Zamknij

Koszulka z własnym logo to świetny pomysł, by wyróżnić się z tłumu. Zobacz, dlaczego

11:17, 01.10.2020 | Materiał partnera
Skomentuj

Koszulki z własnym logo to jeden z wielu gadżetów reklamowych, które można zaprojektować samodzielnie. Taki produkt pozwala na wypromowanie konkretnej marki wśród dużej liczby osób w stosunkowo łatwy sposób. Koszulka z własnym nadrukiem stanowi też ciekawą propozycję dla samego właściciela firmy. Jak zaprojektować taką odzież reklamową i gdzie można to zrobić?

Koszulka z własnym logo

Koszulka z własnym nadrukiem nawiązującym do działalności konkretnej firmy może przyjmować różne postacie. Zazwyczaj są to jednolite tkaniny z niewielkim logo w okolicach klatki piersiowej, ale wygląd nadrukowanego motywu zależy wyłącznie od wizji danej osoby.

Gdzie zamówić koszulki z własnym nadrukiem?

Koszulkę z własnym logo można zamówić u firm zajmujących się tworzeniem spersonalizowanej odzieży. Są to takie miejsca, gdzie z łatwością zaprojektujesz swój własny nadruk na koszulce za pomocą specjalnego kreatora. Takie rozwiązanie sprawdzi się doskonale zarówno w przypadku większych firm, jak i jednoosobowych działalności, w których wystarczy tylko jeden egzemplarz spersonalizowanej koszulki z własnym zdjęciem.

Jak zaprojektować koszulkę z własnym logo?

Koszulka męska z kreatora nadruków

Skoro wiesz już, gdzie zamówić koszulki z własnym nadrukiem, czas zastanowić się nad projektem. Większość osób decyduje się na umieszczenie niewielkiego logo na piersi, ale zdarzają się także propozycje obejmujące duży napis na środku odzieży. Powszechne jest także stylizowanie koszulek firmowych na te, które można zobaczyć na boiskach piłkarskich. Wszystko zależy wyłącznie od wizji osoby zamawiającej i charakterystyki jej marki.

Dlaczego koszulki z własnym zdjęciem są tak popularne?

W erze sieciówek i odzieży produkowanej w milionach sztuk spersonalizowane nadruki stają się coraz popularniejsze. Koszulki z własnym zdjęciem lub logo firmy wyróżniają się z tłumu, przyciągając wzrok i reklamując konkretną markę. Obecnie do stworzenia takich produktów nie są potrzebne żadne specjalne umiejętności. Wystarczy wgrać plik z grafiką do kreatora nadruku i gotowe. Taką możliwość oferuje firma Megakoszulki.pl.

Koszulka z własnym nadrukiem jako gadżet reklamowy

Męskie koszulki z własnym nadrukiem niekiedy są doskonałym pomysłem na spersonalizowany gadżet reklamowy. Mogą one pełnić funkcję nagrody w konkursach organizowanych przez lokalne instytucje lub prezentu ofiarowywanego klientom i współpracownikom. W ten sposób logo Twojej firmy zacznie pojawiać się na ulicach, zapadając w pamięć osobom mijającym właściciela spersonalizowanej koszulki z własnym nadrukiem.

Koszulki z własnym nadrukiem w wielu odsłonach

Koszulki z własnym zdjęciem lub logo występują w wersjach męskich i damskich. W przypadku nagród w konkursach i prezentów dla osób, których płeć nie jest znana, lepiej postawić na modele dla mężczyzn lub uniseks. Koszulki z własnym nadrukiem mogą występować również w wersji sportowej, z kołnierzykiem czy nawet bez rękawów.

Koszulka z własnym logo a trwałość nadruku

Żółta koszulka męska z kreatora nadruków

Obecnie nadruki na koszulkach są tworzone zgodnie z nowoczesnymi technologiami pozwalającymi na zachowanie doskonałego stanu odzieży przez nawet 100 prań. Dzięki temu spersonalizowane motywy umieszczone na materiale nie spierają się już po kilku dniach od zamówienia. Oznacza to, że projektując swój własny wzór, możesz postawić nie tylko na czerń i biel, lecz także na wyraziste kolory.

O czym warto pamiętać podczas projektowania koszulki z własnym logo?

Koszulki z własnym nadrukiem wymagają zastosowania pliku o odpowiednich wymiarach i rozdzielczości. W innym przypadku grafika może być nieostra, co niewątpliwie zepsuje efekt. Ma to znaczenie szczególnie w przypadku koszulek z własnym zdjęciem.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%