Zamknij

Mazury po sezonie? Gdzie się wybrać i co warto zwiedzić?

12:50, 19.11.2020 | materiały partnera

Mazury to jeden z takich regionów, gdzie warto jechać przed i po sezonie, jak również w jego trakcie. Warto wybrać dobry hotel ze SPA na Mazurach, gdzie znajdzie się nasza baza noclegowa i można zwiedzać wszystkie atrakcje, jakie znajdują się w tej części kraju. Trzeba przyznać, że Kraina Tysiąca Jezior ma swój urok i nigdy nie zawodzi turystów.

Baza noclegowa

Dobrze, skoro już jedziemy na Mazury po sezonie, to w pierwszej kolejności należy wybrać bazę noclegową. Gdzie ona będzie? Dobrą propozycją jest Giżycko, gdzie ze spokojem znaleźć można hotel SPA na Mazurach z wieloma udogodnieniami i atrakcjami. W tym miejscu przez cały rok można wynająć pokój dla siebie oraz dla innych osób. Giżycko jest miastem, które jest łatwo dostępne i bez problemu można do niego dojechać, nawet jeżeli korzystamy z komunikacji krajowej, więc nikt nie będzie miał problemu z tym, aby tam dotrzeć.

Miasto otoczone jest przez cztery jeziora — Niegocin, Kisajno, Tajty oraz Wojsak. Wiele osób uważa, że jest to stolica polskiego żeglarstwa i wcale się nie mylą. Przez cały rok ściągają do tego miasta żeglarze, żądni wrażeń na wodzie, więc naprawdę warto tutaj zajrzeć.

Wygody w hotelu

Hotel ze SPA na Mazurach powinien oferować różnego rodzaju wygody, dzięki czemu nawet w niepogodę będzie można korzystać z różnego rodzaju atrakcji, jakie będzie można znaleźć na miejscu. Skoro mamy już SPA, to oczywiście szereg najróżniejszych zabiegów kosmetyczno-pielęgnacyjnych. Jeżeli o to chodzi, to dorośli zawsze mogą liczyć na uprzejmą obsługę, która doradzi jakie zabiegi są najlepsze dla poszczególnych osób.

Hotel ze SPA nie tylko oferuje swoim gościom pobyt w eleganckim i luksusowym miejscu, ale również oferuje szereg innych usług, jak chociażby możliwość zjedzenia smacznego posiłku w hotelowej restauracji. Skoro mamy już taki lokal na miejscu, to możliwa jest organizacja imprez okolicznościowych, jak chociażby wesela. W tak eleganckich wnętrzach można również urządzić spotkania biznesowe dla wielu pracowników.

Atrakcje dookoła

Co jeszcze przemawia za tym, aby to Giżycko stało się miejscem, gdzie będziemy mieli bazę wypadową? Wiele atrakcji, które znajdują się na wyciągnięcie ręki. Ze spokojem można udać się na rejs, dzięki któremu drogą wodną będzie można zabrać się do pobliskich Mikołajek. Po co jechać autem, skoro można odbyć tak niezwykłą wycieczkę i to bardzo często po sezonie, kiedy tylu turystów nie ma dookoła.

Oprócz tego osoby goszczące na Mazurach w Giżycku nie powinny zapomnieć o takich atrakcjach jak Twierdza Boyen. Ta wyjątkowa konstrukcja budowlana widziana z góry ma kształt gwiazdy. Był to ważny obiekt strategiczno-blokujący. Wszyscy miłośnicy militarnych zagrywek na pewno będą się tutaj doskonale czuć, aczkolwiek nawet osoby, które na co dzień nie lubią takich miejsc, powinny koniecznie tutaj przyjechać.

Dookoła Giżycka znaleźć można jeszcze wiele innych atrakcji oraz zabytków, jak również miejscowości, które warto zwiedzić, jeżeli ktoś przyjeżdża na Mazury w celach urlopowych.

Szukając noclegu, warto sprawdzić ofertę pięknego hotelu z Giżycka, Hotelu St. Bruno. Szczegóły znajdziesz na stronie www.HotelStBruno.pl

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop