Zamknij
REKLAMA

Mam długi, czy mogę wziąć pożyczkę?

17:35, 21.03.2021 | Materiały partnera
Skomentuj

Wiele osób boryka się z brakiem płynności finansowej, ale jeśli jest to tylko tymczasowe, nie powinno stanowić większych problemów. Pojawiają się one dopiero w momencie, gdy zacznie się pożyczać pieniądze i nie spłacać na czas zaciągniętych zobowiązań. Szybka chwilówka przez Internet jest praktycznie na wyciągnięcie ręki niemalże każdego, ale jeśli kogoś na nią nie stać, jej wzięcie może przyczynić się wyłącznie do pogorszenia obecnej sytuacji finansowej. Bardzo łatwo można wpaść w spiralę zadłużenia, ale zdecydowanie trudniej z niej wyjść. W takich przypadkach jedynym ratunkiem może okazać się pożyczka dla zadłużonych.

Pożyczka na spłatę długów sposobem na wyjście ze spirali zadłużenia?

Osobom mającym niespłacone zobowiązania trudno jest wziąć jakąkolwiek pożyczkę, gdyż większość pożyczkodawców nie będzie chciała ryzykować w przypadku dłużników, którzy nie mają zdolności kredytowej. Nie ma jednak sytuacji bez wyjścia i na rynku działają parabanki udzielające wsparcia finansowego także w przypadku osób zadłużonych. Można liczyć na niewygórowane wymagania, minimalne formalności, szybki zastrzyk gotówki na dowolny cel.

Będąc obciążonym długiem, nie otrzyma się kredytu w banku, ale wiele instytucji pozabankowych ma specjalne oferty dla osób znajdujących się w takiej z pozoru patowej sytuacji. Zła historia kredytowa nie powinna stanowić większego problemu, bo zdecydowanie ważniejsze dla firmy pożyczkowej jest to, czy potencjalny pożyczkobiorca będzie w stanie spłacić terminowo nowe zobowiązanie.

Szybki zastrzyk gotówki

Pożyczki dla zadłużonych są dostępne w Internecie (sprawdź ofertę na: https://www.extraportfel.pl/pozyczka-dla-zadluzonych), można je zaciągać bez wychodzenia z domu. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, można liczyć na szybki zastrzyk gotówki na spłatę dotychczasowych zobowiązań, co pozwoli rozwiązać nie dające spokoju problemy finansowe. Oczywiście nie należy brać kolejnej pożyczki, jeśli będzie miało się trudności z jej spłatą, bo jest to prosta droga do wpadnięcia w spiralę zadłużenia. Jeśli ma się zaciągniętych wiele pożyczek, to warto pomyśleć o przedłużeniu terminu ich spłaty, w czym pomoże wpłacenie konkretnej kwoty pieniędzy.

Osoby niespłacające na czas zobowiązać pożyczkowych lub kredytowych znajdują się na liście dłużników, czyli w bazie BIK czy KRD. W ich przypadku mogą być już wszczęte procedury windykacyjne czy nawet komornicze. Jest to bardzo niekorzystna sytuacja, ale nadal są firmy udzielające pożyczek osobom zadłużonym. Trzeba jednak pamiętać o tym, że zaproponowana oferta będzie mniej korzystna, bo pożyczkodawca musi zabezpieczyć się na wypadek braku spłaty zobowiązania przez dłużnika. Kluczowe będzie wobec tego poszukanie odpowiedniego parabanku oraz dobranie oferty do swoich bieżących potrzeb i możliwości finansowych.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%