Zamknij

Paczki świąteczne. Co podarować pracownikom na Boże Narodzenie?

10:00, 25.09.2020 | Materiały partnera
Skomentuj

Wiele firm co roku obdarowuje swoich pracowników paczkami świątecznymi. Jakie paczki bożonarodzeniowe warto przygotować, by sprawić nimi radość?

Boże Narodzenie to uroczystość świętowana przede wszystkim w gronie najbliższych. Jednak obecnie coraz częściej obchodzona jest ona również w firmach. Pod koniec roku w wielu z nich organizowane są spotkania świąteczne – Wigilijki, a  kierownictwo wręcza pracownikom paczki świąteczne. Podarunków, jakie można przygotować na tę okazję, jest wiele. Wśród tych najpopularniejszych znajdują się kosze świąteczne, które idealnie wpisują się w magiczny klimat Bożego Narodzenia.

Kosze świąteczne – luksusowy podarunek firmowy na Boże Narodzenie

Wręczanie podarunków w biznesie rządzi się swoimi prawami. Idealny prezent powinien być jednocześnie reprezentacyjny, wyrazisty, gustowny, ale z drugiej strony uniwersalny, taktowny, by dzięki temu wpisać się w gust każdego obdarowanego.

Podobnymi kryteriami warto kierować się przy poszukiwaniu podarunków świątecznych. Powyższe wymagania doskonale spełniają kosze na Boże Narodzenie, które można zakupić w różnorodnych wariantach również jako prezenty gotowe do wręczenia. Przygotowujące je firmy komponują pięknie prezentujące się i przy tym smakowite zestawy, które natychmiast przyciągają spojrzenia.

Szykowne kosze podarunkowe mogą nie tylko służyć jako paczki świąteczne dla firm. Również doskonale nadają się one jako upominek dla innych osób w otoczeniu biznesowym, przykładowo dla kluczowych klientów, ważnych kontrahentów, z którymi chce się utrzymać jak najlepsze stosunki. Są one zatem uniwersalnym, wszechstronnym podarunkiem na tę okazję.

Świąteczne kosze prezentowe – bogactwo podarunków

Kosze bożonarodzeniowe to szeroka gama podarunków w różnych wariantach do wyboru. Można znaleźć w nich wyśmienite upominki – produkty spożywcze w kategorii gourmet food, świąteczne dekoracje, wysokie klasy trunki, a to tylko kilka propozycji.

Jedną z najpopularniejszych firm na polskim rynku, która przygotowuje paczki świąteczne dla firm na Boże Narodzenie oraz podarunki na wiele innych okazji, jest Nobilia – Prezenty ze Smakiem.  W jej asortymencie można znaleźć także specjalne kosze prezentowe, które komponowane są z myślą o celebrze świąt bożonarodzeniowych.

Przykładowo kosz podarunkowy Pudełeczko Małych Przyjemności od firmy Nobilia skrywa w sobie takie produkty:

  • pudełko angielskiej herbaty czarnej
  • kruche ciasteczka doskonałe do herbaty
  • puszkę zimowych cukierków
  • marcepanowe kule z wysokiej jakości czekoladą
  • sezamowe kostki
  • lampion świąteczny
  • cukrową laskę świąteczną

Całość zapakowana jest w urocze pudełko z zimowym motywem i wypełnieniem.

Firma Nobilia oferuje także inne kosze świąteczne, między innymi są to drewniane puzderka z wysokiej jakości winami hiszpańskimi i włoskimi, zestawy zawierające luksusowe kawy ziarniste i mielone czy ekskluzywne pralinki z belgijskiej czekolady. Dla klientów przygotowano szeroką gamę gotowych kompozycji, które przeznaczone są właśnie na Boże Narodzenie.

 

Kosze na Boże Narodzenie od firmy Nobilia można zobaczyć na jej stronie internetowej pod adresem: https://www.nobilia.pl/kosze-upominkowe/kosze-swiateczne/kosze-bozonarodzeniowe.

Gotowe kosze bożonarodzeniowe – natychmiast przygotowane do wręczenia

Wyśmienite kosze bożonarodzeniowe są obecnie oferowane także jako gotowe. Taka forma tego świątecznego podarunku jest wśród firm najbardziej popularna. Wówczas nie trzeba komponować upominków we własnym zakresie, co również jest bardzo czasochłonne.

Zamówienie gotowych koszów na Boże Narodzenie jest najwygodniejszym rozwiązaniem. W pierwszym kroku należy zapoznać się z dostępnymi propozycjami, by wyselekcjonować te najlepsze. W następnym wystarczy tylko skontaktować się z handlowcem firmy, by złożyć swoje zamówienie – jest to możliwe telefonicznie oraz online. Gotowe paczki świąteczne zostaną dostarczone pod wskazany adres we wcześniej uzgodnionym terminie.

Gdy zatem do świąt Bożego Narodzenia jest coraz bliżej, warto już teraz pomyśleć o paczkach świątecznych. Luksusowe, wypełnione pysznymi słodyczami i innymi produktami kosze bożonarodzeniowe to zawsze udany prezent!

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

DanyDany

0 0

W poprzedniej w firmie, w jakiej pracowałam, nie dostawaliśmy paczek na rózne okazje, w obecnej firmie szefostwo jest juz o wiele bardziej hojne oraz dostajemy takie paczki na święta jak również na rocznicę istnienia firmy.
Paczki bardzo fajne, zwykle znajdują sie w nich luksusowe smakołyki, na które normalnie bym sobie nie mogła pozwolić na co dzień. Tak więc jestem tutaj zdecydowanie na tak! 11:19, 24.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz