Zamknij
REKLAMA

KASETY FILTRACYJNE NF 110 – ZAAWANSOWANE PRODUKTY FILTRACYJNE W KORZYSTNYCH CENACH

11:20, 06.10.2021 | Materiały partnera
Skomentuj

Kasety filtracyjne oferowane przez Filtropol to najwyższej klasy produkty wykorzystywane w celu wsparcia systemu filtracji w różnych przedsiębiorstwach przemysłowych. Zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Z uwagi na różnorodność dostępnych pyłów modele dobieramy indywidualnie do potrzeb klienta. Zawsze szukamy jak najlepszych rozwiązań, które pomogą zapewnić skuteczne separowanie prawie wszystkich rodzajów pyłów i pozwolą osiągnąć jak najniższy poziom emisji. Nasze produkty cieszą się ogromną popularnością i posiadają uznanie u dotychczasowych użytkowników.

KASETA FILTRACYJNA NF 110/6

Sześciorzędowa kaseta filtracyjna NF 110/6 wykorzystywana jest w celu wsparcia procesu filtracji w różnych przedsiębiorstwach przemysłowych. W tym modelu kasety stosuje się Polipropylen (model: PP – 404/9). Wykorzystano w nim włókninę o gęstości 400 g/m². Jest odpowiednia do pracy w temperaturze do 95 °C. Cechą techniczną włókniny jest jednostronne kalandrowanie (wygładzanie termiczne zewnętrzne) z powierzchnią odporną na przywieranie. Poziom emisji włókniny to < 10.0 mg/m³.

Kasetę poleca się do wykorzystania w przemyśle ciepłowniczym, energetycznym, odlewniach aluminium i żeliwa. Zdatna do stosowania do pyłów nie zawierających rozpuszczalników organicznych.

Niewątpliwą zaletą kasety jest duża powierzchnia filtracyjna - 12 m² skupiona w niewielkich gabarytach. Dzięki temu zachowujemy wysoką skuteczność filtracji, nie zajmując zbyt dużej powierzchni w halach produkcyjnych.

Filtropol produkuje zarówno nowe kasety filtracyjne, jak i regeneruje już zużyte. Jednym z głównych elementów układów filtrujących jest włóknina filtracyjna, która z czasem ulega zniszczeniu lub zakurzeniu. Po procesie regeneracji kaseta filtracyjna ma takie same właściwości jak oryginalna jej wersja.

Proponując konkretną kasetę filtracyjną zawsze zwracamy uwagę na rodzaj zanieczyszczenia, gramaturę i powierzchnię filtracji, temperaturę oraz użyty we wkładzie materiał filtracyjny. Biorąc pod uwagę powyższe czynniki staramy się dobrać produkt najlepiej spełniający oczekiwania klienta. Troska o dobro klienta jest motorem naszego działania.

 

KASETA FILTRACYJNA 110/4

Jednym z oferowanych przez Filtropol produktów jest kaseta filtracyjna NF 110/4. W modelu tym zastosowano Polipropylen (model: PP – 404/9). Włóknina polipropylenowa charakteryzuje się gęstością materiału 400 g/m². Zdatna do pracy w temperaturze do 95 °C. Cechą charakterystyczną włókniny jest jednostronne kalandrowanie (wygładzanie termiczne zewnętrzne), z powierzchnią odporną na przywieranie. Poziom emisji włókniny to < 10.0 mg/m³.

Filtropol zaleca tę kasetę do wykorzystania w przemyśle ciepłowniczym, energetycznym, odlewniach aluminium i żeliwa.

Może być stosowana do pyłów nie zawierających rozpuszczalników organicznych.

Asortyment kaset filtracyjnych, który dla Państwa przygotowaliśmy jest na tyle szeroki, by móc dobrać produkt, który jak najlepiej pasuje do konkretnego zastosowania. Chętnie pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania. Zrobimy wszystko, by dobrać dokładnie taki produkt, jakiego Państwo potrzebują. Zadowolony klient to dla nas najwyższa wartość w biznesie!

Jeżeli Twoja kaseta filtracyjna wymaga regeneracji chętnie wykonamy ten proces dla Ciebie. Jakość kasety filtracyjnej po regeneracji będzie identyczna jak nowej. Unikniesz dzięki temu konieczności zakupu nowych kaset filtracyjnych, oszczędzisz czas i pieniądze.

Zapraszamy do współpracy!

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%