Zamknij
REKLAMA

Jak zorganizować wesele z klasą - poznaj trendy ślubne na 2022 rok

13:07, 01.11.2021 | Materiał partnera
Skomentuj

Ślub jak z bajki to marzenie wielu panien młodych. Jednak organizacja wesela to spore przedsięwzięcie. Bez względu na to czy organizujemy wesele na 30 osób czy z udziałem setki gości weselnych. W jednym miejscu trzeba zorganizować catering, tort weselny, dekoracje ślubne, zespół na wesele czy fotografa ślubnego. Tylko jak to wszystko sprawnie zorganizować?

Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się:

  • Czego nam potrzeba do zorganizowania idealnej ceremonii ślubnej?
  • Jak znaleźć motyw przewodni wesela?
  • Ile musimy poświęcić czasu na organizację wesela?
  • Dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalnego Wedding Plannera?

Ślub i wesele to czas, kiedy chcemy, aby wszystko wypadło perfekcyjnie. Jednak organizując wesele, musimy zdawać sobie sprawę z tego, że nie wszystko może wypaść idealnie, bo nie na wszystko mamy wpływ. Przykład? Pogoda i weselni goście.

Pomijając kwestie, na które nie mamy wpływu nawet w przeddzień ślubu planowanie wesela, warto zacząć od budżetu i rozpisania sobie wszystkich rzeczy do zrobienia. Dlatego warto napisać sobie kalendarz ślubny. W ten sposób łatwiej zacząć planowanie wesela (https://www.weselezklasa.pl/sale-weselne,1/torun/ ). Poza tym bardzo ważne jest to czy chcemy wziąć ślub kontraktowy czy w urzędzie stanu cywilnego. Ceremonia ślubna o charakterze świeckim nie wymaga tylu formalności, co ceremonia religijna.

Organizacja wesela- czy da się zaplanować idealny dzień ślubu?

Z pewnością da się doskonale zaplanować taki dzień. Jednak dobrze jest nie robić tego w pojedynkę. Pomoc partnera może okazać się konieczna. Możemy też skorzystać pomocy profesjonalnego wedding planera ( https://www.weselezklasa.pl/sale-weselne,1/bydgoszcz/ ). Taka osoba wykona za nas wszystkie czynności organizacyjne, znajdzie odpowiednią salę weselną lub teren zielony pod namiot weselny,  pomoże w znalezieniu motywu przewodniego wesela, ustali menu weselne. Słowem- zrobi wszystko za nas i pomoże w podjęciu ostatecznej decyzji. Organizacja wesela marzeń przebiegnie szybciej i sprawniej z pomocą fachowca, który doskonale zna branżę ślubną oraz trendy ślubne 2022.

Planujemy etapy organizacji wesela- liczba gości weselnych, zaproszenia ślubne i wieczór panieński

Planowanie wesela najlepiej rozłożyć sobie na etapy (https://www.weselezklasa.pl/poradnik/gotowa-lista-piosenek-weselnych-143-hity-wszechczasow/ ).  Tak po prostu będzie nam o wiele łatwiej. Na samym początku warto tez spisać, czego tak naprawdę chcemy i co nam się podoba. Jaki styl wesela najbardziej nam odpowiada. To świetny punkt wyjścia do dalszych działań. Pamiętajmy o tym, że kwestii organizacji ślubu (wyboru sali weselnej, kościoła czy urzędu stanu cywilnego) nawet z pomocą wedding planera, będziemy musieli poświęcić czas.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%