Zamknij
REKLAMA

Karma dla psa - smaczna i zdrowa

16:59, 25.01.2021 | Materiał partnera
Skomentuj

Ludzie lubią mieć w swoim bezpośrednim otoczeniu różne zwierzęta. Niektóre z nich, takie jak: koty, psy, papużki, itp., stają się domownikami i przebywają z nami przez długie lata. Staramy się im zapewnić jak najlepsze warunki, począwszy od dobrego jedzenia, a skończywszy na opiece weterynaryjnej. Nie każdy z nas musi jednak posiadać odpowiednią wiedzę na temat, jak najlepiej karmić, np. psa. Przygotowanie odpowiedniej karmy wymaga poświęcenia temu zagadnieniu czasu oraz własnych umiejętności. Tymczasem można sięgnąć po nowoczesne rozwiązania, które są dostępne na wyciągnięcie ręki.

1. Pies musi dobrze oraz zdrowo zjeść 

2. Naturalne składniki - zawsze na czas

Pies musi dobrze oraz zdrowo zjeść

Własnoręcznie gotowane jedzenie dla psa, zrobione z dobrej jakości składników, pomoże mu w utrzymaniu dobrej kondycji oraz zdrowia przez długi czas. Jeśli nie wiemy, jak się za to zabrać, możemy skorzystać z doświadczenia tych ludzi, którzy postawili na to, by psie posiłki były jak najlepsze. Takim rozwiązaniem, na które warto zwrócić uwagę, jest catering dla psów, który znajdziemy na stronie sieciowej: https://piesotto.pl/. To rozwiązanie rodem z XXI wieku pozwoli nam na to, by dobra karma dla psa, trafiała codziennie do naszego pupila. Dzięki takiemu podejściu do zagadnienia, nie będziemy musieli tracić czasu na żmudne przygotowywanie posiłków dla naszego zwierzaka. Piesotto jest gotowane w niskich temperaturach, zawiera ponad pięćdziesiąt procent mięsa i jest pozbawione tego, co może psu zaszkodzić. Nie znajdziemy więc w nim: glutenu, jajek, zbóż, itp. Poszczególne zestawy zostały przygotowane tak, żeby psy miały dzięki nim jak najlepiej zbilansowany posiłek. Oprócz białka zwierzęcego zawiera ono dużo warzyw oraz owoców, a to z pewnością wpływa dobrą kondycję naszego pupila.  

Naturalne składniki - zawsze na czas

Piesotto to naturalna karma dla psa, której potencjalny zakup, da nam pewność, że zrobiliśmy w dziedzinie żywienia zwierzęcia najlepszy ruch, jaki mogliśmy wykonać. Dzięki specjalnemu algorytmowi, który jest dostępny na stronie, możemy dokładnie wyliczyć, ile kalorii potrzebuje nasz pies. Na tej podstawie zostaną przygotowane konkretne porcje, pakowane próżniowo i dostarczane pod wskazany adres. Na stronie znajdziemy także dokładny skład psich posiłków, które zamawiamy. Upewnimy się w ten sposób, że naprawdę dobrze karmimy naszego zwierzaka. Warto skorzystać z tej opcji - dzięki niej nasz pies będzie miał jeszcze więcej energii do swoich codziennych aktywności.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%