Zamknij
REKLAMA

Kuchenka wolnostojąca znowu w modzie!

20:14, 13.08.2021 | Materiały partnera
Skomentuj

Kuchenka wolnostojąca znowu jest w modzie. Na rynku mamy dostępne kuchenki indukcyjne wolnostojące oraz tradycyjne kuchenki gazowe wolnostojące. Coraz częściej projekty kuchni uwzględniają tego rodzaju sprzęty. Kuchenki elektryczne wolnostojące mają wiele zalet. Po pierwsze są wariantem korzystnym ekonomicznie. Po drugie mają wbudowaną płytę indukcyjną lub gazową, a dostęp do poszczególnych elementów, w przypadku serwisowania, jest łatwy. Kuchnia wolnostojąca to tradycyjne rozwiązanie, które stylistyką często nawiązuje do stylu retro.

Kuchenki wolnostojące wracają do mody

Kuchenka to jedno z najważniejszych urządzeń, które znajduje się w naszych kuchniach. Bez względu na to, czy naszym wyborem jest kuchenka elektryczna, czy kuchenka gazowa, powinna działać bez zarzutu. Używamy jej niemal codziennie, powinna sprawiać, że gotowanie jest dla nas przyjemnością.

Kuchenka elektryczna wolnostojąca jest opcją wybieraną coraz częściej. To świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mogą sobie pozwolić na montaż kuchenki pod zabudowę. Często ma to miejsce w sytuacji, kiedy kuchnia już stoi, a my tylko wymieniamy sprzęty. Wolnostojące kuchenki łatwo dopasować do istniejącej już kuchni. Kuchenka indukcyjna wolnostojąca wygląda bardzo dobrze. Z jednej strony jest nowoczesnym, wielofunkcyjnym sprzętem, a z drugiej przywodzi na myśl staromodne kuchenki z naszych rodzinnych domów.

Wybierasz kuchenkę gazową czy elektryczną?

Odwieczne pytania, którą kuchenkę wybrać, jest wciąż aktualne. Kuchenka gazowa, a może elektryczna? Wszystko zależy od naszych indywidualnych potrzeb, a także od projektu naszej kuchni. Kuchenka gazowa wolnostojąca jest wciąż bardzo popularna w starym budownictwie. W nowych mieszkaniach coraz częściej, ze względów bezpieczeństwa, nie ma możliwości podłączenia gazu. Rozwiązaniem w takiej sytuacji są kuchenki elektryczne. Są bezpieczne w użytkowaniu, a potrawy przygotowują się znacznie szybciej. Warto jednak pamiętać, że kuchenki indukcyjne wymagają specjalnie dostosowanych garnków.

 

Piekarnik wielofunkcyjny, oszczędność miejsca i pieniędzy

Kupując kuchenkę warto przemyśleć jakie funkcje piekarnika będą nam potrzebne. Wersja standardowa zawiera grzałkę górną i dolną, termoobieg oraz grill. Modele bardziej zaawansowane posiadają również funkcje rozmrażania. Dzięki temu w kilka minut można rozmrozić mięso na obiad lub rybę na kolację. Inną funkcją, która cieszy się dużym zainteresowaniem, jest grzanie mikrofalowe. Działa analogicznie jak kuchenka mikrofalowa. Dzięki temu nie musimy w ogóle jej kupować, zyskamy pieniądze i miejsca na dodatkową szafkę.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%