Zamknij
REKLAMA

Biżuteria personalizowana – kiedy podarunek ma być wyjątkowy

09:49, 30.04.2021 | Materiały partnera
Skomentuj

Biżuteria bardzo często stanowi upominek dla wyjątkowej i bliskiej osoby. Każdy z obdarowujących chce więc wybrać biżuterię nie mniej wyjątkową i niepowtarzalną. Sposobem na bardzo osobisty podarunek jest zaś biżuteria personalizowana.

Dlaczego warto wybrać biżuterię personalizowaną?

Biżuteria to piękno, ale i wspomnienia. Wiele z naszyjników, bransoletek, pierścionków przywołuje na myśl okoliczności jej otrzymania, jak i osobę darczyńcy. Tę wyjątkową wspomnienia można jednak „zapisać” na biżuterii. Służy do tego coraz popularniejszy grawerunek, który pozwala uczynić konkretną bransoletkę czy medalion absolutnie niepowtarzalnym. Taka spersonalizowana biżuteria to absolutnie wyjątkowy sposób na okazanie bliskiej osobie, jak bardzo jest wyjątkowa lub też podkreślenie wagi momentu, w którym otrzymuje ona upominek. To pamiątka często na całe życie, którą docenia się już nie tylko ze względu na jej materialne piękno, lecz także na bardzo szczególną wartość sentymentalną. Biżuterię taką można podarować na zakończenie edukacji, obronę doktoratu, narodziny dziecka, rocznicę związku lub ślubu. Warto także pamiętać, że spersonalizowana biżuteria nie musi się także odnosić do jakiegoś konkretnego momentu w życiu – możesz wygrawerować obdarowywanej osobie jakieś ważne hasło, cytat, znak symbolizujący twoje uczucia do niej. Możliwości jest naprawdę wiele. Wszystkie sprawiają, że biżuteria znaczy coś więcej niż zwykła błyskotka. 

Jak wybrać spersonalizowaną biżuterię?

Biżuteria dzięki personalizacji staje się absolutnie unikatowa. Tylko od ciebie i ograniczeń przestrzeni na konkretnym elemencie biżuterii zależy, co się znajdzie na grawerunku. Umiejętnie dobrany napis lub symbol może sprawić, że drugiego takiego na próżno będzie szukać. Możliwości jest wiele. W zależności od sytuacji, charakteru osoby obdarowywanej, okazji, różne typy upominków mogą sprawdzić się bardziej niż inne. Obecnie dwa najpopularniejsze rozwiązania to medaliony z grawerunkiem oraz bransoletki z zawieszkami, na których również bez problemu można wykonać indywidualną dedykację. Może to być cytat, rysunek, data – tylko od ciebie zależy, na jakie rozwiązanie się zdecydujesz. Bransoletki z zawieszkami, na których wykonuje się grawerunek to bardzo popularne rozwiązanie. Bransoletki na sznurku generalnie są bardzo modne, a zawieszka pozwala na personalizację. Taką biżuterię można nosić na co dzień, w przypominać będzie ona o ważnych chwilach. Medaliony pozwalają bardzo często ukryć dedykację na wewnętrznej stronie, co sprawia, że tylko osoba obdarowana wie, co jest ukryte w środku biżuterii. Naszyjniki z medalionem i grawerunkiem z reguły także mają bardzo uniwersalną formę, która sprawia, że można je nosić do bardzo różnych stylizacji, a także łączyć warstwowo z innymi naszyjnikami.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%