Promuj to ogłoszenie

Ekspert ds. spedycji

Data dodania: 2020-02-21 23:05:15ID: 1478

partner@recrute.info

Opis stanowiska:
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Ekspert ds. spedycji
Lokalizacja: Bydgoszcz, Olsztyn, Szczecin, Bielsko- Biała, Chojnice
Wynagrodzenie: 2500-4000 PLN netto+ atrakcyjny system premiowy

Wymagania:
masz doświadczenie w branży spedycyjnej (min. 6 miesięcy)
znasz rynek przewoźników (by nie dać się skroić!)
umiesz obsługiwać giełdy (Trans, TimoCom, Teleroute, itp)
kulturalny człowiek z Ciebie
samodzielnie organizujesz swoją pracę i umiesz wyznaczać sobie priorytety
opcjonalnie znasz język angielski, rosyjski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym
masz wysokie kompetencje interpersonalne (lubisz ludzi i oni lubią Ciebie oraz chcą z Tobą pracować)

A co Ty możesz zrobić dla nas?
skutecznie sprzedawać usługi spedycyjne
planować i ustalać warunki transportu z klientem i przewoźnikiem
budować długofalową współpracę z kontrahentami