Zamknij
REKLAMA

Prestashop SEO sklepu Internetowego z kosmetykami i perfumami

12:00, 10.12.2021 | Materiały partnera
Skomentuj

Kiedy mówiłam znajomym, że chcę założyć własną drogerię słyszałam takie teksty, jak: chyba zwariowałaś! Kompletnie się na tym nie znasz. Ja jednak postawiłam na swoim i zaczęłam przechodzić od słów do czynów. Początki nie należały do najłatwiejszych – możecie mi wierzyć na słowo. Chcę Wam pokazać na swoim przykładzie, że jeżeli czegoś naprawdę chcemy mamy w sobie wystarczająco determinacji, żeby spełniać swoje marzenia.

Prestashop SEO

Z miłości do natury i pięknych zapachów

W moim domu rodzinnym zawsze było wiele kobiet. To właśnie od nich uczyłam się wszystkiego, co wiem o pielęgnacji ciała, a w szczególności cery. Moja babcia z ziół i naturalnych składników, które zbierała na polach i w lasach robiła niesamowity krem – działał łagodząco i regenerująco. Z tego względu kupowały go jej koleżanki i małe grono stałych klientek. Nauczyłam się od niej, że właśnie składniki pochodzenia naturalnego są tym, czego my kobiety najbardziej potrzebujemy, by czuć się pięknie bez względu na metrykę. Z tego powodu mój sklep z kosmetykami i perfumami na PrestaShop to naprawdę wyjątkowe miejsce, w którym królują ekologiczne produkty. Ze względu na to, że nasza świadomość dotycząca troski o zwierzęta i środowisko naturalne cały czas rośnie popyt na porządne kosmetyki cały czas wzrasta. Użytkownicy do swojej dyspozycji mają całą gamę najpiękniejszych zapachów – szeroki wybór sprawia, że z oferty niemal każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Pewnie jest to jeden z powodów, które sprawiają, że moja mini drogeria cieszy się ogromną popularnością wśród kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

https://prestaguru.pl/sklep/ z kosmetykami i perfumami – platforma PrestaShop to idealne narzędzie

Pomysł już jest, ale od czego zacząć jego realizację? Z pomocą przychodzi wybór odpowiedniej platformy zakupowej. Mój wybór padł na PrestaShop. To co dostałam przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Gotowy szablon daje bogate możliwości personalizacji i dostosowywania wyglądu do swoich indywidualnych potrzeb. Wraz z szablonem uzyskałam dostęp do całej gamy grafik, z których korzystam do dnia dzisiejszego. Dużo daje możliwość zmiany tła w ten sposób, by już na pierwszy rzut oka budować u klientów świadomość i przywiązanie z konkretnym sklepem. Ogromnym ułatwieniem jest przystępna i intuicyjna nawigacja – dzięki niej przemieszczanie się po konkretnych podstronach jest łatwe i nie sprawia nawet najmniejszych trudności. Na wygodę korzystania wpływa również możliwość modyfikacji widoku – ilości kolumn i produktów w rzędach.

PrestaShop SEO - czy responsywność ma znaczenie ?

Responsywność – ważny element sukcesu w e-sklepie

Kolejną zaletą, za którą cenię sklep z kosmetykami i perfumami na PrestaShop jest wykorzystanie responsywności. W praktyce oznacza to, że stronę można wygodnie przeglądać na wszystkich urządzeniach. Coraz częściej zakupów dokonujemy za pośrednictwem smartfonów i tabletów, dlatego ważnym krokiem było dostosowanie funkcjonalności sklepów do ich potrzeb. Tym, co jeszcze wykorzystuję jest opcja wielojęzyczności. Dzięki niej mogę wysyłać zamówienia nawet do innych krajów.

PrestaGuru.pl  - Zaufaj Profesjonalistom !

https://prestaguru.pl

biuro@prestaguru.pl

+48 888 830 888

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

PRESTA SEOPRESTA SEO

0 0

SEO w PrestaShop jest bardzo ważne 16:17, 11.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%