Zamknij
REKLAMA

Tani i bezpieczny parking. Parkuj przy lotnisku z NextPark

11:06, 10.11.2021 | Materiał partnera
Skomentuj

Choć Bydgoszcz nie jest często wybieranym celem podróży, ze zlokalizowanego w pobliżu miasta lotniska można udać się w wiele destynacji urlopowych. Większość jako formę transferu na lotnisko wybierze swój własny samochód, jednak może obawiać się o jego bezpieczeństwo podczas nieobecności w kraju. Gdzie w pobliżu bydgoskiego portu lotniczego można bezpiecznie zaparkować samochód?

Port lotniczy w Bydgoszczy

Lotnisko Bydgoszcz-Szwederowo jest położone na południowy zachód od miasta. Otoczone jest przez osiedla: Szwederowo i Górzyskowo oraz Puszczę Bydgoską. 

W okolicach lotniska znajduje się wiele parkingów, na których można bez obaw zostawić swój samochód na czas wyjazdu. Wyszukiwarka na naszej stronie umożliwi Ci znalezienie parkingu dostosowanego do Twoich potrzeb. Największym plusem bez wątpienia jest to, że wszystkie parkingi w ofercie posiadają transfer na lotnisko.

Parking - Lotnisko Bydgoszcz

NextPark oferuje tani i bezpieczny parking. Lotnisko Bydgoszcz jest położone w jego niemal bezpośrednim sąsiedztwie. Najbliższy parking zlokalizowany przy lotnisku w Bydgoszczy położony jest przy Brzozowej 7, dwa i pół kilometra od portu lotniczego. Ze względu na świetną lokalizację i cenę jest najczęściej wybierany przez klientów. jest to zewnętrzny parking monitorowany. Ogrodzenie i dwudziestoczterogodzinna obsługa na obiekcie dodatkowo wpływają na bezpieczeństwo. Oświetlenie po zmroku sprawia, że klienci mogą bez stresu wyjąć walizki z bagażnika lub załadować je do niego po powrocie z podróży. Parking oferuje transfer pasażerów pod terminal lotniczy, który odbywa się wysokiej klasy samochodami i busami, w zależności od liczby chętnych. Dowóz na lotnisko i z powrotem jest bezpłatny.

NextPark - rezerwuj u najlepszych!

Rezerwacja parkingu w pobliżu lotniska nigdy nie była tak prosta! Wystarczy wpisać datę oraz godzinę przybycia i wyjazdu. Nie musisz długo czekać na potwierdzenie rezerwacji - otrzymasz je bezpośrednio po jej dokonaniu! Gwarantujemy brak ukrytych kosztów - zapłacisz dokładnie tyle, ile dostało podane na stronie. Zapłaty za miejsce parkingowe możesz dokonać przez internet lub bezpośrednio po przyjeździe na parking. Uwaga: brak możliwości płacenia kartą! Potwierdzenie rezerwacji możesz pokazać zarówno w wersji papierowej po wydrukowaniu, jak i elektronicznej na telefonie.

W razie pytań zajrzyj do zakładki z najczęstszymi pytaniami o parking lub zadzwoń na naszą infolinię: (+48) 789 419 439.

Nie czekaj i skorzystaj z usług NextPark już przy najbliższym rejsie!

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%