Zamknij

Magnesy reklamowe i naklejki chromowane - zalety i zastosowanie.

11:01, 07.07.2021 | materiały patnera

Jak skutecznie zainteresować swoimi usługami potencjalnego klienta? Przyciągając jego uwagę nietuzinkowymi gadżetami, takimi jak na przykład magnesy reklamowe czy też podkreślające doskonale prestiż Twojej firmy naklejki chromowane.

Magnesy reklamowe – co to takiego?

To nic innego, jak alternatywa dla nudnych i sztampowych gadżetów reklamowych. Jest to magnes wykonany ze specjalnego rodzaju materiału, jakim jest folia magnetyczna. Na warstwę tą nanoszona jest odpowiednio zaprojektowana grafika. Następnie całość jest zabezpieczana i oddawana w postaci gotowej do montażu, który nie wymaga najmniejszego nakładu sił, ani użycia dodatkowych narzędzi.

Magnesy reklamowe – zalety i przykłady zastosowania.

Ten specyficzny rodzaj reklamy posiada sporą listę zalet. Największą z nich stanowi jego użyteczność. Magnesy reklamowe to produkt wielokrotnego użytku. Jeśli został przy tym starannie wykonany, może nam służyć w niezmienionej formie przez naprawdę długi czas. Magnesy tego typu nigdy nie zostawiają po sobie żadnego śladu, a więc można je stosować na dowolnej powierzchni metalowej bez obawy o jej uszkodzenie. To z kolei znacznie zwiększa możliwości wykorzystania i umieszczenia tego typu reklamy. Magnesy reklamowe mogą posłużyć, jako ciekawy gadżet, który wręczysz Klientowi, jako zachętę do kontaktu, a ten umieści je na przykład ozdobi nią lodówkę. Możesz je też wykorzystać, jako chwytliwą formę reklamy swojej firmy umieszczając na samochodzie czy innej metalowej powierzchni.

Gdzie szukać najlepszych magnesów reklamowych?

Ten rodzaj gadżetu reklamowego najlepiej wykonać na zamówienie w punkcie usługowym, który zajmuje się tego typu realizacjami. Tylko wtedy mamy pewność, że nasz magnes przybierze dokładnie taki wygląd, jaki sobie wymyślimy. Poza tym zyskujemy wówczas także gwarancję trwałości naszego gadżetu. Pod tym adresem znajdziecie jedną z firm, która produkuje wysokiej jakości magnesy reklamowe. Ich główną zaletę stanowi niezwykła staranność i dokładność wykonania, co znacznie podnosi ich atrakcyjność i wpływa na odbiór estetyczny. Tym samym klient z przyjemnością zwraca na nie uwagę. Magnesy reklamowe tego producenta wyróżnia też żywa kolorystyka i bardzo wyraźne nadruki. To także decyduje o ich atrakcyjności. Co bardzo ważne są to również nośniki odporne na działanie zewnętrznych czynników jak deszcz, słońce czy niskie temperatury. Oznacza to, że są to akcesoria reklamowe całoroczne i można ich używać na dowolnych powierzchniach zewnętrznych, co również wpływa na szerszy zakres przekazu reklamowego. Magnesy reklamowe tego producenta dostępne są w trzech wersjach, co tylko rozszerza zakres, w jakim mogą zostać użyte. Są to tradycyjne magnesy na lodówkę wykonane z zadrukowanej folii. Mogą przybrać dowolny kształt oraz przekazać najważniejsze informacje o marce w atrakcyjny sposób jednocześnie stanowiąc formę ciekawej ozdoby do domu czy biura. Drugi typ to wyjątkowo trwałe, eleganckie i reprezentatywne magnesy wypukłe zabezpieczane warstwą poliuretanową. Trzecia opcja – najbardziej atrakcyjna, gdyż może przyjąć dowolną formę, kształt i kolorystykę – łączy w sobie funkcjonalność magnesu z oryginalnym wizerunkiem. Te magnesy reklamowe nadają się idealnie na prezent dla Klienta.

Naklejki chromowane – wyróżnij swoją markę jeszcze bardziej!

Magnesy reklamowe to nie jedyna możliwość, aby zainteresować potencjalnego Klienta swoim produktem. Równie atrakcyjne i nieszablonowe rozwiązanie stanowią metalowe naklejki chromowane. Co to takiego? Są to samoprzylepne naklejki, które powstają z połączenia elementów niklowanych i chromu. Ich główną zaletę stanowi elegancki wygląd, co podkreśla prestiż danej marki. Pozwala też na lepsze jej zapamiętanie. Chromowane naklejki to także doskonały sposób na to, by oferowany produkt natychmiast przyciągnął uwagę potencjalnego nabywcy. To również dowód na to, że Twoja firma dba nie tylko o reklamę, ale również o wysoką estetykę wypuszczanych na rynek artykułów. Jeśli dodatkowo zdecydujesz się, by wykonać metalowe chromowane naklejki u doświadczonego producenta, Twoja marka zyska na jakości oraz bardzo pozytywnym odbiorze. Profesjonalnie wykonane naklejki chromowane to także gwarancja doskonałej przyczepności – co oznacza, że można je wykorzystać także na powierzchniach o dowolnej strukturze. Warto też podkreślić, że tego typu naklejki dzięki wykonaniu z niezwykłą dokładnością mogą zagwarantować, iż Twoja marka szybko zostanie zaliczona w poczet ekskluzywnych.

Słowem podsumowania - jeśli chcesz, aby Twoja marka stała się bardziej widoczna i lepiej kojarzona oraz oceniana nie tylko od strony jakościowej, ale również atrakcyjności wizualnej, zainwestuj w nieszablonowe rozwiązania jak: atrakcyjne magnesy reklamowe czy wyjątkowo eleganckie naklejki chromowane. Szybko zauważysz, że Twoje produkty zyskają na wartości, a Twoja marka stanie się chętnie poszukiwaną na rynku.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%