Zamknij

Polecaj Orange Flex i zarabiaj

15:05, 27.05.2021 | materiały patnera

Plan komórkowy, za którego polecanie zarabiasz? W Orange Flex to możliwe. Dzięki promocji Orange Flex ,,Polecaj i zarabiaj’’, możesz zgarnąć pieniądze i dodatkowe GB internetu. Sprawdź szczegóły Orange bonusów.

Co to jest Orange Flex?

Flex to Twoja sieć w aplikacji, czyli Plan komórkowy bez formalności, długoterminowych umów i wizyt w salonie stacjonarnym. Wszystko załatwiasz w aplikacji – prosto i szybko. Nie musisz też pamiętać o opłacaniu rachunków – aplikacja Orange Flex zrobi to za Ciebie, jeśli podepniesz swoją kartę płatniczą. Wybierasz Plan komórkowy z preferowaną liczbą GB internetu – 15, 30, 50 czy 100 GB? Wybór należy do Ciebie. Masz nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i GB internetu bez limitu na popularne social media – TikToka, Facebooka, Messengera, Instagrama czy WhatsAppa. Orange Flex. Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji.

Dlaczego warto dołączyć do Flexa?

 • Jest elastycznie – nie podpisujesz żadnych długoterminowych umów, a Plan komórkowy możesz zmieniać kiedy chcesz i jak chcesz. Zwiększaj lub zmniejszaj liczbę GB internetu w razie potrzeby.
 • Nielimitowane GB na ulubione rozrywki – we Flexie możesz korzystać z dodatkowych Passów, czyli nielimitowanych GB internetu na wideo, muzykę i gry,. Z Passami możesz do woli słuchać ulubionych podcastów, playlist, grać w gry czy korzystać zserwisów wideo, a Twój pakiet GB internetu się nie zmniejszy.
 • Nowoczesne technologie – w Orange Flex masz do dyspozycji wirtualną kartę e-SIM jako kartę główną lub dodatkową za 0 zł, którą łatwo i szybko zainstalujesz na dowolnym urządzeniu – drugim smartfonie, smartwatchu czy tablecie. Możesz używać swojego numeru telefonu na dwóch urządzeniach jednocześnie. Chcesz korzystać z sieci 5G? W Planie 100 GB za 80 zł to możliwe!
 • Promocje Orange Flex – ,,Polecaj i zarabiaj’’, 3 miesiące za 1 zł/mies, HBO GO za 0 zł przez pierwszy miesiąc – w Orange Flex znajdziesz wiele promocji i zniżek. Sprawdź, jak działają Orange Flex bonusy.

Orange bonusy – Orange Flex ,,Polecaj i zarabiaj’’

Orange Flex stawia na promocje – zawsze możesz znaleźć coś dla siebie i zaoszczędzić! Oprócz tego w Sklepie Flex w aplikacji czekają na Ciebie najnowsze smartfony i inna elektronika w świetnych cenach.

O co chodzi w promocji ,,Polecaj i zarabiaj’’? To proste! Możesz polecać Flexa znajomym, by coraz więcej osób dołączało do Generacji Flex. Jak to zrobić? Udostępniasz znajomym swój indywidualny kod polecający wygenerowany z apki Flexa i gotowe. Sprawdź ,,Polecaj i zarabiaj’’ w Orange Flex – https://flex.orange.pl/promocje/polecaj-zarabiaj.

Dlaczego warto polecać i zarabiać?

 • Ty otrzymujesz 70 zł za każdą poleconą osobę, która będzie korzystać z Flexa przynajmniej miesiąc.
 • Osoba, która dołącza do Flexa z Twojego polecenia, otrzymuje 30 zł jeśli zostanie na dłużej niż miesiąc
 • Po piątym udanym poleceniu zgarniasz dodatkowe GB!

Jak skorzystać z Orange Flex ,,Polecaj i zarabiaj’’?

 • Pobierz aplikację Orange Flex ze sklepu Google Play lub App Store i aktywuj wybrany Plan komórkowy.
 • Udostępnij kod polecający znajomemu, który znajdziesz w zakładce „Polecaj-zarabiaj”
 • Zaproszona osoba korzysta z Flexa miesiąc.
 • Ty zgarniasz 70 zł za polecenie, a znajomy, który dołączył do Flexa na dłużej niż miesiąc, 30 zł.

Zarobione pieniądze pojawią się na Twoim koncie Flex – możesz je wykorzystać na opłacenie Planu, Passów lub zwrócić je na kartę płatniczą. Orange Flex. Nas to nie dziwi.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%