Promuj to ogłoszenie

Junior Account Specialist w Dziale SEO/SEM

Data dodania: 2019-10-03 14:11:01ID: 1212

dawid.paterski@b4internet.pl

Firma B4Internet jest agencją marketingową zajmującą się marketingiem 360 dla firm. Prowadzamy nowe marki na rynek i kreujemy ich wizerunek w świadomości odbiorców.

Szukamy osoby odnajdującej się w zarządzaniu projektami. Chętnej do podjęcia nowych wyzwań i zdeterminowanej do rozwijania swoich kompetencji.

OPIS STANOWISKA:
? wsparcie działań marketingowych z zakresu SEO/SEM,
? pisanie tekstów, ich publikowanie treści na stronach internetowych,
? tworzenie materiałów do publikacji w Social Mediach,
? wsparcie działań marketingowych w obszarze kampanii Google Ads,
? obsługa posprzedażowa klienta, ? fakturowanie i pilnowanie terminów spłaty należności.

WYMAGANIA:
? wykształcenie wyższe (dopuszczalne studia niestacjonarne w trakcie) na kierunkach marketing, filologia polska, dziennikarstwo, informatyka, e-marketing, social media i e-commerce itp.,
? znajomość języka angielskiego,
? lekkie pióro i doskonała znajomość zasad poprawnej pisowni,
? znajomość mechanizmów działania social mediów,
? zainteresowanie tematyką marketingu internetowego,
? zaangażowanie w pracę,
? chęć rozwoju osobistego,
? mile widziana znajomość platformy WordPress.
O MOŻESZ ZYSKAĆ?:
? praktyczne umiejętności prowadzenia kampanii reklamowych w wyszukiwarce i sieci Google,
? umiejętność redagowania tekstów na strony internetowe z uwzględnieniem User Experience i wytycznych dla webmasterów od Google (SEO),
? wiedzę na temat mechanizmów działania marketingu w Social Mediach i poznanie wytycznych publikacji postów,
? umiejętność obsługi CMS WordPress i poznanie języka HTML i CSS, ? umiejętność obsługi takich narzędzi od Google jak GTM, Analytics, Search Console, Data Studio,
? podstawy tworzenia kompleksowych strategii działań promocyjnych w Internecie,
? umiejętność organizacji pracy własnej i raportowania efektów.

OFERTA:
? umowa o pracę lub płatny staż na 6-miesięcy,
? gwarancja zatrudnienia na umowę o pracę (w przypadku stażu),
? współpraca z doświadczonym zespołem ambitnych ludzi,
? udział w projekcie globalnej marki B4INTERNET,
? rodzinna i otwarta atmosfera pracy (nie korporacyjna),
? w każdym tygodniu słodka niespodzianka w kuchni,
? kreatywny odpoczynek z dużym ekranem, XBOX One.

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail praca@kaelmo.pl.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29-08-1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".