Zamknij

Jak pozycjonować profil na Instagramie?

12:20, 18.07.2021 | Materiały partnera
Skomentuj

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Pozycjonowanie profilu jest zależne od ilości obserwujących na Instagramie oraz ruchu jaki jest na danym koncie, czyli ilość komentarzy, wyświetleń i lajków. Tak więc, by dobrze wypozycjonować konto lub posty na Instagramie, muszą one być obserwowane przez użytkowników, komentowane oraz wyświetlane. Skoro odpowiedź jest taka prosta, to czy zdobycie polubień i followersów jest również taka łatwa?

I tak – i nie. Tak, ponieważ istnieją świetne serwisy, które zajmują się marketingiem instagramowym i mają dobrą ofertę na powiększenie ilości followersów i polubień.

 

Nie, ponieważ kupno obserwujących, których można kupić na stronie Tanielajki.pl i lajków to dopiero początek – teraz dopiero zacznie się walka o utrzymanie fanów i zdobywanie nowych. Kluczem do sukcesu na Instagramie i odpowiedniego pozycjonowania konta jest dobre używanie hasztagów, częste wrzucanie postów, które wywołują spory ruch na stronie (komentarze, dyskusje, udostępnienia, wyświetlenia) i odpowiednie zarządzanie relacjami.

Jak zdobyć odpowiednią ilość polubień?

Na samym początku działania konta to pytanie nurtuje wszystkich nowych użytkowników. Przecież konto, które nie ma lajków i obserwujących praktycznie nie istnieje i nie ma żadnego pozycjonowania, co oznacza marną szansę na zdobycie nowych followersów.

 

Dziś bardzo trudno jest się rozwijać nowym kontom na instagramie mając tak wiele podobnych stron o różnej tematyce, dlatego warto skorzystać z pomocy znanych znakomitych serwisów, takich jak polskielajki.pl, które promują konta na Instagramie. Na takich portalach można kupować polubienia, obserwacje a nawet ruch na koncie w formie wyświetleń postów i filmów. W przypadku polubień oferta jest bardzo atrakcyjna – 50 polubień po 7,99 zł, ta oferta jest bardzo przydatna dla nowych użytkowników Instagrama.

 

W przypadku kont, które są na zupełnie innym pułapie, ale mają swoje problemy, z których najczęstszym jest przy dużej ilości obserwujących bardzo mały ruch na koncie, mało komentarzy i wyświetleń na czym traci pozycjonowanie danego konta – na przykład 10 000 polubień 129,99 zł w postaci kont sztucznych lub 214,48 zł kont rzeczywistych z 10 000 polubień.

 

Dla serwisu polskielajki.pl bardzo ważne jest, aby klienci byli zadowoleni z ich obsługi, głównie dlatego, że te polubienia z czasem nie znikną, co odróżnia ich od konkurencji. Oczywiście samo kupowanie lajków i obserwatorów to nie wszystko – należy odpowiednio nauczyć się prowadzić profil, by uzyskanych fanów utrzymać i ciągle rozwijać konto i zdobywać nowe horyzonty. Pomoc z pozycjonowaniu profilu na instagrama to tylko chwilowy zastrzyk, który bez odpowiednich starań da bardzo krótkotrwałe rezultaty.

Co ważniejsze przy pozycjonowaniu profilu – lajki czy ilość followersów?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Można jednak zauważyć pewną zasadę obustronności. Brak lajków przy dużej liczbie obserwujących nie ma większego sensu, a duża liczba obserwujących, które nie mają wystarczającego ruchu na danym koncie w postaci wyświetleń i lajków, nie jest wyznacznikiem dobrego konta. Wielu początkujących, którzy właśnie weszli na rynek, popełniło duży błąd. Zyskali sporą liczbę obserwujących (często korzystając z popularnych serwisów, takich jak polskielajki.pl), ale zapomnieli o tym, że nie samymi obserwatorami buduje się pozycjonowanie. System Instagrama wykrył konta z dużą liczbą obserwujących, ale z niskim ruchem i małą ilością wyświetleń i automatycznie uznaje takie konto za słabe i prawdopodobnie już upadające, nieużywane.

 

Dlatego w przypadku korzystania z serwisu polskielajki.pl ich ofertę trzeba dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. W przypadku konta z dużą ilością obserwatorów a małą ilością wyświetleń postów – na pozycjonowanie wpłynie dokupienie lajków i obserwatorów. W przypadku nowych kont z małą ilością obserwujących trzeba będzie najpierw zadbać o odpowiednią ilość fanów. Na pozycjonowanie wpływa wszystko, więc ani jednej gałęzi działalności internetowej nie można zaniedbać.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%