Zamknij

Co wyróżnia biurko loft?

11:09, 13.07.2021 | Materiał partnera
Skomentuj

Wiele osób decyduje się na stworzenie komfortowego biura w domowym zaciszu. Decydując się na aranżację domowego biura, dość ważny będzie wybór mebla wysokiej jakości, który dodatkowo będzie stylowy. Dobrym rozwiązaniem jest zakup biurka wykonanego z litego drewna połączonego z metalem. Meble w stylu loftowym pasują do wielu aranżacji: industrialnej, rustykalnej, skandynawskiej czy stylu nowoczesnego. W artykule omówimy biurka loft polskiego producenta Kerbe. Zapraszamy do lektury.

Biurko loft - materiał wykonania

W Kerbe znajdziemy dużą różnorodność modeli biurek, które są wykonane z litego drewna. Warto wspomnieć, że każdy kawałek drewna przechodzi surową selekcję oraz zostaje poddany obróbce. Pracownicy firmy pokryją materiał specjalnym dwuskładnikowym lakierem EKO. Drewno nabiera dzięki temu piękny i wyrazisty kolor i uwidocznione zostaną piękne słoje i jego struktura. Zabezpieczony materiał staje się bardziej odporny na działanie różnorodnych czynników, w tym uszkodzeń mechanicznych. Podstawa biurka loft została natomiast wykonana z metalowej ramy pomalowanej metodą proszkową. Kolor jest dzięki temu równomiernie rozmieszczony i nie powstają odpryski. Metal to materiał pasujący do wielu pomieszczeń a jego surowość sprawdzi się szczególnie w stylu loft. Bogate doświadczenie w obróbce drewna i metalu pozwolą stworzyć produkty najwyższej jakości.

 

Biurko loft - praktyczne rozwiązania

 

Wspomnieliśmy już, że Kerbe specjalizuje się w produkcji mebli wiele lat. Pozwoliło to na wypracowanie niezwykle praktycznych rozwiązań, które doceniają klienci. W szufladach zostały użyte prowadnice kulkowe zapewniające płynność pracy oraz ciche domykanie. Łączenia materiałów zostały wykonane bardzo starannie oraz solidnie, aby meble służyły Państwu wiele lat. Klienci docenią także komfort użytkowania na co dzień, ponieważ drewno i metal są łatwe w pielęgnacji. Biurko loft wystarczy czyścić preparatami do drewna, które znajdziemy w sklepach.

 

Biurko loft - różnorodność modeli

 

Warto zwrócić uwagę również na różnorodność modeli. W ofercie znajdziemy proste biurka z samym blatem w wielu wariantach kolorystycznych oraz rozmiarach. Ciekawym rozwiązaniem jest biurko loft z szufladami na drobne przedmioty biurowe. Wielu klientów decyduje się na modele z kilkoma szufladami pozwalającymi zaprowadzić we wnętrzu porządek. Praktyczne są również biurka z szafką do przechowywania, które są bardzo pojemne. Na specjalną uwagę zasługuje również podstawa biurek loft. To element praktyczny, ponieważ dba o stabilność mebla. Stanowi również dekorację, ponieważ może być wykonana w 4 wariantach kolorystycznych: czerń, biel, chromowany oraz szczotkowany. Podstawa biurka loft może również przybrać różne kształty: skrzyżowany lub prosty. Kerbe oferuje również możliwość wykonania dowolnego biurka na zamówienie. Firma oferuje możliwość fachowego doradztwa w trakcie realizacji zamówienia.

Zapraszamy na stronę Kerbe w celu omówienia szczegółów zamówienia.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%