Zamknij

Tajemniczy projekt Netflixa. Szukają chętnych także u nas

18:36, 10.05.2021 | Źródło: SpidersWeb
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne Fot. depositphotos.com
REKLAMA

Statyści, epizodyści i aktorzy zawodowi poszukiwani są do produkcji Netflixa, która realizowana będzie w Krakowie. Produkcja nie podaje jednak, co to za projekt. 

Na początku czerwca, w Krakowie, mają rozpocząć się zdjęcia do produkcji realizowanej dla tej platformy streamingowej Netflix. Poszukiwani są wszyscy chętni do współpracy przy zagadkowym projekcie.

Będzie to międzynarodowa produkcja, a zdjęcia potrwają 2 miesiące. Kto może się zgłosić do udziału? 

Netflix nie stawia ograniczeń chętnym. Zgłaszać się mogą kobiety i mężczyźni w dowolnym wieku. Potrzebni będą nie tylko zawodowi aktorzy, ale także epizodyści i statyści. 

- Przez 2 miesiące zdjęć będziemy potrzebowali ogromnej ilości statystów, epizodystów, jak i aktorów zawodowych, więc jeśli jesteście pasjonatami branży/chcecie przeżyć pierwszą przygodę na planie filmowym, albo po prostu potraktować to jako pracę dorywczą - zapraszamy do zgłaszania się! - zachęca odpowiedzialne za rekrutację ABM Studio

Produkcja planuje zatrudnić najwięcej osób powyżej 50. roku życia oraz obcokrajowców (głównie Hindusów i Azjatów) w wieku powyżej 20 lat. 

Jak informuje Studio ABM, które organizuje nabór "możliwe są zarówno 1-dniowe "przygody", jak i długotrwałe role z kontynuacją w dalszej części zdjęć już nad Polskim morzem". 

- Ze względu na ogrom pracy, maili, zgłoszeń - kontaktować będziemy się niestety tylko z wybranymi osobami - dodaje Studio ABM. 

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz TUTAJ.

(Źródło: SpidersWeb)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%