Zamknij
REKLAMA

Jak wybrać balony na roczek?

18:54, 19.02.2021 | Materiały partnera
Skomentuj

Balony to nie tylko ciekawe dekoracje, ale również elementy świetnej zabawy dla dzieci. Wielu rodziców decyduje się na ich wykorzystanie już podczas pierwszych urodzin ich dziecka. Co prawda roczna pociecha nie będzie miała z nich żadnej frajdy, ale jej rodzeństwo czy inni członkowie rodziny z pewnością będą zachwyceni. Oferta jest tak szeroka, że balony na roczek można dobrać do upodobań dzieci i wystroju wnętrza. Na co zatem warto zwrócić uwagę, wybierając takie dekoracje?

 

Kolorowe balony na pierwsze urodzin

Najprostszym rozwiązaniem są balony lateksowe z kolorowymi napisami i nadrukami. Dostępne są zarówno małe baloniki, jak i balony o większych rozmiarach. Różnorodna jest także kolorystyka i ozdobne elementy graficzne. Najczęściej na roczek wybierane są dekoracje z cyferkami lub napisami podkreślającymi tę okazję.

 

Ciekawe balony foliowe

Na dziecięcych urodzinach równie dużą popularnością cieszą się balony foliowe, które często wypełnia się helem. Tutaj również dowolność kolorów i kształtów bywa bardzo duża. Tego typu balony na roczek najczęściej wybierane są w formie różnej wielkości wózków i misiów. Umieszczone nad stołem lub przyczepione do krzeseł mogą stanowić ciekawe i efektowne dekoracje.

 

Urodzinowe balony z konfetti

Balony urodzinowe z konfetti to dekoracje chętnie wybierane przez rodziców podczas organizacji pierwszej imprezy urodzinowej oraz kolejnych okazji. Wykonane są z gumy lateksowej, a konfetti znajduje się w ich wnętrzu. W niektórych zestawach jest ono dołączone do dekoracji i trzeba je włożyć do środka. Balony na roczek z konfetti uczestnicy imprezy urodzinowej wykorzystują, by robić sobie ciekawe i zabawne zdjęcia. Dzieci często przebijają takie dekoracje i radośnie tańczą wśród unoszącego się w powietrzu różnobarwnego deszczu. Tego typu balony mają różną wielkość, co sprawia, że mogą stanowić atrakcyjne elementy dekoracyjne lub część zabawy dla najmłodszych uczestników imprezy.

 

Balony na roczek z diodami LED

Ostatnio dużym powodzeniem wśród rodziców organizujących pierwsze urodziny dziecka są balony z diodami LED. Te gadżety świecą w ciemności, zapewniając najmłodszym uczestnikom imprezy świetną zabawę przy zgaszonym świetle. Sprzedawane są w różnych kolorach, ale najczęściej spotykane są w kolorze złotym i srebrnym. Po pierwszej imprezie urodzinowej świetnie nadadzą się na efektowne dekoracje pokoju małego dziecka lub ogrodu.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

ИринаИрина

0 0

Доброго времени суток.

Мое имя Ирина. Я специалист по размещению постов на разнообразных вэб-ресурсах.

Я хотела бы вам предложить взаимовыгодное партнерство. До того как приступить, я подготовила опросник, который сможет помочь уточнить абсолютно все мелочи совместной работы: https://forms.gle/HvhoZxeE7UWoUfR17

Опросник не долгий, занимает не больше 3 мин. Персональные отклики позволят форсировать наше сотрудничество и уточнить абсолютно всю информацию.

Предварительно благодарность за ответы, и не сомневаюсь на продуктивную совместную работу.

На случай если у вас есть другие неясные моменты по поводу опросника либо чего-либо другого, не стесняйтесь связаться со мной по почте hello@startpartners.ru


С уважением, Ирина
08:36, 05.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%