Zamknij

Technologia Blum, którą pokochasz - poznaj SERVO DRIVE uno w Ablerze

12:48, 24.06.2021 | materiały partnera

Lekkość, wygoda, komfort – to cechy, które są w przypadku mebli szczególnie ważne. W te założenia wpisuje się SERVO DRIVE uno – technologia Blum, która pokazuje, że… mając zajęte dłonie można swobodnie otworzyć każdą szufladę.

„Kto tego nie zna? Śmieci powinny znaleźć się w koszu, a z zajętymi dłońmi trudno otworzyć szufladę. Rozwiązaniem jest SERVO DRIVE uno” – tak Blum charakteryzuje produkt, który na dobre zagościł w domach i biurach na całym świecie. Sprawia bowiem, że po lekkim naciśnięciu na front szuflada otwiera się samoczynnie.

Na możliwości SERVO DRIVE uno trzeba patrzeć z szerokiej perspektywy – to idealne rozwiązanie dla każdej szuflady niezależnie od jej zastosowania czy ulokowania. Jakie są zalety takiego rozwiązania?

Łatwość otwierania

Podstawą funkcjonowania SERVO-DRIVE uno jest elektryczny napęd, który otwiera szufladę. Niezależnie od tego, czy są to meble z uchwytami czy bez, z SERVO-DRIVE uno szuflada otwiera się pewnie oraz wygodnie. Szuflada porusza się swobodnie i można ją zatrzymać w dowolnym momencie.

Pewność otwarcia

SERVO-DRIVE uno reaguje delikatnie i z wyczuciem - przy jakimkolwiek oporze otwieranie zostaje natychmiast wstrzymane.

Łatwy i prosty montaż

Blum zapewnia do każdego rodzaju sortowników zestaw ze zmontowana jednostką. Nie ma znaczenia, czy zastosowane zostały stojące, czy podwieszane sortowniki śmieci – SERVO-DRIVE uno jest montowane w kilka chwil.

Blokada opierania o front

Specjalne zabezpieczenia zapobiegają przed niepożądanym otwieraniem się szafek. Mogą zatem Państwo spokojnie opierać się o front.

SERVO DRIVE – elektryczne wspomaganie otwierania

SERVO DRIVE Blum to technologia ruchu, która sprawia, że otwieranie mebli i sprzętów jest wyjątkowo proste. Po lekkim naciśnięciu powierzchni frontów uchylnych, szuflad i urządzeń chłodniczych otwierają się one samoczynnie. Rozwiązania te można stosować do podnośników frontów górnych i systemów szuflad i rozwiązań pojedynczych. W efekcie, dzięki SERVO DRIVE codzienne użytkowanie frontów bez uchwytów okazuje się wyjątkowo komfortowe. Nie ma znaczenia czy chodzi o szafkę górna czy dolną – to jeden system porusza szuflady, uchylne fronty, a także np. urządzenia chłodzące bez uchwytów.

Abler – hurtownia produktów Blum

Wszystkie produkty Blum zapewnia sieć Abler – autoryzowany przedstawiciel tej marki od lat. Oddziały Abler znajdują się w:

  • Toruniu (ul. Grudziądzka 177A)
  • Bydgoszczy (ul. Łęczycka 8)
  • Brodnicy (ul. Gajdy 4)
  • Inowrocławiu (ul. Budowlana 3)
  • Słupsku (ul. Poznańska 10)
  • Płocku (ul. Kostrogaj 5)
  • Kaliszu (ul. Złota 34/38)
  • Gdyni (ul. Wendy 7/9).

Abler zapewnia sprzedaż materiałów Blum detalicznie i hurtowo w atrakcyjnych cenach.

Szczegółowe informacje na Abler.pl oraz w poszczególnych oddziałach Abler.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%