Zamknij

Pytania do kolegi i dziewczyny! Jak usunąć konto na FB i Emotikony do skopiowania

12:00, 13.11.2020 | Materiał partnera
Skomentuj

Wspaniale jest utrzymywać dobre relacje z poznawanymi osobami. To nasi znajomi, krewni, przyjaciele czy jeszcze inne osoby. Będzie to jednak możliwe, gdy zadbamy o nawiązanie z nimi dobrych relacje. Te relacje natomiast zależą od jakości rozmowy, którą z nimi prowadzimy. Pomocne są specjalne pytania, które warto jest wtedy wykorzystywać. Dlatego w artykule tym również zostanie zwrócona na to uwagę i będziemy mogli nabrać w tym zakresie większego doświadczenia. Zarazem pod pewnymi śródtytułami pojawiają się linki, które mogą nas doprowadzić do strony www, bloga, gdzie dany temat jest rozwinięty jeszcze bardziej. Następne tematy, którymi będziemy się zajmować, to pomysły na biznes w domu, motywacja do nauki, usunięcie konta na Facebooku. A zarazem podszkolimy się w zakresie organizowania wideokonferencji przez aplikację ZOOM. Końcówka zwróci nam uwagę na inne możliwości rozwoju osobistego i zawodowego, nad którymi warto się poważnie zastanowić. To rozwój w zakresie Copywritingu, Freelancingu, prowadzenia kanału YouTube, o Amazon KDP czy SEO i WordPress. A przy okazji poznamy popularne emotikony do skopiowania, które można stosować w kanałach social media, podczas tworzenia oferty handlowej, reklamy i wielu innych działań. Przejdźmy więc poniżej do tego rozbudowanego, a zarazem ciekawego poradnika!

Pytania do kolegi, chłopaka, dziewczyny i przyjaciela

Zadawanie pytań to sztuka, szczególnie tych ciekawych, logicznych, pobudzających do myślenia i umożliwiających nam poznanie drugiej osoby. Dzięki temu wiemy również, jak my moglibyśmy pomóc danej osobie. I zachęcamy ją do wzięcia udziału w dyskusji, którą prowadzimy. W ten sposób także ta druga strona staje się bardziej odważna i zaczyna zadawać nam cenne pytania. Możliwe, że początki w tym zakresie nie są najłatwiejsze. Ale możemy w tym celu wykorzystać listę, która przedstawia gotowe i wyjątkowe pytania do kolegi / chłopaka. Tam również odnajdziemy pytania skierowane do koleżanki / dziewczyny. A nawet specjalne pytania do przyjaciela, z którym chcielibyśmy rozwinąć jeszcze większą więź. 

To pytania w rodzaju: Jak się czujesz? Co czujesz? Co dziś robisz? Jakie masz plany na dzień / weekend? Jak chcesz, aby wyglądała Twoja przyszłość? Co chcesz robić w przyszłości? Jaki zawód chcesz wykonywać? Czego zamierzasz się uczyć? Jakie książki czytasz? Jakie seriale oglądasz? Jak dbasz o swoje zdrowie? Co myślisz o mnie? Kiedy moglibyśmy się jeszcze spotkać? 

To przykładowe pytania, ale jest ich znacznie więcej, więc jeśli potrzebujemy pomocy, to zajrzyjmy do artykułu na blogu jaksierozwijac, gdzie te rozbudowane listy pytań będziemy mogli bez problemu odnaleźć. A następnie je zapamiętać i wykorzystać podczas konserwacji z naszymi bliskimi i znajomymi. To sprawi, że cisza podczas rozmowy nie będzie już spotykana. 

Pomysł na biznes w domu

Prowadzenie pewnego biznesu może niektóre osoby przerażać, że to już coś poważnego i związanego z księgowością, finansami. W pewnym stopniu oczywiście tak, ale nie obawiajmy się. Wystarczy tylko poznać możliwości prowadzenia biznesu w domu, a to sprawi, że z czasem odnajdziemy się w tym jak ryba w wodzie. Uczyniło tak już wiele matek, które w okresie macierzyństwa zastanawiały się, jak zarobić dodatkowe pieniądze w domu, na przykład przez Internet. I wtedy odnalazły sposoby, które okazały się dla nich szyte na miarę. 

Na przykład postanowiły wykonywać i sprzedawać ubrania dla dzieci bądź inne rękodzieło. A nawet postanowiły stworzyć kolorowanki, książki dla dzieci bądź innych odbiorców. Zobaczyli, że wydanie własnego ebooka i jego sprzedaż nie jest taka trudna. Podobnie z kursami online, które w roku 2020 i 2021 są i będą popularne. Jeśli więc pozyskamy cenne doświadczenie w tym zakresie, to możemy być pewni, że zwiększymy swoje szanse na dalszy rozwój. 

Skoro poznaliśmy w ten sposób pewne proste pomysły na biznes, to zapoznajmy się z jeszcze innymi. Będzie to dobry kierunek, aby ustalić, czym moglibyśmy się zająć i od czego wystartować. A wtedy przejdźmy do pewnej nauki, by być w danym temacie jeszcze lepszym. Zobaczmy dalej, dzięki czemu będzie to możliwe!

Motywacja do nauki

Zdobywanie większej ilości cennych informacji, kwalifikacji. Coś takiego sprawia, że zdobywamy doświadczenie, na które później zwracają uwagę pracodawcy, jak i klienci. Skoro więc mamy zamiar dobrze z nimi współpracować, to warto się dalej uczyć, bez względu na to, ile mamy lat. Możliwe, że brakuje nam motywacji, ale wtedy warto wykorzystać kilka możliwości. 

Motywację zwiększy nam już dbałość o dobry sen, który powinien wynosić od 7-8 godzin każdego dnia. I najlepiej, gdy kładziemy się i wstajemy o tych samych porach każdego dnia. Dzięki temu jest zachowany cykl snu i jego jakość jest znacznie wyższa. Poza snem warto przyjrzeć się naszej diecie i aktywności sportowej. Możliwe, że i tutaj musimy się poprawić, a nawet skorzystać z pomocy dietetyka bądź psychologa. Oni będą mogli udzielić nam wskazówek, które będą idealnie dopasowane do naszej osoby i organizmu. 

To nie jedyne sposoby na motywację do nauki czy pracy. Przyda się jeszcze odpowiednie miejsce do pracy. Niech będzie porządne, czyste. I nie zapominajmy o zapewnieniu sobie regularnych przerw. A przy tym codzienny plan, który ukazuje nam, jak wiele powinniśmy się nauczyć bądź wykonać pewne zadania. Gdy tak to wszystko robimy, to zdobywamy wiedzę, która pozostaje w naszych głowach na znacznie dłużej. W ramach nauki możemy wykorzystywać pewne serwisy społecznościowe, jak Facebook. Ale innym razem dochodzimy do wniosku, że nie są nam w żaden sposób potrzebne. W takim razie poniżej przekonamy się, jak możemy usunąć swojego Facebooka. 

Jak usunąć konto na FB

Proces usuwania konta Facebook okazuje się bardzo prosty i nie powinien nam zająć powyżej 5 minut. Wystarczy tylko, że zalogujemy się na swoje konto FB, następnie przejdziemy do ustawień i tam będziemy mogli w odpowiednim miejscu dowiedzieć się, jak wygląda proces usuwania konta. Dodatkowo jest tam jeszcze opcja dezaktywacji konta Facebook, którą będziemy mogli rozważyć. W powyższym linku jest dostępny poradnik, w formie tekstowej i wideo, w którym dowiadujemy się, jak to wszystko wygląda od A do Z. Jeśli więc będziemy potrzebować w tym zakresie wsparcia, to tym bardziej powinniśmy z tego skorzystać. 

Na tej podstawie po okresie 90 dni, maksymalny czas, od momentu usunięcia konta Facebook, nasze konto i wszystkie związane z nim dane, zostaną usunięte. Ale wcześniej będziemy mogli pobrać takie wszystkie dane dotyczące nas i naszego konta z Facebooka, na przykład na swoje urządzenie bądź dysk Google.

Przemyślmy dokładnie czy potrzebujemy konto Facebook czy tylko zabiera nam ono czas. Jeśli to drugie, to może jego usunięcie okaże się tutaj dobrym wyjściem. A jeśli nadal musimy je posiadać, to zastanówmy się nad tym, kiedy z niego korzystamy, wprowadźmy pewne zasady w swoim życiu. Możemy się poratować także wtyczkami blokującymi wejście na poszczególne strony www. Tam możemy zablokować także stronę facebook i dzięki temu nawet, gdy pojawi się chęć zalogowania na FB, to nie będziemy mieć takiej opcji. 

Zoom po polsku do wideokonfernecji

Uczestniczenie i organizowanie wideokonferencji przez Internet to dziś chleb powszedni, z którym chcemy mieć styczność. Możliwe, że zastanawiamy się nad tym, jakie aplikacje powinniśmy w tym kierunku wykorzystać. Te najbardziej popularne, a zarazem bezpieczne to ZOOM, Google Hangauts i Skype. Mamy więc możliwość je zainstalować, a następnie wypróbować pełen zakres ich możliwości. Jeśli chodzi o ZOOM to jest on darmowy, ale tylko podczas organizowania krótszych wideokonferencji do 40 minut. Po tym czasie zakończy się spotkanie, ale możemy je ponownie od razu włączyć i dołączyć pozostałych uczestników. Gdybyśmy chcieli skorzystać z wersji płatnej, to poza nowymi możliwościami, możemy również czuć się bezpieczniej. 

Także firma Google zdecydowała się na przygotowanie narzędzia, które idealnie sprawdza się na organizowanie wideokonferencji. Jest nim Google Hangauts. Wystarczy posiadać konto Google, założoną pocztę Gmail, a już dzięki temu jesteśmy w stanie zorganizować taką wideokonferencję i zaprosić na nią do 300 osób(i to za darmo). Natomiast jakość organizowanej konferencji nie jest jeszcze najlepsze i nie zawsze można udostępniać wszystkich materiałów podczas takiej wideokonferencji(jak to jest dostępne w przypadku aplikacji ZOOM). 

Znana jest nam również aplikacja Skype, więc jeśli chcemy tylko z jedną czy kilkoma osobami się spotkać podczas wideokonfernecji, to ta aplikacja okazuje się idealna. Skoro więc już zdecydowaliśmy się na wypróbowanie tej idealnej dla nas, to dalej przekonajmy się, dlaczego warto uczyć się Copywritingu i Freelancingu!

Jak zostać Copywriterem i Freelancerem

Zostań Copywriterem bądź Freelancerem! Takie hasła możemy czasami zauważyć w pewnych miejscach, na przykład na reklamach na Facebooku czy w Google Ads. Czy reagujemy na nie? Jeśli nie, to dobrze. Ale przekonajmy się szczególnie tutaj, z czym jest związany Copywriting i dlaczego warto się go uczyć. 

Copywriting to tworzenie tekstów, które docierają do konkretnej grupy odbiorców. I dlatego sam Copywriter to osoba, która jest odpowiedzialna za przygotowanie takich tekstów. Wcześniej musi posiadać wiedzę na dany temat bądź ją zdobyć, wyszukać dodatkowe materiały, przeprowadzić tak zwany research. I na tej podstawie przygotowuje odpowiednie teksty, artykuły, opisy. 

Z tego względu otrzymuje ciekawe wynagrodzenie, które jest coraz wyższe. Dzieje się tak, ponieważ występuje ogromne zapotrzebowanie na Copywriterów. Jeśli więc chcemy sobie dodatkowo zarobić bądź mamy zamiar wyszukać sposobu na zarabianie online, to Copywriting jest świetną opcją. O wiele łatwiej z niej skorzystać, gdy dołączymy do kursu online "Jak zostać Copywriterem i zarabiać na pisaniu tekstów?". Ale to nie jedyna opcja. 

Inna polega na wyszkoleniu się jako Freelancer, w świecie IT. Wystarczy, że wyszkolimy się w tworzeniu stron internetowych, pozycjonowaniu stron www, marketingu online, prowadzeniu pewnych kanałów social media, tłumaczeniu, grafice komputerów itp. To pozwala nam realizować różne zlecenia dla klientów, których zdobywamy online. W kursie online "Jak zostać Freelancerem - praca zdalna i biznes online" widzimy, jak się rozwijać, zdobywać klientów i poprawnie rozliczać z uzyskiwanych dochodów. Zastanówmy się więc nad tym i postawmy na rozwój - swój własny bądź bliskiej nam osoby. A teraz przekonajmy się, dlaczego warto stosować emotikony w biznesie i marketingu. 

Emotikony do skopiowania

Emotikony to tak zwane buźki i nie tylko, różne znaki, które są widoczne w formie graficznej. Wykorzystywaliśmy je zapewne, gdy wysyłaliśmy wiadomości do naszych krewnych, znajomych, przyjaciół. Ale warto je uwzględnić także wtedy, gdy budujemy stronę www, tworzymy artykuły na blog, organizujemy reklamy i tworzymy wpisy w social media. Tam stosowanie emitikonów może decydować o tym, jakie później uzyskamy poparcie. 

Jakie jednak emotikony moglibyśmy tutaj wykorzystać? Pod powyższym linkiem(dostępnym w śródtytule), znajduje się cała lista takich emotikon do skopiowania. Wystarczy je poznać, w poszczególnych kategoriach(np. buźki, serca, zawody, ludzie, twarze, komputery / it itp.). Wykorzystujmy je w swoim biznesie online, a na pewno sprawią, że nasze statystyki promocji i rozwoju będą coraz lepsze. 

Uzyskaliśmy już wiele cennych informacji w tym artykule, ale na koniec zobaczmy, co jeszcze mogłoby się nam przydać. To najlepsze kursy online, do których dołączyło już ponad 5000 zadowolonych uczestników. Skoro oni się już przekonali, to musi w nich coś być dobrego. Zobaczmy i my!

 

Kursy online o SEO, WordPress, YouTube i Amazon KDP

Jakość kursów online jest aktualnie coraz lepsza. Dzięki nim zdobywamy wsparcie mentora, który przeprowadza nas przez kurs od A do Z. Gdy mamy pewne pytania, wątpliwości, pomysły na nowe tematy w kursie, to on jest otwarty na te wszystkie propozycje i zawsze chętnie udziela nam pomocy. Dodatkowo w ramach kursu online możemy otrzymać dostęp do specjalnej grupy wsparcia na Facebooku czy w innym miejscu. W taki sposób są zbudowane kursy typu: "Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www", "Ogarnij WordPress i tworzenie stron www", "YouTube Marketing - jak prowadzić, rozwijać i zarabiać na kanale YT?" czy "Amazon KDP - najlepszy sposobów na biznes w domu". 

Dla osób, które wolą czytać, zostały również przygotowane pewne książki na ten temat, więc także z nich mamy prawo korzystać. Przyjrzyjmy się tym kursom i książkom, opiniom, które pozyskują, jak i atrakcyjnej cenie. A gdy będziemy zdecydowani, to po prostu dołączmy. Na koniec zapoznajmy się z wyjątkowym kanałem YouTube, który warto obserwować. Dzięki niemu rozwiniemy się w kwestii prowadzenia biznesu online i nie tylko. 

Zapraszam do obejrzenia i subksrybowania kanału YouTube #JakSieRozwijac:

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz