Zamknij
REKLAMA

Materiał zmieniający podejście do snu - materace i poduszki Tempur

13:45, 09.09.2021 | Materiały partnera
Skomentuj

Nocny odpoczynek w przestronnym i wygodnym łóżku, na materacu sprężynowym, pod puchową poduszką i kołdrą w delikatnej pościeli - te uznawane przez wielu za synonimy maksymalnego komfortu rozwiązania ulegają sporym metamorfozom z uwagi na nowoczesne technologie. Materiał Tempur oraz linia produktów na nim bazująca sprawiła, że pojęcie komfortu i ergonomii snu zostało na nowo przedefiniowane. Przeczytaj, dlaczego materace i poduszki Tempur są tak wyjątkowe i warto mieć je w swojej sypialni.

Solidne podparcie w parze z delikatnością

Materace piankowe nie są dla nikogo nowością, jednak materiał Tempur daje odczuwalną różnicę. Produkty z technologią Tempur podpierają każdy milimetr ciała, delikatnie otulają, dając uczucie luksusowej wygody. Co więcej, wyjątkowe właściwości materiału pozwalają na zastosowanie również w poduszkach, które możesz znaleźć w sklepach SalonSnu: SalonSnu.pl/21-poduszki-tempur. Oryginalne produkty marki Tempur mają długą dziesięcioletnią gwarancję, a jak zapewnia producent, również po tym okresie zachowują przynajmniej w 95% swoje właściwości. Dostępne są w różnych liniach, na przykład dla materaców:

  • Original,
  • Cloud,
  • Firm,
  • Sensation,
  • Hybrid.

Każdy z nich można kupić w wybranym rodzaju poszycia, które gwarantuje w pełni indywidualne dopasowanie. Podparcie dla kręgosłupa, dostosowanie do przyjmowanej pozycji w trakcie wypoczynku, a jednocześnie delikatność i pożądana twardość poduszki Tempur czy materaca z wybranej linii produktów to luksusowy komfort na lata.

Skąd pomysł na innowacyjne rozwiązania?

Specjaliści tworzący produkty marki Tempur wykazują się stałym dążeniem do tworzenia produktów maksymalnie wspierających komfort snu i wypoczynku. Historia marki sięga lat 70, kiedy na potrzeby programu kosmicznego NASA powstał materiał mający za zadanie redukować nacisk, dopasowywać się do ciał astronautów chroniąc ich przed przeciążeniami. W kolejnym dziesięcioleciu odkrycie zostało ujawnione, a także udoskonalone i wykorzystane do tworzenia produktów głównie o przeznaczeniu medycznym. Natomiast z początkiem lat 90 powstała luksusowa marka Tempur, gdzie odkrycia naukowców wdrożono do produktów zapewniających komfort na co dzień. Więcej ciekawostek znajdziesz w artykule SalonSnu.pl/blog/14_historia-marki-tempur.

Poduszki i materace Tempur - jak to działa? 

Materiał Tempur to miliony otwartych komórek w sieci o dużej gęstości. Taka konstrukcja pozwala na dynamiczne reagowanie na ciepło, nacisk, wagę i anatomię ciała. Dostosowuje się we w pełni indywidualny sposób, podpierając i otulając, redukując napięcie, zapewniając relaks na najwyższym, "kosmicznym" poziomie. Otwarte komórki gwarantują przepływ powietrza, pozwalając na dobrą termoregulację organizmu. W zależności od produktu - materaca, poduszki czy innych akcesoriów materiałowi Tempur towarzyszą  różne tworzywa oraz specjalne tkaniny, które uzupełniają funkcjonalność produktu. Więcej o marce Tempur oraz proponowanych przez materacach i poduszkach możesz znaleźć na stronie KomfortSnu.pl/tempur/. Luksusowe materace Tempur oraz poduszki o ergonomicznym charakterze są wyjątkowe, co potwierdza certyfikat NASA oraz popularność niemal na całym świecie, w ponad 90 krajach.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%