Zamknij
REKLAMA

VII Festiwal Smaków Food Trucków w Bydgoszczy. Dania z całego świata na Wyspie Młyńskiej

17:44, 07.09.2021 | Materiały partnera
Skomentuj

Znużeni domową codziennością? Nadciąga wyjątkowa okazja, by spróbować przepysznych dań z różnych zakątków świata. Festiwal Smaków Food Trucków wraca do Bydgoszczy.

Już 18 i 19 września ponownie przydarzy się okazja do kulinarnego świętowania. Na Wyspie Młyńskiej zaparkują mobilne restauracje. Przyjadą z wielu miast, by ponownie zabrać gości wydarzenia w kulinarną podróż. Jeśli ostatnio nie udało się Wam wyruszyć w dalekie wakacje, to nic straconego. Nie opuszczając miasta możecie poznać smaki Europy, Azji czy Ameryki. 

Wrzesień nie musi kojarzyć się wyłącznie z końcem wakacji.  Mobilne restauracje nieustannie czasie przemierzają Polskę wzdłuż i wszerz. Trafią i do Bydgoszczy, gdzie serwować będą m.in. azjatyckie pierożki dim sum, gruzińskie chinkali, meksykańskie tacos, czy bałkańskie cevapy. Zapowiada się wyjątkowo smaczne wydarzenie.

Jak co roku organizatorzy stawiają na jakość, różnorodność i bezpieczeństwo. Wystawcy, którzy biorą udział w Festiwalu Smaków Food Trucków działają z pasją i wkładają w swoje potrawy dużo serca. Są przekonani, że wysoka jakość składników to klucz do zadowolonych klientów. 

Jeśli jesteście spragnieni typowej streetfoodowej kuchni, to doskonale, bo na pewno nie zabraknie burgerów w coraz to nowszych odsłonach czy belgijskich frytek. Jeśli jednak macie ochotę także na kuchnie z różnych zakątków świata to Wasze podniebienia zadowolą specjały kuchni azjatyckiej i europejskiej. To nie wszystko! Po solidnym posiłku, obowiązkowo nadchodzi czas na deser! W foodtruckowych menu znajdą się m.in. hiszpańskie churrosy ze słodkimi dodatkami, amerykańskie donuty, tajskie lody i owoce w czekoladzie.

Chcecie wiedzieć więcej? Koniecznie dołączcie do strony wydarzenia, gdzie poznacie szczegóły dot. wystawców, zasad bezpieczeństwa i będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowo smacznych konkursach!

Strona wydarzenia: facebook.com/events/397067858632403/

  • Co?  VII Festiwal Smaków Food Trucków w Bydgoszczy
  • Gdzie? Wyspa Młyńska
  • Kiedy? 18-19 września w godzinach 12-21 (sobota) i 12-20 (niedziela)
     
Partner:
Browar Amber
()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%