Zamknij

Najlepsze filmy romantyczne. Gdzie oglądać online?

15:27, 18.11.2020 | materiały partnera

Można na nich wypłakać oczy, a bohaterowie często przeżywają takie rozterki sercowe jak każdy inny człowiek. Z jakiegoś powodu bardzo utożsamiamy się z bohaterami, którzy pojawiają się w melodramatach, komediach romantycznych i typowo romantycznych filmach. My mamy nawet swoje ulubione, które chwyciły nas za serce i długo, długo nie chciały puścić. Wśród nich są absolutne klasyki, które trzeba znać. Sprawdźcie jakie to filmy.

„Pamiętnik”

To piękna historia miłości, która rozkwitła około lat 40. To historia Noah i Allie. Starszy mężczyzna opowiada ją swojej cierpiącej na Alzheimera żonie. Noah zakochał się w Allie bez pamięci. Ona była z bogatego, dobrego domu. On - był zwykłym, szarym pracownikiem. Nie powstrzymało to ich miłości. Ale wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Rodzice nie zgadzają się na ten związek i ostatecznie ich drogi się rozchodzą. Kiedyś Allie, kiedy jest już mężatką, znajduje ogłoszenie o sprzedaży domu, w którym ich miłość przeżywała rozkwit. Jedzie więc do Noah, aby się z nim rozmówić… Naprawdę jedna z bardziej wzruszających historii, którą obejrzycie na Netflixie.

“Blue Valentine”

Cindy I Dean są małżeństwem z kilkuletnim stażem. Wspólnie wychowują swoją córkę. Ale ich związek trawiony jest przez poważny kryzys, którego nie potrafią zażegnać. Aż do czasu. Podejmują trudną walkę o uratowanie swojego małżeństwa, w czym pomóc mu ma wskrzeszanie dawnej młodości. Wtedy byli zakochani w sobie na zabój, snuli wspólnie plany o przyszłości… Czy uratują swój związek? Gdzie można obejrzeć film online? Wszelkie platformy, gdzie dostępne są podane filmy, w tym „Blue Valentine” znajdziecie na stronie Pinbook.

„I że Cię nie opuszczę”

Leo i Paige są zgodnym, szczęśliwym małżeństwem. Niestety, wracając do domu pewnego zimowego wieczoru dochodzi do tragicznego wypadku. Paige w jego wyniku traci pamięć i nie wie kim jest Leo, który stara się zrobić wszystko, aby sobie go przypomniała. Leo chce rozkochać swoją żonę drugi raz. Czeka ich więc to, czego długoletnie pary nie doświadczą po raz drugi - pierwsza randka, pierwszy pocałunek… Czy faktycznie ta część przysięgi, że „nie opuszczą się aż do śmierci” faktycznie zadziała?

„Twój na zawsze”

Poruszający melodramat ze świetną obsadą. Tyler jest zbuntowanym chłopakiem, który nieustannie popada w kłopoty. Ma również na pieńku ze swoim ojcem. Pewnego dnia zostaje pobity przez policjanta. Wkrótce po tych wydarzeniach poznaje jego córkę - Ally. Postanawia się zemścić - chce dziewczynę uwieść, a następnie porzucić. Okazuje się jednak, że całkiem sporo ich łączy…

A jakie wy macie ulubione filmy romantyczne?

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop