelności,
  • odpowiednią membranę dla elektrod dodatnich,
  • produkcję płyt z dwustronnym pastowaniem,
  • wytrzymałą konstrukcję wewnętrzną.

Nic dziwnego, że akumulatory EFB cieszą się tak sporą popularnością na polskim rynku motoryzacyjnym. Sięga się po nie w wielu rozmaitych pojazdach, a użytkownicy są z nich w stu procentach zadowoleni. Zyskuje się w ten sposób na wydajności swojego pojazdu, a akumulator może obsługiwać większą ilość odbiorników prądu. Ponadto akumulatory do Start Stop cechują się:

  • wysoką trwałością,
  • przystosowaniem do pojazdów z bardzo bogatym wyposażeniem, ale też tych, w których występują częste rozruchy,
  • możliwością przyjmowania optymalnej ilości ładunków elektrycznych,
  • stabilnością pracy, w każdych warunkach atmosferycznych.

Jak widać takie akumulatory z pewnością spełnią oczekiwania potencjalnych użytkowników, więc warto się w nie ekspresowo wyposażyć.

Akumulatory EFB - zapewnienie niskiej awaryjności

Akumulatory EFB zapewniają użytkownikom bardzo niską awaryjność, a więc jeśli ktoś chce bezpiecznie dojechać do celu i mieć pewność, że po drodze nie czeka go żadna przykra historia związana z akumulatorem, to taka linia z pewnością jest dedykowana właśnie dla niego. Akumulator świetnie współpracuje z pojazdami, w których znajduje się rozbudowana lub skomplikowana instalacja elektryczna. Ponadto można go w prosty sposób montować, więc EFB jest absolutnym strzałem w dziesiątkę. Płyty wykonane są ze specjalnych materiałów, m.in. ze stopu cyny, ołowiu oraz wapnia. Tym samym cały akumulator staje się wytrzymały i podwyższa swoją odporność na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Linia Gold EFB+ może sprawdzić się w pojazdach osobowych, ciężarowych, dostawczych czy też kosiarkach i motocyklach. Ma się pod tym kątem pełną dowolność wyboru.

Więcej informacji o systemie start stop na stronie: https://start-stop.pl

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

seo serviceseo service

0 0

this image could be the special. https://yogaasanas.science/wiki/SEO_Services_That_Works_in_2020_by_seobhole 09:28, 13.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz