Zamknij

Co to są toalety przenośne?

22:18, 09.07.2021 | Materiał partnera
Skomentuj

Toalety przenośne najczęściej możemy spotkać na różnego rodzaju imprezach masowych. Nie są to jednak jedyne wydarzenia, podczas których są wręcz niezbędne. Kontenery sanitarne to także świetne rozwiązanie na przystankach, placu budowy czy w parku. Coraz więcej firm oferuje wynajem toalet przenośnych. Czym są i jakim wyposażeniem dysponują kontenery sanitarne?

Wynajem toalet - czy to dobre rozwiązanie?

Istnieją różne rodzaje kontenerów sanitarnych, które mogą być zróżnicowane pod względem wyposażenia. Dzięki temu możemy zdecydować się na wynajem toalety, która będzie w pełni odpowiadać naszym potrzebom. Toaleta przenośna jest rozwiązaniem uniwersalnym, które jest w stanie zapewnić komfort oraz odpowiednie warunki w każdej sytuacji - szczególnie, jeśli w danym miejscu nie ma dostępu do kanalizacji czy szamba, a musimy zapewnić zaplecze sanitarne.

Toaleta przenośna z czystą wodą - produkty na najwyższym poziomie

Wybierając toaletę przenośną powinniśmy przede wszystkim zdecydować się na sprawdzoną firmę, która zajmuje się ich wynajmem. Jedną z nich jest mToilet, która oferuje toalety niewymagające podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej, co umożliwia postawienie ich w każdym miejscu.

 

Higiena w przenośnych toaletach to bardzo ważna kwestia, dlatego warto upewnić się także, że firma wyposaża swoje kabiny w mydło i niezbędne środki higieniczne, co podnosi ich komfort użytkowania. MToilet umożliwia wynajem przenośnych, ich transport oraz odbiór, w związku z czym nie musimy się martwić kwestią przewozu.

Toaleta przenośna na budowę

Każda budowa powinna mieć odpowiednią obsługę sanitarną, dlatego toalety przenośne są bardzo często wynajmowane na place budowy. Toalety mogą mieć różne rozmiary oraz wyposażenie. Dodatkowo, są wykonane z bardzo odpornych materiałów, tak więc są wytrzymałe, nie pochłaniają zapachu i nietrudno jest zadbać o ich higienę. 

Toaleta przenośna dla niepełnosprawnych

W dobrych firmach, oferujących wynajem toalet można także znaleźć wariant dla osób niepełnosprawnych, który jest całkowicie dostosowany do wózków inwalidzkim. Są o wiele większych rozmiarów, a w środku posiadają bezpieczne poręcze.

Toaleta przenośna z umywalką

W sprawdzonej firmie, takiej jak mToilet, możemy znaleźć toalety z dodatkowym wyposażeniem, czyli umywalką, która zdecydowanie większy ich funkcjonalność a także podniesie komfort ich użytkowania. 

Toalety przenośne - ile kosztuje wynajem?

Wynajem toalety przenośnej może nieco różnić się kosztem, w zależności od kilku istotnych czynników. Zaliczają się do nich między innymi:

- częstotliwość serwisu, 

- wybrany rodzaj toalet przenośnych,

- ilość dodatkowego wyposażenia w kabinach.

Toalety przenośne - czym się kierować przy wynajmie?

Podczas wynajmu tego rodzaju produktów powinniśmy przede wszystkim zastanowić się, jaki kontener sanitarny najlepiej sprawdzi się w danym miejscu. Na przystanku autobusowym wystarczą najprostszego rodzaju przenośne toalety, ale już te przeznaczone do dłuższego użytkowania - na przykład na budowie - zdecydowanie powinny być wyposażone dodatkowo w umywalkę. Na imprezach masowanych takich jak festiwale czy koncerty umywalka również będzie mile widzianym elementem, podobnie jak środki czystości oraz zapas produktów higienicznych. Dodatkowe sanitariaty czy dozownik na mydło będą dobrym rozwiązaniem, jeśli z toalety ma korzystać większa ilość osób. Na szczęście, w ofercie jest wiele różnych wariantów z serwisem o różnej częstotliwości, dzięki czemu klienci mogą wybrać wariant, który jest najbardziej odpowiedni.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%