Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Spawacz zbiorników

Data dodania: 2022-12-13 12:06:06ID: 4727

451Pokaż numerrekrutacja@gaztech.com.pl

Firma Gaztech Sp. z o.o. od ponad 20 lat świadczy najwyższej jakości usługi techniczno-spawalnicze. Oferujemy szeroki zakres usług spawalniczych metodami: MIG / MAG, TIG, MMA, SAW – Automatyzacja, PLAZMA. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy nowych osób, które zasilą szeregi naszego zespołu.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko : Spawacz
Miejsce pracy: Nowa Wieś Wielka - PERN Baza Paliw Nr 2

Zakres obowiązków:
• Spawanie zbiorników na ropę naftową
• Spawanie zgodnie ze standardami i obowiązującą dokumentacją
• Dbanie o bezpieczeństwo i porządek w miejscu pracy

Wymagania:
• Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku spawacza
• Wykonanie próbki spawalniczej
• Aktualne uprawnienia spawalnicze UDT MAG-136
• Zaangażowanie
• Odpowiedzialność, samodzielność oraz dyspozycyjność

Oferujemy
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub B2B
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie cv na nasz adres email.