Zamknij

Materace kieszeniowy multipocket – czym są i dlaczego warto je kupić

15:56, 29.09.2020 | Materiały partnera
Skomentuj

Nowoczesnym, trwałym i bardzo wygodnym rozwiązaniem jest zastosowanie w materacach wkładów kieszeniowych. Tego typu rdzeń gwarantuje idealne podparcie całego ciała, doskonale wspiera kręgosłup, zapobiega napięciom mięśniowym i wspomaga prawidłowe krążenie krwi.

Materace z wkładem kieszeniowym dzielimy na pocketowe i multipocketowe. Te pierwsze wykonane są z cylindrycznych sprężyn w ilości 260 szt/m2. W obu rodzajach sprężyny umieszczone są w materiałowych kieszonkach, z jednej strony ze sobą zszytych a z drugiej sklejonych. Dzięki temu pracują niezależnie od siebie. Materac kieszeniowy multipocket posiada zwiększoną ilość sprężyn i wynosi ona aż 510 szt/m2. Taka ilość gwarantuje bardzo dużą ilość elastycznych punktów podparcia, charakteryzuje punktową elastyczność materaca. Zarówno materac kieszeniowy jak i materac kieszeniowy multipocket odznaczają się dużą trwałością i odpornością na użytkowanie.

Zobacz ofertę materacy multipocket na https://sweetsen.pl/Multipocket-c149

Niwelują efekt falowania, gdy na materacu śpią dwie osoby, wszelkie ruchy są amortyzowane a osoby śpiące razem na jednym materacu nie wybudzają się wzajemnie. Wśród materacy kieszeniowych zarówno standardowych jak i w wersji multipocketowej wyróżniamy wersję max plus oraz mini. W wersji max plus sprężyny są podwyższone o 5 cm i ich wysokość wynosi 17 cm, natomiast w wersji mini sprężyny zostały skrócone o połowę i ich wysokość wynosi 6 cm. Pozwala to na zastosowanie materaca kieszeniowego multipocket i pocket w różnych sytuacjach. Zarówno gdy zależy nam na wyższej powierzchni spania, jak i tam, gdzie ogranicza nas wysokość. Materac kieszeniowy multipocket zasługuje na szczególne zainteresowanie ze względu na oferowany komfort wypoczynku oraz wyjątkową trwałość. Na Sweetsen.pl posiadamy szeroko rozbudowaną ofertę materacy zarówno pocketowych jak i materacy kieszeniowych multipocket. Występują w wersji jednostronnej i jako materace dwustronne. We wszystkich czterech twardościach, od miękkiego H1, przez średnio twardy H2, twardy H3 aż po bardzo twardy czyli H4. Materace kieszeniowe są świetnym rozwiązaniem zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Zakup tego typu materaca to świetnie zainwestowane pieniądze.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA