Zamknij
REKLAMA

Wybór stylowego wózka

22:34, 23.11.2021 | Materiały partnera
Skomentuj

Funkcjonalny wózek dziecięcy to pozycja zdecydowanie priorytetowa, jeśli chodzi o realizację wyprawki dla dziecka. Jednak lista na tym się nie kończy się, jest jedynie misternym jej rozpoczęciem, a często jest to długa lista.

Niektóre akcesoria dziecięce kupowane są tuż po narodzinach dziecka, kiedy na bieżąco wyłaniają się jego potrzeby. Rodzice jak też bliska rodzina i opiekunowie, wyczekują narodzin dziecka, dlatego też starają się jak najszybciej zrealizować wyznaczone na liście zakupy. Typem wózka, który cieszy się zwykle powodzeniem jest wózek wielofunkcyjny.

Powinien być to wózek funkcjonalny oraz odznaczać się wygodą pod każdym względem. Powinien posiadać miękką i szeroką gondolę, z wyściełanymi przyjemnym materiałem bokami, najlepiej z regulacją podparcia pod główkę dziecka. Współczesny wózek dziecięcy to nowoczesny wózek, z którego mogą korzystać następne dzieci.

Anex e/type jest stylowym, eleganckim wózkiem funkcjonalnym. Jest to model kompaktowy, naprawdę pomysłowo wykonany. Anex e/type jest stosunkowo mniejszy od takiego tradycyjnego głębokiego wózka wielofunkcyjnego. Posiada wygodną gondolę, jest przeznaczony dla dziecka do ponad 13 kg.

Wózek 2 w 1 głęboko-spacerowy, to typowy mieszczuch, idealny w sprawach trudności drogowych. Zwykle dla Anex e/type nierówności czy wąskie chodniki oraz ostre zakręty nie są problemem, Anex pokonuje je bez problemu. Dużym atutem wózka jest to, że jest on lekki oraz, że posiada mocną oraz trwałą konstrukcję.

Anex e/type posiada wygodne, obrotowe koła, z możliwością ich blokady, która obejmuje blokadę do jazdy w przód. Wózek wyposażony jest w odpowiednie hamulce, które znajdują się na tylnych kołach. Wózek posiada duży kosz, który jest wygodny w korzystaniu.

Anex e/type jest to wspaniała wersja wózka dla rodziców. Wózek Anex e/type stylowo wykonany (tapicerka też z ekoskóry). Anex e/type jest wózkiem przeznaczonym dla osób, które szukają czegoś specjalnego oraz nad wyraz oryginalnego. Do wózka dołącza się wygodny, szeroki plecak, którego można w łatwy sposób zamienić w praktyczną oraz potrzebną na co dzień torbę.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%