Zamknij

Rolety na okna Kraków

11:41, 19.07.2021 | materiały partnera

Żaluzje poziome są łatwe w obsłudze, równie dobrze sprawdzają się w pomieszczeniach mieszkalnych, biurach, placówkach medycznych, urzędach itd. Są kompaktowe i nadają się do montażu w otworach dowolnej wielkości z montażem do sufitu, ściany lub ramy okiennej. Konstrukcja żaluzji jest prosta: wąskie poziome paski są połączone ze sobą taśmą lub sznurkiem. Jeśli listwy są równoległe do okna, powstaje kompletna ochrona przeciwsłoneczna. Jeśli są ustawione równolegle do parapetu lub są przechylone, do pomieszczenia dostaje się do 80% światła. Aby uzyskać pełny dostęp do naturalnego światła, wystarczy podnieść lamele do góry. Takie żaluzje można zamówić w naszej firmie na wymiar, zajmujemy się ich produkcją, sprzedażą i montażem.

Modele żaluzji poziomych

Gdzie w Małopolsce można zamówić na wymiar wysokiej jakości rolety na okna – Kraków ma do zaoferowania tylko najlepsze produkty? To w tym mieście znajduje się nasza firma, w której zajmujemy się produkcją żaluzji na wymiar w tym poziomych z aluminium, drewna lipowego, bambusowego, tkaniny. Aluminiowe rolety okienne to doskonała opcja, ponieważ materiał jest nieszkodliwy, odporny na ekstremalne temperatury i wilgotność, promienie UV. Nadaje się do pomieszczeń, w których ważna jest higiena i surowy styl. Drewniane i bambusowe rolety na okna w Krakowie produkowane są z najwyższej jakości naturalnego materiału. Produkty przyjazne środowisku, piękne, o przyjemnej strukturze. Lepiej powiesić je na małym oknie ze względu na wagę lameli

Żaluzje okienne kasetowe

Poziome żaluzje kasetowe to skuteczne rozwiązanie do okien plastikowych i nowoczesnych okien drewnianych. Dzięki temu, że lamele znajdują się jak najbliżej szkła, powstaje prawie całkowite zaciemnienie pomieszczenia. Modele kasetowych rolet na okna w Krakowie produkujemy z aluminium lub drewna. Lamele sterowane są za pomocą łańcuszka, który znajduje się po prawej lub lewej stronie. Boczne mocowanie płótna na lince utrzymuje je w stabilnej pozycji podczas odchylania skrzydła, zapobiegając odchylaniu się żaluzji od ramy. Dzięki kasecie konstrukcja nie zajmuje dodatkowej powierzchni okna, wygląda schludnie i kompaktowo. Ponieważ mechanizm sterujący jest umieszczony w kasecie, zapobiega to przedostawaniu się do niego kurzu i brudu. Kaseta aluminiowa jest lekka i odporna na korozję.

Instalacja żaluzji okiennych kasetowych

Rolety na okna w Krakowie są montowane na wkręty samogwintujące, nie naruszając szczelności szyby. Można je montować zarówno na zwykłych oknach, jak i na świetlikach ustawionych pod kątem. Instalowane są blisko ramy okna uchylno-rozwiernego, nie zakłócając swobodnego ich otwierania i pozostawiając wolny parapet. Przy montażu na oknie z listwą przyszybową mniejszą niż 20 mm stosuje się płytki podkładowe w ilości jednej, dwóch lub trzech par, w zależności od jego głębokości.

Drewniane żaluzje poziome

Drewniane żaluzje poziome pomogą stworzyć skuteczną ochronę przed słońcem i przytulną atmosferę. Montowane są w biurach i mieszkaniach na małe i szerokie otwory, na drzwiach. Wygodna obsługa rolet na okna z Krakowa, zapewnia niemal bezgłośny obrót lameli i bogactwo naturalnych odcieni – to cechy poziomych żaluzji drewnianych. Montaż odbywa się na zewnątrz, wewnątrz otworu lub na ramie okiennej. Do produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości surowce z najlepszych gatunków drewna, pozbawione sęków i dokładnie wysuszone. Lamele powstają z drewna, którego powierzchnia jest zabarwiona i pokryta podwójną warstwą lakieru zabezpieczającego przed wypaleniem na słońcu i wilgocią. Tekstura naturalnego materiału jest całkowicie zachowana.

Żaluzje drewniane to wybór osób ceniących jakość i wygodę. Drewno jest materiałem absolutnie bezpiecznym, dlatego takie rolety można montować nawet w pokojach dziecięcych oraz w pomieszczeniach, w których mieszkają alergicy czy astmatycy. Rolety drewniane sprawią, że każde wnętrze mieszkalne stanie się solidniejsze a w biurze podkreślony zostanie status firmy.

Pielęgnacja żaluzji drewnianych

Dbając o żaluzje drewniane, należy:

  • Unikać naprężeń mechanicznych
  • Nie dopuścić do wzrostu wilgotności względnej więcej niż 70%
  • Wykonywać tylko czyszczenie na sucho
  • Nie naprawiać samodzielnie konstrukcji.

Cena żaluzji drewnianych zależy od kosztu materiału za 1 m2 i powierzchni okien. Aby projekt wyglądał harmonijnie rolety na okna w Krakowie wykonujemy według indywidualnych pomiarów, dobierając kolor do konkretnego wnętrza.Takie podejście pozwala uniknąć niespójności i trudności w instalacji. Specjaliści naszej firmy zawsze mają przy sobie katalog i próbki lameli, dzięki czemu na miejscu można wybrać najbardziej odpowiednią opcję.

Żaluzje poziome bambusowe

Bambusowe żaluzje poziome to systemy ochrony przeciwsłonecznej wykonane z naturalnego, przyjaznego dla środowiska materiału. Składają się z lameli wykonanych z prasowanego bambusa i spiętych specjalnymi taśmami. Po złożeniu lamele przylegają do siebie ciasno i wyglądają na bardzo zwarte. Bambusowe rolety na okna w Krakowie mogą być mocowane do sufitu, ściany, górnej części otworu okiennego lub do samej ramy za pomocą specjalnych uchwytów. Do sterowania służy linka, pociągając za nią można regulować położenie lameli, a tym samym poziom oświetlenia pomieszczenia.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%